Kaip išvengti fotosenėjimo?

Vasaros sezonu kiekvienas iš mūsų mėgstame pasilepinti saulės spinduliais. Tačiau būtent į tai norime atkreipti dėmesį: kad ir kaip būtų smagu gulėti ir maudytis spinduliuose, nepamirškite, jog tuo pačiu metu esame “bombarduojami” UV spinduliais ir spinduliuote, o tai skatina fotosenėjimą.

Ankstyvo senėjimo požymiai, pigmentinės dėmės, odos spalvos pasikeitimas – tai saulės padaroma žala.  Žinoma, nėra to, ko nebūtų galima ištaisyti!

Kas yra fotosenėjimas?

Fotosenėjimas – odos pažeidimai, kuriuos sukelia saulės ir ultravioletinių spindulių poveikis. Raukšlės, suglebusi oda, rudos dėmės ir odos spalvos pasikeitimas, kitaip dar žinomas kaip melasma: visos šios odos problemos yra fotosenėjimo požymiai. Svarbu paminėti, kad saulės spinduliai nėra vienintelis išorinis fotosenėjimo veiksnys – mėlyna šviesa taip pat gali daryti nemažą poveikį. Didelis mėlynos šviesos, skleidžiamos iš telefono, kompiuterio, planšetinio kompiuterio ir televizoriaus ekrano, poveikis greitina Jūsų odos senėjimo procesus.  Kadangi technologijos tapo būtina šiuolaikinio gyvenimo dalimi, tai reiškia, kad kai kurie fotosenėjimo elementai yra neišvengiami. Vis dėl to veiksmingų gydymo būdų tikrai yra.

 

 

Kaip sustabdyti fotosenėjimą?

Apsauga nuo saulės. Neveltui apie apsaugą nuo saulės yra tiek daug šnekama. Yra trys paprasti žingsniai, kaip apsaugoti odą nuo saulės žalos, kurių visi turėtų laikytis. Kasdien naudokite apsauginius kremus nuo saulės, venkite per didelio saulės poveikio, o jei laiką turite praleisti saulėje, dėvėkite apsauginius drabužius, pavyzdžiui, skrybėlę ir akinius nuo saulės. Šie paprasti įpročiai padės sumažinti priešlaikinio senėjimo požymius. 

Odos priežiūra. Kasdienė odos priežiūra yra gyvybiškai svarbi bet kokio amžiaus žmonėms, be to, ji gali būti galingas ginklas nuo saulės daromos žalos. Be apsaugos nuo saulės, nuo priešlaikinio senėjimo galite apsisaugoti naudodami priemones, kurių sudėtyje būtų hialurono rūgšties, vitamino C ar retinolio. 

 

Skinny Klinika rekomenduoja naudoti šias priemones:

 

 

Tačiau, neįsiskverbdamos į giliuosius odos sluoksnius, kosmetikos priemonės gali tik pagerinti odos išvaizdą. Vienintelis būdas gydyti fotosenėjimą yra estetinės, neinvazinės procedūros.

 

Procedūros fotosenėjimo gydymui

Priešlaikinio senėjimo procedūros yra saugus, nechirurginis ir efektyviausias būdas pagerinti odos būklę. Viena iš jų – intensyvios impulsinės šviesos (IPL) technologija, kuri atjaunina odą, suaktyvina natūralią kolageno ir elastino gamybą, pagerina odos toną bei tekstūrą.

 

Skinny Klinika rekomenduoja:

 

Odos atjauninimas su ELOS™ technologija. Procedūros metu yra pažadinama kolageno ir elastino gamyba bei skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Taip oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos spalva bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Su suglebusia oda ar atsiradusiomis raukšlėmis gali padėti susitvarkyti vektorinis liftingas su ELOS Sublime technologija. ELOS Sublime™ aparate naudojama bipoliarinė radijo dažnių energija ir infraraudonoji spinduliuotė patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius, todėl paviršinė oda nepažeidžiama ir nesukelia skausmo. Šildant giliuosius odos sluoksnius stimuliuojama kolageno ir elastino gamyba – skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Kitaip tariant, prasideda jaunėjimo procesas: mažinamos smulkios raukšlės, patempiamas veidas, grąžinamas idealus ovalo kontūras.

Norintiems lygios, sveikai spindinčios ir žvilgančios odos, rekomenduojame išbandyti – NOON Triple MCH elektroporacija. Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio procedūra, leidžianti veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%! 

Efektyviausias būdas užtikrinti aktyvią kologeno gamybą, siekiant geriausių rezultatų – tinkamos veido odos priežiūros priemonės bei neinvazinės atjauninimo procedūros, kurios būtų pritaikytos Jūsų odos poreikiams. Kad žinotumėte, kaip būtent Jums reikėtų prižiūrėti odą – susisiekite su Skinny Estetikos Klinikoje dirbančiais specialistais, kurie nustatys Jūsų odos tipą ir parinks patį teisingiausią, individualų gydymo būdą ar parekomenduos tinkamiausias veido odos priežiūros priemones!