5 patarimai, kaip paruošti odą vasarai

Artėjant šiltoms, saulėtoms vasaros dienoms, vertėtų peržiūrėti savo veido priežiūros rutiną ir pradėti pratinti odą prie ilgai nematytų saulės spindulių. Tokiu būdu, keičiantis sezonui, oda patirs mažesnį stresą, o jūs, vadovaudamiesi keletu paprastų patarimų, galėsite džiaugtis gražia, švytinčia ir gaivia oda. Štai keletas būdų, kaip pradėti odą ruošti vasarai! 

Nuolatos drėkinkite odą iš vidaus

Šiltėjant oro temperatūrai, kūnas linkęs vėsinti save, dėl šios natūralios priežasties, lengva pamiršti gerti pakankamą kiekį vandens. Vasaros metu lengva dehidratuoti. Dehidratavusi oda tampa paraudusi, sudirgusi ir sausa, todėl sukelia nemalonius pojūčius. Siekiant išvengti šios problemos, nuolatos gerkite pakankamą kiekį vandens, taip sudrėkindami odą iš vidaus. 

Atsakingai prauskite odą

Odos prausimas prausikliu, ypatingai veido srities, itin svarbus šiltuoju metų laiku. Prakaitas, dulkės, aplinkos užterštumas, apsauginis kremas nuo saulės gali užkimšti poras, todėl norint išvengti bėrimo ar odos sudirginimo, prauskite odą reguliariai ryte ir vakare. Taip pat svarbu pasirinkti tinkamą prausiklį. Vasarą rekomenduojama rinktis gelinės tekstūros prausiklį, taip neapkraunant odos ir nepašalinant natūralaus apsauginio odos barjero, oda bus apsaugota nuo riebalų, purvo bei makiažo likučių. 

Reguliariai šveiskite odą

Fiziniai ar cheminiai eksfoliantai pašalina negyvas odos ląsteles, dėl kurių oda gali atrodyti papilkėjusi ir praradusi švytėjimą. Fiziniai šveitikliai gali būti per šiurkštūs odai, ypatingai tie, kurie sudėtyje turi stambių riešutų ar vaisių kauliukų dalelių, todėl atidžiai peržiūrėkite šveitiklių sudėtį ir rinkitės fizinius šveitiklius su vandenyje tirpstančiomis dalelėmis. Cheminiai šveitikliai sudėtyje turi skirtingų rūgščių, kurios švelniai pašalina negyvas ląsteles bei skatina kolageno gamybą. 

Kasdien naudokite drėkinamąjį kremą

Dėl šiltos oro temperatūros ir sausinančių tiesioginių saulės, odai, labiau nei bet kada, reikalingas drėkinimas. Naudokite lengvą, antioksidantais praturtintą drėkinamąjį kremą ryte ir sunkesnį, maitinančių ingredientų turintį kremą vakare.

Naudokite apsauginį kremą nuo saulės

Apsauginis kremas nuo saulės turėtų būti paskutinis odos priežiūros rutinos žingsnis bet kuriuo metų laiku, tačiau vasarą, odą apsaugoti nuo saulės žalos – itin svarbu. Prieš įsigyjant kremą su SPF apsauga, atkreipkite dėmesį į apsaugos spektrą, tinkamas apsauginis kremas turėtų apsaugoti tiek nuo UVA,  tiek nuo UVB spindulių. Dienos metu būtina pakartoti apsaugos aplikaciją. Skinny klinikoje galite įsigyti NOON BRUSH&GO MINERAL SUN PROTECTION POWDER SPF 50  apsauginę mineralinę pudrą su aplikatoriumi, kurios dėka, patogiai ir greitai galėsite apsaugoti odą nuo saulės. 

Estetinės procedūros padedančios paruošti odą vasarai

Norintiems turėti švytinčią, stangrią odą, rekomenduojame išbandyti odos oksigenacijos Geneo™ procedūrą, kurios metu veiksmingos formulės bei 3 galingos technologijos viename, veikiančios odą tiek jos išorėje, tiek viduje, padeda atgaivinti, išvalyti ir atjauninti odą bei užtikrina greitus ir ilgai išliekančius rezultatus. 

Siekiant greitų ir efektyvių rezultatų, Skinny klinikoje siūlome NOON Triple MCH elektroporacijos procedūrą. NOON Triple MCH – technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Tokiu būdu užtikrindama tinkamą odos drėgmės balansą ir stangresnę,lygesnę odos išvaizdą jau po pirmos procedūros. 

Skinny klinikoje, atliekant giluminį odos valymą, pasiekiamas daugiariopas rezultatas: išvalomos užsikimšusios poros, nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, stimuliuojama kraujo apytaka, oda prisotinama deguonimi, ji akimirksniu tampa lygesnė ir žymiai sveikesnė. Po giluminio veido procedūros, drėkinamieji produktai yra greičiau įsisavinami, todėl tai puikus būdas pradėti naujo sezono odos priežiūros rutiną. 

Dar nepradėjote ruošti odos šiltajam metų sezonui? Dabar puikus metas tą padaryti ir vasarą džiaugtis gražios odos rezultatais!