Odos atjauninimas su "Jalupro Super Hydro"

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kas yra „Jalupro Super Hydro”?

JALUPRO SUPER HYDRO – tai pažangus odos atjauninimo produktas, kurį sukūrė Šveicarijos kompanija „Professional Derma SA”.  JALUPRO SUPER HYDRO procedūra – tai 7 taškų injekcinė procedūra  su dideliu hialurono rūgšties, peptidų ir aminorūgščių koncentracijos deriniu, užtikrinanti giluminį odos drėkinimą, elastingumo, tonuso ir švytėjimo atkūrimą.

Kaip veikia „Jalupro Super Hydro”?

Šis produktas, dėl itin didelės hialurono rūgšties koncentracijos, aprūpina odą visapusiška drėgme ir suteikia stangrinamąjį efektą. Aminorūgštys maitina odos ląsteles, atsakingas už kolageno gamybą. Kolagenas yra natūraliai organizme randamas baltymas, padedantis išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą. Peptidai aktyvina fibroblastus ir stimuliuoja kolageno, elastino ir hialurono rūgšties gamybą.

Kokios yra pagrindinės „Jalupro Super Hydro” sudedamosios dalys?

Pagrindinės sudedamosios dalys yra 80mg Hialurono rūgšties (didelės ir mažos molekulinės masės), 3 Peptidai (Acetyl Decapeptide 3, Oligopeptide 24, Acetyl Tetrapeptide 5) ir 7 Aminorūgštys (Glicinas, L-prolinas, L-leucinas, L-lizinas, L-alaninas, L-valinas, L-argininas HCL).

Kokioms odos problemoms yra skirtas „Jalupro Super Hydro”?

JALUPRO SUPER HYDRO injekcinė procedūra skirta spręsti tokias odos problemas kaip elastingumo trūkumas, sausumas, papilkėjusi oda, raukšlių atsiradimas, norint  atkurti odos tonusą ir pagerinti visapusišką odos kokybę.

Kam tinka „Jalupro Super Hydro” procedūra?

Procedūra ypač tinka asmenims, patiriantiems pirmus odos senėjimo požymius, tokius kaip elastingumo praradimas, sausumas ar smulkios raukšlės ir kt.

Kuriose kūno vietose galima atlikti „Jalupro Super Hydro” procedūrą?

Procedūra su JALUPRO SUPER HYDRO  puikia tinka veido, kaklo ir dekolte zonoms.

Kaip atliekama „Jalupro Super Hydro” procedūra?

Atitinkamuose 7-iuose taškuose plona specialia adata  į odos dermos sluoksnį suleidžiama preparato dozė. Kadangi procedūra neskausminga, anestetinės priemonės nėra naudojamos.

Ar „Jalupro Super Hydro” procedūra yra skausminga?

Ši procedūra yra visiškai neskausminga, greita ir komfortiška.

Kiek procedūrų paprastai reikia optimaliems rezultatams pasiekti?

Įprastai rekomenduojamas kursas iš 3 procedūrų, kurios atliekamos kas 3-4 savaites, priklausomai nuo individualios būklės.

Ko galima tikėtis atsigavimo proceso metu?

Po procedūros gali pasireikšti nedidelis paraudimas ir patinimas, kurie paprastai išnyksta per kelias valandas. Retkarčiais atsiranda mėlynės, kas būdinga po injekcinių procedūrų.

Kada matomi rezultatai po procedūros?

Pirmieji rezultatai pastebimi jau po kelių dienų, oda  tampa labiau praturtinta drėgme, atgaivinta, matomi pirmi liftingo požymiai. Jaučiamas bendras odos stangrumas ir tvirtumas.

Kokie yra ilgalaikiai „Jalupro Super Hydro” naudojimo privalumai?

Ilgalaikiai privalumai apima pagerėjusią odos hidrataciją, nes hialurono rūgštis aprūpina odą visapusiška drėgme ir suteikia stangrinamąjį efektą. Odos tvirtumą suteikia 7 Aminorūgštys, kurios maitina odos ląsteles, atsakingas už kolageno gamybą, o natūraliai randamas kolagenas organizme, padeda išlaikyti odos stangrumą ir elastingumą,  sumažina raukšles ir suteikia jaunatvišką išvaizdą.  

Ar „Jalupro Super Hydro” galima derinti su kitomis estetinėmis procedūromis?

Taip, JALUPRO SUPER HYDRO procedūra gali pagerinti kitų procedūrų poveikį, pavyzdžiui, odos atjauninimą lazeriu, hialurono užpildus, Botulino toksino injekcijas ir  kt .

Ar yra kontraindikacijų ar šalutinių poveikių?

Paprastai šios procedūros nerekomenduojama atlikti nėštumo metu, turint kraujo krešėjimo sutrikimų, turint odos infekciją, toje vietoje, kurioje norėtumėte atlikti injekcijos procedūrą, arba esant peršalimo simptomams. Iš šalutinių poveikių galime paminėti laikiną patinimą ir paraudimą

Kiek laiko išlieka „Jalupro Super Hydro“ rezultatai?

Procedūros rezultatai džiugina apie metus, bet efektui palaikyti reikalauja palaikomųjų procedūrų.

Kokia yra rekomenduojama priežiūra po procedūros?

Po procedūros rekomenduojama vengti intensyvaus makiažo, intensyvios fizinės veiklos ir tiesioginių saulės spindulių 3-5 dienas.

Ar „Jalupro Super Hydro“ tinka jautriai odai?

Taip, procedūra paprastai tinka jautriai odai, tačiau individualiam įvertinimui rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

Kuo „Jalupro Super Hydro“ skiriasi nuo kitų odos procedūrų?

Tai unikali 7 taškų injekcinė procedūra su hialurono rūgšties, peptidų ir aminorūgščių deriniu, kurios kokybė ir rezultatai pranoksta įprastas tokio tipo procedūras.

Kaip „Jalupro Super Hydro“ prisideda prie odos atjauninimo?

Procedūra prisideda prie odos atjauninimo aprūpinant reikiama drėgme, stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą bei suteikia odai stangrumo ir elastingumo.

Kur galiu rasti daugiau informacijos ar užsiregistruoti konsultacijai dėl „Jalupro Super Hydro“?

Skinny klinikos gydytojai, gerbdami pacientų fizinę būseną ir sveikatą, bei siekdami maksimalaus saugumo, siekia parinkti geriausius gydymo būdus, todėl norint sužinoti ar JALUPRO SUPER HYDRO injekcijos Jums tinka rekomenduojame  atvykti konsultacijai!