Populiariausios estetinės procedūros, kurias verta išbandyti 2020 metais

Tikriausiai kiekvienas norėtų, jog veido oda nuolatos būtų sveika ir švytinti. Tačiau kasdien daugiau ar mažiau naudojama dekoratyvinė kosmetika, aplinkos užterštumas, įtemptas gyvenimo ritmas, išbalansuota mityba ar stresas atsiliepia mūsų odai. Būtent šiuolaikinės technologijos pagaliau leidžia nesijaudinti dėl atsirandančių raukšlelių ar kitų odos problemų ir suteikia galimybę mėgautis skaisčia bei sveika oda. Nors ilgą laiką estetinė dermatologija buvo painiojama bei lyginama su plastinėmis procedūromis, modernėjant visuomenei, vis daugiau žmonių ima atskirti, kad plastinės operacijos neprilygsta neinvazinėms procedūroms. Todėl praėjusieji metai buvo itin reikšmingi estetinės dermatologijos sričiai – vis daugiau žmonių pradėjo domėtis technologijų galimybėmis, o socialinė žiniasklaida bei nuomonės formuotojai vis daugiau dalinosi savo patirtimis. Statistiniai duomenys rodo, jog per pastaruosius metus neinvazinių procedūrų skaičius išaugo net 200%. Dėl šio augimo atsirado daugybė naujų procedūrų, metodų ir novatoriškų technologijų. Tačiau kokie iš tiesų gydymo būdai yra verti būti dėmesio centre 2020 metais?

Rekomenduojamos estetinio gydymo procedūros

Nesvarbu, kuri procedūra šiuo metu būtų “Google“ tendencijų “topų topuose” – prieš bet kurią procedūrą pirmiausia reikalinga profesionali specialisto konsultacija, todėl aklai pasitikėti tuo, kas šiandien atrodo populiaru – nerekomenduojama. Prisiminkite perdėtą lūpų putlinimo, strazdanų tatuiravimosi ar “užšaldyto” veido efekto tendenciją. Kiekviena iš šių tendencijų sulaukė itin daug dėmesio, tačiau baigėsi beveik taip pat greitai, kaip ir prasidėjo. Jog pasirinkus procedūrą, vėliau netektų gailėtis – patikimiausiu bei pagrindiniu estetinio gydymo šaltiniu esanti “RealSelf” kompanija pataria išnagrinėti kiekvienos rekomenduojamas procedūros privalumus ir trūkumus, todėl remdamiesi statistika bei darbo patirtimi, siūlome geriausias procedūras, kurias turėtumėte išbandyti 2020 m.

„Korekcijos“

Tikriausiai sutiktumėte, jog šį dešimtmetį būtų galima vadinti socialinės žiniasklaidos, tiksliau nuomonės formuotojų, laikotarpiu. Prasidėjus didelėms laiko bei pinigų investicijoms į kuriamą socialinių medijų platformų turinį, dabar vadinami “influenceriai” ėmė pritraukti tūkstančius ar milijonus sekėjų, o paslaugų bei prekių ženklai pastebėjo naujas reklamos galimybes. Išaugus socialinių tinklų naudojimui, siekiant patobulinti savo išvaizdą, vartotojai pradėjo pasitikėti filtrais ir nuotraukų redagavimo programomis, šiek tiek vėliau – viskas peraugo į tobulos išvaizdos bei tobulų nuotraukų tendenciją ir būtent šiuo laikotarpiu injekcijos tapo viena populiariausia estetinio gydymo galimybe. Tačiau bėgant laikui ši didelę įtaką dariusi tendencija ėmė keistis –  tiek nuomonės formuotojai socialinėse platformose, tiek žymus visuomenės veikėjai, pradėjo kalbėti apie natūralios išvaizdos svarbą bei procedūras, kurios nekeičia, bet puoselėja mūsų išvaizdos sveikatą. Būtent natūralus, didelių pastangų nereikalaujantis grožis yra naujas 2020 metų idealas, kuris skatina kurti naujas alternatyvas, tokias kaip drėkinančios veido atjauninimo ar stangrinimo procedūros. 

Nors „RealSelf“ užpildų injekcijas žymi kaip pagrindinę tendenciją, tačiau didžiausias dėmesys  kreipiamas į rezultatą – natūralumą. Išaugus natūralaus grožio svarbai, išpopuliarėjo lygiai tiek pat veiksmingos neinvazinės estetinio gydymo alternatyvos. Būtent ieškantiems naujų būdų, kaip susigrąžinti tobulas veido linijas, siūloma išbandyti tokias neinvazines procedūras, kurios yra atliekamas su radijo dažnio pagrindu veikiančiomis technologijomis. Tokio tipo procedūros suteikia galimybę natūraliai stimuliuoti odos ląstelių atsinaujinimą ir paspartinti kolageno bei elastino gamybą, kuri yra reikalinga odos stangrumui palaikyti. Tokiu būdu sugrąžinamos ir išryškinamos veido linijos, be adatų įsikišimo. 

Viena iš jų, kurią rekomenduojama išbandyti – vektorinis liftingas ELOS Sublime™. Aparate naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Procedūros metu, šildant giliuosius odos sluoksnius, stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas idealus kontūras.

Veido odos stangrinimas su Venus Legacy™  – inovatyvi ir švelni šildomojo poveikio procedūra, nesukelianti jokių nemalonių pojūčių ir skirta, norintiems sustangrinti suglebusią veido odą ir sumažinti matomas raukšles. Venus Legacy™ yra vienintelis estetinėje medicinoje naudojamas prietaisas su VariPulse™ technologija. Tai – reguliuojamas impulsinis siurbimas, kuris palengvina gilesnį skleidžiamos energijos įsiskverbimą. VariPulse™ vakuumo ir oro aušinimo mechanizmas leidžia greičiau pasiekti ir išlaikyti aukštesnę bei efektyvesnę temperatūrą, kuri užtikrina maksimalų paciento komfortą ir puikius klinikinius rezultatus. 

“Užšaldytas” veidas

Prasidėjus 2020 metams, injekcijos išliko populiarios. Tačiau pasikeitė požiūris – injekcijos tapo subtilios ir estetiškos korekcijos, nepažeidžiančios natūralumo bei nesukuriančios “užšaldyto” veido efekto. 

Botulino toksino injekcijos – tai vienas geriausių pasirinkimų, siekiant įveikti atsirandančias vadinamąsias „pykčio“ ir „rūpesčio“ raukšles kaktoje. Taip pat botuliną galima leisti norint pakoreguoti raukšles aplink akis bei aplink lūpas. A tipo botulino toksino injekcijos yra unikalios savo veikimo principu – veido raumenų atpalaidavimu. Būtent dėl to, botulino toksinas padeda greitai ir efektyviai išlyginti susiformavusias raukšles bei sustabdyti naujų formavimąsi, visiškai nepakeičiant Jūsų natūralios veido išvaizdos.  

Hialurono injekcijos – dažnai hialuronas painiojamas su botulinu, iš tiesų tai yra skirtingos injekcijos ir procedūros. Hialurono rūgštis – tai natūralus odos užpildas. Hialuronas, esantis odos audiniuose, veikia tarsi molekulinė kempinė: dėl savo išskirtinės struktūros viena molekulė gali surišti iki tūkstančio vandens molekulių, taip palaikydama odos drėgmės pusiausvyrą. Natūralu, kad bėgant laikui organizmas šios rūgšties gamina vis mažiau. Dėl šios priežasties pradeda atsirasti raukšlių, oda praranda sveiką švytėjimą ir stangrumą. Tačiau būtent hialurono rūgšties injekcijos atkuria brandžios odos apimtį ir užpildo nepageidaujamas raukšles.

Stangrus kūnas be didelių pastangų 

Vis didėjantis dėmesys kūnui, 2020 metais į populiariausių procedūrų viršūnes kelia neinvazines kūnui stiprinti, stangrinti bei formuoti skirtas procedūras. “RealSelf” pabrėžia, jog fizinio aktyvumo ar sporto užmiršti nereikia ir tai išlieka taip pat svarbu, tačiau greta tradicinių kūno puoselėjimo būdų atsiranda vis daugiau inovatyvių bei ypač efektyvių aparatinių procedūrų. Moderniausias bei 2020 metais esantis “topų topuose” būdas stangrinti kūną ir formuoti raumenis – funkcinis magnetinis stimuliavimas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis. Nors tokiu principu veikiančių technologijų yra ne viena, kiekvienos iš jų rekomenduojamas procedūrų laikas, taikomos skirtingos raumenų stimuliavimo programos, jų kiekis ir skleidžiamų impulsų dažnis – skiriasi. Vienas iš labiausiais rekomenduojamų išbandyti prietaisų – TeslaFormer™, per 30 min. skleidžiantis net iki 50 000 magnetinių impulsų, kurie ir priverčia susitraukti raumenis, kai kitos sistemos gali skleisti iki 36 000 impulsų per tokį pat laiką. Procedūros su TeslaFormer™ metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, bei ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis. Formuojamiems raumenims reikia energijos, gaminamos iš vietinio riebalinio audinio. Gaminant energiją, riebalinis audinys mažėja, o energijos poreikis vis didėja – todėl šios procedūros metu yra efektyviai formuojami ir stiprinami raumenys, pakeliami sėdmenys bei mažinamas riebalinis sluoksnis. Tesla Former™ prietaisas išsiskiria ne tik efektyviu raumenų formavimu, naudojant specialią funkcinio magnetinio stimuliavimo technologiją, bet ir galimybe gydyti pažeistus audinius, aktyvuoti ar atpalaiduoti raumenis bei numalšinti skausmą.

Ypač išpopuliarėjusios praeitais metais ir šiais taip pat išliekančios tendencijų sąraše – neinvazines procedūros, atliekamos su radijo dažnio pagrindu veikiančiomis technologijomis. Tokio tipo procedūros įvardijamos, kaip vienos iš efektyviausių kūno stangrinimo, riebalų mažinimo bei celiulito šalinimo procedūrų. Todėl, norintiems greitai padailinti kūno linijas be chirurginių intervencijų, siūloma išbandyti patikrintą ir ilgalaikius rezultatus suteikiančią kūno stangrinimo su Venus Legacy™ procedūrą. Tai inovatyvi ir švelni šildomojo poveikio procedūra, visiškai nesukelianti nemalonių pojūčių bei tinkanti visiems odos tipams. Patentuotas daugiapolio radijo dažnių spinduliavimas ir impulsinių magnetinių laukų technologija Venus Legacy™ sušildo poodinį sluoksnį, paspartinama visus natūralius metabolistinius procesus bei kolageno ir elastino gamybą, todėl ši procedūra itin veiksmingai tinka siekiant sustangrinti suglebusią odą. Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau įprastinė sesija trunka ne ilgiau pusvalandžio, todėl šią procedūrą galite atlikti tiesiog per pietų pertrauką. Galutinis kūno stangrinimo su Venus Legacy™ technologija rezultatas – be didelių pastangų stangresnė ir lygesnė oda bei sumažėjusios apimtys.  

Stiprūs ir sveiki plaukai

Amerikos dermatologų akademija teigia, jog daugiau nei 40% moterų ir 70% vyrų iki 40 metų susiduria su itin dideliu plaukų slinkimu, o to priežastis –  hormonų pokyčiai. Todėl plaukų procedūros nėra naujas ar negirdėtas reiškinys estetinės medicinos rinkoje, tačiau pastaraisiais metais novatoriškos technologijos atvėrė žymiai daugiau galimybių. Tai reiškia, kad jums nebereikia kurtis specialių šukuosenų ar tikėti, jog įprastos plaukų priežiūros priemonės padės paslėpti retus, slenkančius ar stipriai pažeistus plaukus.

Plaukų slinkimo gydymo rinka yra tikrai didžiulė, todėl jeigu susiduriate su šia problema ir ieškote tinkamo gydymo “RealSelf” rekomenduoja išbandyti plazmoliftingo procedūrą, geriau žinoma kaip PRP. Tai visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ar cheminių preparatų. Procedūros metu iš paciento venos yra paimamas nedidelis kraujo mėginys, kuris yra centrifuguojamas, jog būtų atskirta kraujo plazma su trombocitais. Šis procesas trunka iki 15 minučių. Išgauta trombocitais turtinga plazma, be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų, yra suleidžiama į galvos odą. Plazma skatina plaukų augimą, aprūpina juos reikalingomis medžiagomis, šalina galvos odos pleiskanojimą, o svarbiausią – stabdo plaukų slinkimą.

Žinant, kurias procedūras verta išbandyti 2020 metais – pats laikas pradėti! Ženkite pirmąjį žingsnį užtikrinti, jog šiais metais pasieksite savo tikslus – atvykite į konsultaciją pas Skinny klinikos specialistus, kurie patars ir padės pasirinkti tinkamiausią būdą būtent Jūsų problemai spręsti!