Kaip mankšta gali būti naudinga Jūsų odai?

Reguliarus fizinis aktyvumas yra vienas geriausių dalykų Jūsų sveikatai. Mankšta gali padėti Jums atrodyti ir jaustis geriau. Nenuostabu, kad tai gali būti naudinga ir Jūsų odai. Mankštos įpročiai, apimantys jėgos treniruotes, širdies bei kraujagyslių pratimus ir stresą mažinančias praktikas, tokias kaip joga, turi didelę naudą Jūsų odai. 

Mankštos privalumai odos sveikatai

 

Odos sveikatos ir išvaizdos gerinimas yra vienas iš pagrindinių privalumų lankantis sporto salėje. Štai kodėl:

 

Padidina kraujotaką. Treniruotės metu Jūsų širdis suaktyvėja, o padidėjusi kraujotaka padeda pernešti maistines medžiagas ir deguonį į Jūsų odos ląsteles. Šis kraujotakos aktyvumo padidėjimas tęsiasi dar ilgai po treniruotės, o tai skatina veiksmingesnį ląstelių atkūrimą visą dieną.

Išplauna toksinus. Prakaitavimas yra geras dalykas, nes  išplauna toksinus, išvalo poras ir suaktyvina limfinę sistemą. Limfos skysčio pašalinimas iš sistemos taip pat prisideda prie lieknesnės ir stangresnės viso kūno išvaizdos.

Mažina stresą. Stresas apkrauna mūsų imuninę sistemą, o tai gali sukelti fiziologines reakcijas, tokias kaip bėrimai, uždegimai ir alerginės odos reakcijos. Kadangi mankšta mažina padidėjusį organizmo hormoninį ir imuninį atsaką į stresą, tai gali padėti kovoti su lėtinėmis odos ligomis, tokiomis, kaip spuogai, egzema, rožinė ir psoriazė.

Užkerta kelią ir panaikina senėjimo požymius. Vos trisdešimties minučių aerobikos pratimai padės atrodyti ir jaustis jaunesniems. Reguliarus fizinis aktyvumas skatina sveiką visų Jūsų organų funkcionavimą.

Pagerina jūsų bendrą sveikatą. Jūsų oda sunkiai dirba, kad apsaugotų kūną nuo išorinių toksinų. Kai bendra sveikata pagerėja, darbas bus daug lengvesnis, o oda bus mažiau įtempta, todėl ji atrodys ir jausis geriau.

 

Kaip prižiūrėti odą treniruotės metu?

 

Prieš treniruotę – jei esate su makiažu, prieš treniruotę geriausia nusiplauti veidą. Jei išeinate į lauką, užsitepkite apsauginio kremo nuo saulės sluoksnį, kurio SPF yra 30 ar didesnis. Geriausia, kad jis būtų tinkamas sportuoti, kad jo neišsausintumėte.

Treniruotės metu – švaraus veido išlaikymas – pagrindinis dalykas, į kurį norite atkreipti dėmesį treniruodamiesi. Naudodami įrangą nelieskite odos, o veidą nuvalykite švariu rankšluosčiu, pageidautina, kad jis būtų minkštas ir ką tik išplautas.

Po treniruotės – prieš eidami į dušą, keletą minučių skirkite tempimui arba vaikščiojimui, kad oda pailsėtų. Nuplauti veidą po treniruotės būtina ir nepamirškite pakartotinai pasitepti apsauginiu kremu nuo saulės.

 

Estetinės procedūros, kurios padės pagerinti rezultatus 

 

NOON Triple MCH elektroporacija

Odos valymas yra būtinas, norint išlaikyti sveiką odos būklę. Tačiau vien kasdienio plovimo prausikliu gali nepakakti, kad pašalintumėte nešvarumus. Tai padaryti Jums gali padėti NOON Aesthetics naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūra, kuri veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles technologija. Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų!

Odos atjauninimas su ELOS™ technologija

Susigrąžinti jaunystę be plastinių operacijų įmanoma. ELOS technologija padeda ne tik sustabdyti senėjimo procesą, bet ir atjauninti odą. ELOS technologija naudoja kombinuotą energiją, kurios metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Organizmas, veikiamas šios energijos, pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną. Kolagenas užtikrina odos stangrumą, o elastinas atkuria odos audinius ir padeda efektyviai bei saugiai pašalinti raukšles, pigmentinius darinius: strazdanas, saulės ir senėjimo dėmes, ir atkuria odos audinius.

Kompresinė terapija su Ballancer® 606

Skinny Klinikoje limfodrenažinį masažą atliekame su Body Ballancer® 606. Tai nauja, moderni, FDA patvirtinta ir pasaulyje pripažinta, kaip auksinio standarto, limfinio masažo sistema. Ballancer® 606 naudoja presoterapiją, kuri taip pat žinoma kaip kompresinė terapija. Automatizuotas kostiumas švelniai prisipučia iki tikslaus, iš anksto nustatyto slėgio. Procedūros metu atrodo, jog Jūsų kūną masažuotų visa terapeutų komanda. Tai nepaprastai atpalaiduoja – tereikia gulėti, kol gydomos probleminės kūno vietos. 

Kūno stangrinimas su Venus Legacy™

Ši procedūra tinka tiems, kas nori pagerinti odos būklę, ją pastangrinti, taip pat turintiems suglebusios arba elastingumą praradusios odos problemą. Procedūros metu naudojama technologija atnaujina jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias kolageną ir elastines skaidulas. Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau įprastinė sesija trunka ne ilgiau pusvalandžio. Kūno stangrinimo su Venus Legacy™ technologija rezultatas – be didelių pastangų stangresnė ir lygesnė kūno oda bei išryškėję treniruočių rezultatai.