Kaip pasiruošti estetinei procedūrai?

Jeigu siekiate kuo geresnių estetinių rezultatų – tinkamas pasiruošimas yra raktas į sėkmę. Nesvarbu, ar tai pirmas kartas, kai lankysitės estetinės medicinos klinikoje, ar dešimtas, atlikdami kelis paprastus veiksmus galėsite būti ramūs prieš kiekvieną vizitą!

1. Profesionalūs specialistai

Estetinės grožio procedūros tapo tokiu populiariu būdu išlaikyti ar pagerinti savo išvaizdą, kad siūlomų pasirinkimų tikrai netrūksta. Būtent dėl to turite įsitikinti siūlomos paslaugos bei ją teikiančios klinikos ar specialisto profesionalumu bei patikimumu. Interneto dėka tai galima padaryti patogiai ir greitai. Peržiūrėkite, ką klinika ar specialistas siūlo savo svetainėje ir socialinėse medijose. Taip pat, nepamirškite pažiūrėti ar paprašyti parodyti prieš ir po nuotraukas, perskaitykite atsiliepimus. Paklauskite, ar prieš procedūrą atliekama konsultacija. Jeigu norite pasiekti trokštamus rezultatus, svarbu užmegzti tvirtą ryšį tarp Jūsų ir gydytojo, todėl rinkitės žmogų, kuriuo manote, jog galite pasitikėti.

2. Paruoškite dabartinę odos priežiūros rutiną

Kai tik pasirinksite gydymą ir su specialistu išsiaiškinsite savo tikslus, svarbu, kad specialistas sužinotų visą informaciją apie Jūsų ankstesnį gydymą, odos būklės pasikeitimus ir dabartinę odos priežiūros rutiną. Panašiai, kaip naujam šeimos gydytojui pateikiame visą savo ligos istoriją. Būtinai paminėkite esamas ir buvusias odos problemas, tokias kaip psoriazė, aknė, papasakokite jeigu esate turėję injekcinių procedūrų ar naudojate apsaugos nuo saulės priemones ir ar dažnai vartojate retinolį bei galbūt turėjote cheminį veido pilingą. Iš esmės, turite papasakoti viską, kas gali padaryti Jūsų odą jautresnę gydymo metu.

3. Nustatykite pagrįstus lūkesčius

Vykstant į procedūrą, ypač pirmą kartą, Jūsų lūkesčiai, kokie bus rezultatai, greičiausiai yra pagrįsti tik kitų žmonių patirtimi. Taip, Jūs peržiūrėjote prieš ir po nuotraukas, matėte, jeigu žmonės kalbėjo apie savo rezultatus socialinėje žiniasklaidoje ir skaitėte gerus, o gal ir blogus atsiliepimus. Tačiau kiekvieno veidas ir kūnas yra unikalūs, o individualūs rezultatai gali skirtis. Štai kodėl vienintelis geriausias žmogus, su kuriuo galite aptarti savo norus, yra Jūsų pasirinktas estetikos paslaugų specialistas. Prieš pradedant gydymą, turėtumėte žinoti, ko galima tikėtis gydymo eigoje ir po jos, kokie galimi rezultatai būtent Jums, ar gali būti reikalingas po procedūrinis laikotarpis ar ne. Taip pat atminkite, kad tikrai ne visiems rezultatams pasiekti užtenka vieno karto. Kartais gali prireikti viso procedūrų kurso, be to, privalu atsižvelgti į tolimesnius vizitus ir odos priežiūrą namuose.

4. Išnagrinėkite visas galimybes

Šiandien galima rinktis iš daugybės gydymo būdų, kurie sprendžia estetines problemas nuo spuogų gydymo iki raukšlių mažinimo, o mokslo pažanga, šioje srityje, leidžia savo estetinius tikslus pasiekti greitai, patogiai ir saugiai. Geriausia yra tai, kad nebereikia jokių chirurginių intervencijų! Neinvazinis gydymas taip ištobulintas, kad rezultatai gali būti tokie pat veiksmingi, kaip ir chirurginės procedūros. Pateikiame neinvazinių gydymo pavyzdžių:

5. Sužinokite, ką galite padaryti patys

Geriausias laikas aptarti tolesnę odos priežiūrą su specialistu yra prieš pačią pirmą procedūrą. Paprašykite specialisto padėti Jums sudaryti sąrašą visko, ką turėtumėte padaryti, kad galėtumėte maksimaliai padidinti gydymo rezultatus.

Pirmas žingsnis Jūsų kelyje, siekiant bet kokių estetinių tikslų – susirasti profesionalų savo srities specialistą. Šiuo klausimu Jums tikrai gali padėti Skinny Estetikos Klinika!