Veiksmingiausios priemonės, padedančios susigrąžinti norimas kūno linijas

Kuo toliau, tuo sunkiau rūpintis savo grožiu? Nepulkite kaltinti netinkamo gyvenimo būdo. Keičiasi ir mūsų organizmas: kūnas vis noriau kaupia riebalus, oda gamina mažiau baltymo kolageno ir elastino, atliekančių odos ląstelių atraminę funkciją. Dėl šių priežasčių greičiau nukąra oda, labiau išryškėja apelsino žievelė, atsiranda vadinamasis „gelbėjimosi ratas” juosmens srityje.

Svarstote, kaip sustabdyti šiuos senėjimo procesus? Nors biologinio laikrodžio atgal atsukti nepavyks, matome, kad ne visos moterys sensta vienodai. Tos, kurios visuomet atrodo puikiai, žino vieną paslaptį – tai profilaktika, kurią pradėti reikia kuo anksčiau. Trumpai – apie tai, kurios iš profilaktinių priemonių yra pačios veiksmingiausios ir labiausiai padeda mūsų klientams.

Pabandykite į savo kūną pažvelgti kaip į įdomų kūno formavimo projektą. Jis pareikalaus kantrybės, tačiau džiugins tikrai maloniais rezultatais. Kiekvienam kūno netobulumai pasireiškia skirtingai, tad ir puoselėjimo mums visiems reikia šiek tiek skirtingo. Pavyzdžiui tie, kurie yra įpratę kūprintis, turės daugiau nereikalingos odos pilvo srityje, o tie, kuriuos vargino svorio kaita, susidurs su riebalų pertekliumi rankų, pilvo srityse, ryškiau matomu celiulitu. Tad prieš pradedant kūno formavimo procedūras, svarbu susidaryti asmeninį planą, kuris spręstų ne tik estetines problemas, bet ir jų priežastis. Vertėtų įsiminti, jog laiku nesiimant jokių priemonių, gali pablogėti ne tik tos probleminės vietos būklė, bet ir viso kūno. Papasakokite apie visas problemines vietas savo grožio specialistui – jis tikrai galės patarti, nes kasdien mato daugybę skirtingų žmonių, gali geriausiai įvertinti, kaip skirtingos procedūros veikia skirtingus žmones.

Veiksmingiausios profilaktinės priemonės:

1. Reguliarus sportas. Tikriausiai ne naujiena, jog sportas yra ilgo ir kokybiško gyvenimo šaltinis. Reguliariai sportuojant stabdomi senėjimo procesai, gerėja kraujotaka, oda gauna daugiau deguonies, valosi toksinai, tad sportuojant galima sudeginti daugiau riebalų, paverčiant juos energija. Sustiprėję raumenys sudegina daugiau kalorijų nei riebalai net ir ramybės būsenoje, o tai – dar vienas nuostabus fizinės veiklos privalumas!
2. Figūros korekcijos masažai. Masažų metu tikslui pasiekti yra naudojamos įvairios technikos – limfodrenažas, vakuuminis masažas ir t.t., tačiau geriausias variantas yra derinti keletą skirtingų technikų ir taip bus pasiektas efektyviausias rezultatas. Svarbu naudoti ir specialias kosmetines priemones, kurios sustiprintų efektą – įvairius gelius, kremus, kurie stangrina odą ir tuo pačiu naikina celiulitą.
3. Neinvazinis kūno formavimas su Venus LegacyTM. Tai – nechirurginė procedūra, kurios metu yra šildomas poodinis sluoksnis ir taip natūraliai paspartinama kolageno ir elastino gamyba. Tuo pačiu metu oda stangrinama, todėl lieka lygi ir tvirta. Dar vienas šios procedūros privalumas – aktyvuojamas lipolizės procesas, o tai reiškia, jog šalinami nepageidaujami riebalai. Tai vienas veiksmingiausų būdų norint padailinti viso kūno linijas. Procedūra populiari visame pasaulyje – ne viena Holivudo žvaigždė ar tinklaraštininkė buvo pastebėtos darančios „Instagram Stories” iš grožio salono, kur joms buvo atliekamos šios procedūros.

Šiuolaikinės technologijos tikrai labai veiksmingos, tačiau jos jūsų nauju žmogumi nepavers. Grožio puoselėjimas trunka visą gyvenimą, tad pradedame jau šiandien!