Esate 40-50 metų? Patarimai, kaip kovoti su senėjimo požymiais Jums!

Kiekvienas, sulaukęs 40-ties ar 50-tiems, pradeda labai akivaizdžiai matyti odos senėjimo požymius. Tai visiškai natūralu, bet ar neišvengiama? 

Šiais laikais, tiek vyrai, tiek moterys turi daug galimybių, jei nori kontroliuoti matomą senėjimo procesą, ypač kai tai susiję su jų oda. Kruopščiai atrinktos, kokybiškos veido odos priežiūros priemonės, sveiko gyvenimo būdo pasirinkimas bei individualiai tinkančio estetinio gydymo pritaikymas – galinga anti-senėjimo strategija, kuri efektyviai gali padėti išlaikyti Jūsų odos jaunatviškumą. Bet ko konkrečiai galime tikėtis iš senėjančios odos ir kaip su tuo kovoti? Sužinokite mūsų straipsnyje!

 

Kaip keičiasi oda sulaukus 40-ties ar 50-tiems?

 

40-tieji metai – laikas, kai Jūs iš tikrųjų pastebite akivaizdžius odos stangrumo ir bendros būklės pokyčius. Iki 40-ies metų Jūsų oda išgyvena daugybę pokyčių, kurie gali pasireikšti kaip papilkėjimas, ryškios raukšlės, sausumas ar dėmės. Sulaukus 50-ies metų amžiaus šie pokyčiai pagreitėja ir oda ima labai greitai plonėti bei prarasti savo elastingumą. Dėl hormoninių svyravimų šiame amžiuje, stipriai išryškėja pigmento disbalansas ir saulės pažeidimo požymiai, o spuogai gali atsinaujinti taip, kaip Jums galbūt net neteko susidurti su jais paauglystėje. 

 

Dažniausi odos pokyčiai sulaukus 40-ties ar 50-tiems: 

 

Suglebusi oda. 40–50 metų oda suglemba dėl apimties bei elastingumo praradimo. Jaunesniame amžiuje, odoje gausu kolageno, elastino ir baltymų, kurie suteikia odai struktūrą bei gebėjimą pasitempti – išlikti stangriai. Senstant, kolageno ir elastino gamyba pradeda lėtėti. Dėl Šios priežasties sumažėja odos elastingumas, kurį mes atpažįstame, kaip suglebusią odą, ypač žandikaulio bei kaklo srityje.

Raukšlės. Raukšlės atsiranda kartu su odos elastingumo ir apimties praradimu. Tačiau, taip pat dėl jų gali būti kaltinami tokie veiksniai, kaip saulės poveikis, stresas, aplinkos tarša ar netinkamos dietos. 

Odos papilkėjimas. Bręstant odai, jos gebėjimas atnaujinti ląsteles sulėtėja, todėl odos paviršiuje pradeda kauptis negyvos ląstelės. Lėtesnis odos ląstelių atsinaujinimas turi įtakos ne tik viršutiniam odos sluoksniui, o tai ai reiškia, jog senstant tik odos šveitimo ar pilingavimo gali nebe užtekti, jeigu norite išlaikyti sveiką, žvilgančią bei gyvybingą odą.

Saulės žala. Pagrindinis daugumos 40–50 metų odos bėdų kaltininkas yra būtent saulės poveikis. Odos pažeidimai, kuriuos sukelia saulės ir ultravioletinių spindulių poveikis, lemia net 90% matomų pokyčių, kuriuos senstant pastebite savo odoje! Išspręsti tiesioginio saulės poveikio, kurį sukaupėte per visą savo gyvenimą rezultatams, dažniausiai, reikia estetinio gydymo.

 

Kaip sulėtinti šiuos senėjimo požymius?

 

Geros naujienos yra tai, kad tinkamai prižiūrint ir gydant veido odą, visų, aukščiau paminėtų požymių, galima išvengti ar bent juos sulėtinti. Net nedideli gyvenimo būdo pokyčiai gali būti labai reikšmingi, jei jie bus kruopščiai praktikuojami. Teisinga odos priežiūra ir tinkamos estetinės procedūros gali užtikrinti, kad 40–50 metų atrodysite puikiai – gal net geriau nei kada nors anksčiau.

Sveiki gyvenimo būdo įpročiai. Niekada nevėlu į savo gyvenimo būdą įtraukti mankštą, pilnavertę mitybą ir gerą miego ritmą. Neįmanoma nuvertinti šių dalykų svarbos ne tik dėl Jūsų išvaizdos, bet ir dėl bendros sveikatos. Šie gyvenimo būdo pokyčiai padės puoselėti bet kokių estetinių procedūrų, kurias pasirenkate pagal savo senėjimo senėjimo požymius, rezultatus.

Odos priežiūra. Kasdienė odos priežiūra yra gyvybiškai svarbi bet kokio amžiaus. Žinoma, jog 40–50 metų norisi odai suteikti papildomą priežiūrą bei išskirtinį dėmesį. Jei to dar nepadarėte, pradėkite naudoti produktus, kurie kovoja su keturiais aukščiau paminėtais pagrindiniais rūpesčiais: suglebusia oda, smulkiomis linijomis ir raukšlėmis, odos papilkėjimu bei saulės pažeidimais. Išbandyti ir tikri odos priežiūros herojai: hialurono rūgštis odos sausumui gydyti, vitaminas C, kuris padeda panaikinti tamsias dėmes bei senėjimą mažinantis retinolis – turėtų tapti geriausiais Jūsų draugais.

 

Skinny klinika rekomenduoja:

 

Estetinės procedūros. Nors kasdienė odos priežiūra puikiai tinka palaikyti bendrą odos sveikatą ir išvaizdą, estetinės procedūros yra vienintelis moksliškai įrodytas būdas, galintis efektyviai pakeisti ir užkirsti kelią senėjimo požymiams. Kuo anksčiau pradėsite, tuo geriau!

Kalbant apie estetines procedūras, pasirinkimų išspręsti keturias pagrindinias odos problemas –   suglebimas, raukšlės, papilkėjimas ir saulės pažeidimai – turite nemažai. Skinny Estetikos klinikoje siūlome išbandyti odos senėjimą stabdančią procedūrą su ELOS™ technologija ir vektorinį liftingą su ELOS Sublime technologija. Šių procedūrų metu yra pažadinama kolageno ir elastino gamyba bei skatinami natūralūs atkuriamieji procesai odos audiniuose. Odos atnaujinimo procedūros išlygina netolygią odos struktūrą, atstatydama gaivų, jaunatvišką odos švytėjimą. Taip oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos spalva bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės. Reguliariai atliekant procedūras, Jūsų oda gali išlikti jaunatviška visam laikui!

Taip pat, sparčiai tobulėjančių technologijų pagalba, NOON Aesthetics pristato naujos kartos kosmetologinės elektroporacijos procedūrą – norintiems lygios, sveikai spindinčios ir žvilgančios odos. Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio procedūra, leidžianti veikliųjų medžiagų prasiskverbimą į ląstelę padidinti daugiau nei 80%!  Atstatykite drėgmės balansą, sustangrinkite odą bei atsisveikinkite su raukšlėmis be adatų ar chirurginių intervencijų.

Jeigu veidrodyje pastebėjote senėjimo požymius – nenusiminkite. Jums visada padės Skinny grožio ir estetikos studijoje dirbantys specialistai! Patikėkite savo grožio rūpesčius mums!