Tendencijos ateina ir išeina, o kaip pasiekti amžiną grožį?

Šiais laikais grožio tendencijos keičiasi tokiu sparčiu tempu, kad kartais gali atrodyti, jog  neįmanoma suspėti visų išbandyti. Tačiau amžino grožio puoselėjimas – tai laiko patikrinti ritualai, kurie niekada netaps nemadingais ar pasenusiais. 

Tendencijos: šiandien – čia, o rytoj jau bus kita

Šiandien, kai socialines medijas ironiškai galėtume pavadinti laisvalaikio praleidimo būdu, grožio tendencijos visuomenei yra diktuojamos greičiau nei bet kada ankščiau. Ir nors beveik kiekvieną dieną esame viliojami pirkti ar išbandyti vis ką nors naujo – tuo tikrai nevisada yra norima gero mums. Kai kurios estetinės procedūros, makiažai ar kosmetika, kurią socialinėse erdvėse mums reklamuoja ir pristato “influenceriai”, nebūtinai yra tokios saugios bei patikrintos, kokios turėtų būti. Prisiminkime kelias, tačiau visiems gerai žinomas tendencijas, kurių būtų gerai nepakartoti:

Itin ploni antakiai. Atrodo, kad beveik kiekviena moteris 90-ųjų ir 00-ųjų pradžioje pasekė šia tendencija ir formavo antakių plaukus į plonus lankus. Deja, dėl per didelio pešiojimo plaukai retėja ir atsiauginti juos – tikras iššūkis.

Perpildytos lūpos. Lūpų injekcijos tapo tokia įprasta ir dažna procedūra, jog daugelis net priprato prie perpildytų bei perpūstų lūpų išvaizdos. Tačiau ši tendencija tapo tragiška, kai jaunos moterys bei merginos iš savo virtuvės spintelių pradėjo naudoti stiklines ir taureles tam, jog pasidarytų putlių lūpų efektą. Ši tendencija tiems, kurie tai išbandė, baigėsi sutrūkusiomis kraujagyslėmis ir kitais nemaloniais šalutiniais poveikiais.

“Ski-jump” nosies korekcija. Kai 80-aisiais ir 90-aisiais nosies formos korekcijos tapo populiarios, atsirado viena problema – jos visos atrodė vienodai. Kodėl? Todėl, kad norint pasiekti “ski-jump” rezultatą, chirurgai turėjo taikyti panašias technikas. Tačiau šiandien yra vertinamos unikalios žmogaus išvaizdos savybės ir estetikos chirurgai stengiasi kuo labiau išsaugoti natūralią nosies formą.

Ekstremalus kontūravimas. Tai makiažo technika, išryškinanti veido bruožus, naudojant skirtingus makiažo pagrindo atspalvius. Dar visai neseniai makiažo meistrai šią techniką naudojo iki kraštutinumų – kurė natūraliai neįmanomus skruostikaulius ir itin plonas nosis. 

Amžinas grožis – kaip jį pasiekti?

Kalbant apie grožį, kai kurie dalykai niekada neišeina iš mados. Tiesą sakant, geriausias pasirinkimas, norint pasiekti nepriekaištingą išvaizdą – pradėti rūpintis savimi, nepažeidžiant natūralumo – juk kiekvienas esame unikalus ir vienintelis. Tačiau yra keletas nesenstančių grožio standartų, kuriuos pasiekti norėtų, tikriausiai, kiekvienas. 

Skaisti oda, be jokių dėmių

Sveika ir prižiūrėta veido oda visada bus mados viršūnėje. Tinkama mityba ir teisinga odos priežiūros rutina yra geriausias būdas išlaikyti odą sveiką ir švytinčią. Tačiau, jeigu kovojate su spuogais ar akne, rekomenduojame išbandyti estetinį neinvazinį gydymą. Neinvazinis veido odos gydymas yra ypač veiksmingas būdas kovoti su daugeliu odos problemų, ypač – akne. Būtent neinvazinis aknės gydymas su ELOS™ technologija gali išspręsti odos problemas, nesukeldamas diskomforto ar pašalinių veiksnių. ELOS™ technologija apjungia bipolinių radijo dažnių ir mėlynosios šviesos energiją, kuri prasiskverbia į odą ir sunaikina bakterijas bei lėtina perteklinę riebalų gamybą – taigi nebelieka aknę sukeliančių veiksnių. Impulsai pasiekia giliausias liaukų vietas, todėl pasiekiamas maksimalus poveikis naikinant ne tik pasekmes, bet ir pačią uždegimo priežastį. ELOS™ technologija yra tinkama visiems odos tipams, esant bet kokio intensyvumo aknei.

Jaunatviška išvaizda

Laikui bėgant, kiekvienas susiduriame su atsirandančiomis smulkiomis linijomis bei raukšlėmis. Nors mūsų odos senėjimas yra visiškai natūralus procesas, šiuolaikinės technologijos odos senėjimą gali paversti grakščiai lengvesniu, ypač tiems, kuriems raukšlės sukelia diskomfortą. Vienas iš būdų kontroliuoti raukšles ir išvengti ankstyvo senėjimo yra odos stangrinimo procedūros. 

Jog raukšlelės nebekeltų diskomforto – siūlome išbandyti Odos atjauninimas su ELOS™ technologija. Procedūros metu yra pažadinama kolageno ir elastino gamyba bei skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Taip oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos spalva bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Gaivi ir spindinti veido spalva

Jog pamatytumėte, kokia populiari yra gaivi, sveika ir spindinti veido oda, to tikrai nereikia ieškoti socialiniuose tinkluose. Švytinti oda visada buvo siekiamybė, o šiais laikais, tiek vyrai, tiek moterys yra pasirengę nueiti net į kraštutinumus, jog tai turėtų. Tačiau, tam tikrai nereikia mikrodermabrazijos ar griežto cheminio odos šveitimo. Sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą NOON Triple MCH   tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio ir leidžia veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%!  Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų.

Tvirta bei stangri oda

Teisingai prižiūrima, elastinga ir jaunatviška oda – visados bus tendencijų viršūnėse. Išlaikyti savo veido odą stangrią nėra taip paprasta ir dažnai, ypač prasidėjus senėjimo procesams, tik tinkamos odos priežiūros rutinos nebeužtenka. Su suglebusia oda ar atsiradusiomis raukšlėmis gali padėti susitvarkyti vektorinis liftingas su ELOS Sublime technologija. ELOS Sublime™ aparate naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Šildant giliuosius odos sluoksnius stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos smulkios raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas idealus ovalo kontūras.

Tendencijų gali atsirasti visokių. Tačiau tikrai ne visos jos bus tinkamos Jums. Todėl rekomenduojame patikėti savo grožį puoselėti specialistams, o šiuo klausimu Skinny estetikos klinikoje dirbantys specialistai Jums visada padės!