Paruoškite savo kojas šiltajam sezonui

Artėjant šiltajam sezonui, pradedame ieškote tobulo garderobo, kyla noras atsinaujinti ir pavasarį pradėti geriausia savo versija. Orams atšilus skubame rodyti naujausias sukneles, traukiame sijonus ir kas be ko – vis dažniau parodome savo kojas!

Bet kartais, jos gali tapti ne puošmena, o dideliu minusu. Galvojate kodėl? Šiltojo sezono metu kojų plaukelių skutimas padažnėja ir paraudusi bei sudirgusi oda dažnai tampa moterų kasdienybe.

Jeigu kovojate su paraudusia, šiurkščia ir nuo skutimosi suerzinta oda – Jūs nesate viena. Jog sumažintumėte pažeidimų riziką plaukelius šalinant įprastais peiliukais, pristatome pagrindines odos suerzino priežastis bei efektyviausius patarimus kaip to išvengti.

Ištikimo, bet seno skustuvo naudojimas

Mėgstate naudoti tik tam tikrą, pamiltą, tačiau seniai naudojamą skustuvą? Vienas iš pagrindinių būdų, kaip išvengti odos pažeidimų – įsitikinti, kad Jūsų rankoje laikomas skustuvas bei jo ašmenys yra nauji ir tarp jų nėra jokių muilo likučių! Nors ir nėra nustatyta, kada derėtų pakeisti skutimosi peiliuką, naudokite jį ne daugiau nei 10-čiai skutimusi. O jeigu jau ankščiau pastebite nors vieną ašmenų pažeidimą ar odos sudirginimą – kuo skubiau seną skustuvą keiskite nauju! Žinoma, ne ką mažiau svarbu yra tinkamai prižiūrėti savo skutimosi priemonės. Todėl, niekada neužmirškite skustuvo gerai išplauti karštame vandenyje po kiekvieno skutimosi.

Paruoškite savo odą

Nuo to, kaip pasiruošite plaukelių skutimui, priklauso Jūsų odos būklė. Svajojate apie lygią ir švelnią odą?  Į skutimosi rutiną įtraukite šveičiamuosius kūno prausiklius. Jie ne tik pašalins negyvas odos ląsteles bei užtikrins švarią odą, bet ir garantuos, jog  plaukeliai būtų nuskuti arčiausiai odos. Tačiau, renkantis šveitiklį atkreipkite dėmesį į jo sudedamąsias dalis. Siekiant tobulos kojų odos, rinkitės tik tokią šveičiamąją priemonę, kurios sudėtyje būtų kakavos sviesto ar kitų drėkinančių aliejų.

Skutimosi kremas – privalomas

Jeigu plaukelius skutate naudodami tik vandenį arba paprastą prausimosi muilą – nebedarykite to. Skutimosi kremo nenaudojimas galbūt ir sutaupys Jums kelis eurus piniginėje, tačiau nuo skutimosi pažeidimų Jūsų odos neapsaugos. Trintis tarp skustuvo ir odos gali sukelti suerzinimą, privesdama net prie uždegimo. Skutimosi kremas padeda suminkštinti plaukus, sudrėkina odą bei užtikrina švarų, lengvą ir nesukeliantį jokių nemalonumų plaukelių šalinimą skustuvu. Jeigu paprasto skutimosi kremo neužtenka ir odą vis tiek išberia – papildomai galite naudoti vyrų skutimosi priemones, skirtas jautriai odai.

Ar žinote kokia kryptimi skustis plaukelius?

Atrodo logiška, jog plaukelių skutimas prieš jų augimo kryptį yra geriausias būdas, siekiant pašalinti visus plaukelius. Tačiau, kol galvojate, kad tai yra tiesa, Jūsų oda kovoja su didesniu uždegimo bei skutimosi pažeidimų pavojumi. O taip pat, tokiu būdu skatinate plaukelių įaugimą. Nesinaudokite galimybe nusiskusti greičiau ir patogiau. Geriau plaukelius šalinkite lėčiau, jų augimo kryptimi, bet vėliau džiaukitės glotnia ir sveika kojų oda.

Atsižvelkite į laiką!

Pamirškite plaukelių skutimą rytiniame duše ar po ilgo gulėjimo vonioje! 10 minučių karštos vonios tikrai gali padėti Jūsų kūnui  atsipalaiduoti ir nuvyti visą susikaupusį stresą tolyn, tačiau sukelia kojų tinimą, kuris pasunkina tvarkingą plaukelių šalinimą skustuvu bei padidina riziką pažeisti kojų odą. Lygiai tas pats gali nutikti ryte, maudantis duše. Naktį, mūsų kojos ištinsta, todėl stengiantis pašalinti kojų plaukelius ryte, odą sužaloti galime lygiai taip pat, kaip po maudynių karštoje vonioje. Kada yra geriausias laikas skusti plaukelius? Stenkitės tai daryti vakare, tačiau tik maudantis duše. Labai svarbu – baigę skutimosi procesą, nuliekite kojas šaltu vandeniu ir nebeužsibūkite duše.

Tinkama odos priežiūra po skutimosi

Jeigu ir naudojatės visais patarimais, kaip išvengti odos pažeidimų skutantis, būtinai, bent kelias valandas po skutimosi, venkite aptemptų rūbų, džinsų ar pedkėlnių, nes tai gali sukelti stiprų odos sudirgimą. Vietoj to, tą laiką praleiskite dėvėdami laisvus ir minkštus drabužius iš natūralių audinių, tokių kaip šilkas ar medvilnė. Jei Jūsų oda vis tiek tampa sudirgusi, nuraminkite ją su alavijo ar kokoso aliejumi ir venkite skutimosi, kol sudirgimas praeis. Tinkama odos priežiūra po skutimosi užtikrins geresnius rezultatus bei garantuos švelnią ir sveiką odą.

Laikas atsisakyti skutimosi peiliukų?

Tikriausiai pritartumėte, kad duoti patarimai – efektyvus. Bet, visa tai įtraukti į savo skutimosi rutiną gali būti varginantis procesas. Nors skutimasis yra vienas iš pigiausių plaukų šalinimo būdų, tačiau galbūt atėjo laikas atsisakyti įprastų skutimosi peiliukų ir mėgautis lygia oda be didelių pastangų? Plaukelių šalinimas lazeriu efektyvi, greita bei odos sudirginimo nesukelianti procedūra, kurios privalumas – plaukelių augimo mažėjimas po kiekvienos procedūros! Siūlome išbandyti GentleLase Pro lazerinę epiliacijąir kasdienį skutimąsi bei visas papildomas skutimosi priemonės paversti praeitimi!

Palikite savo rūpesčius Skinny estetikos klinikai ir pavasarį pasitikite su lygia bei sveika kojų oda, nes GentleLase PRO-U sistema nepageidaujamais plaukeliais pasirūpins už Jus!