Veiksmingiausias būdas, padedantis susigrąžint taip geidžiamą stangrią odą

Neišvengiami senėjimo požymiai – ne tik besiformuojančios raukšlės, bet ir stangrumą praradusi oda. Suglebusi oda gali varginti ir staigiai sumažėjus kūno svoriui. Kad ir kaip amžinai norėtume turėti jauną ir lygią odą, deja, vien dietų ir pratimų pagalba visiškai išnaikinti odos suglebimo neįmanoma. Tam, kad netektų griebtis brangių operacijų, pirmiausia rekomenduojame išbandyti alternatyvius odos stangrinimo būdus.

Kodėl oda suglemba?

Tikriausiai esate girdėjusios, jog su amžiumi odos ląstelių atsinaujinimas sulėtėja, oda tampa papilkėjusi, praranda elastingumą. Taip nutinka todėl, kad odoje gaminama vis mažiau baltymo kolageno, kuris yra pagrindinė odos struktūrinė medžiaga ir elastino, atsakingo už stangrią bei lygią odą. Būtent šie du komponentai ir sudaro tinklelį, kuris tarsi žėlė pritraukia drėgmę ir išbrinksta. Odai senstant šis tinklelis prasčiau pasisavina drėgmę, atsiranda raukšlių.

Kas gali padėti?

1. Tam, kad stangri oda džiugintų kuo ilgiau reikėtų atsisakyti šių odai kenkiančių gyvenimo įpročių:

– tabakas ir alkoholis;
– ultravioletiniai spinduliai;
– miego ir vandens trūkumas, prasta mityba;
– stresas, nuovargis;
– staigūs svorio pokyčiai.
 
2. Specialūs kremai. Žinome, kad šių priemonių pasiūla rinkoje yra milžiniška, todėl rekomenduojame pasitarti su specialistais, kurie jums patars, kurie tiksliai kremai geriausiai tinka jūsų odai ir yra veiksmingiausi.
3.  Efektyviausias mūsų klienčių atrastas būdas – tai kūno stangrinimas su Venus LegacyTM. Lengva, saugi ir maloni priemonė, padedanti susigrąžinti stangrią ir jaunatvišką odą. Ši procedūra leidžia pasiekti akivaizdžiai matomus rezultatus, ją atlikti galite, kad ir per pietų pertrauką – užtruksite vos pusvalandį.
 
Kaip veikia procedūra su Venus LegacyTM?

Yra trys pagrindiniai odos stangrinimo būdai: radijo bangos, intensyvi pulsinė šviesa (IPŠ) ir ultragarsas. Venus LegacyTM naudoja daugiapolio radijo dažnių spinduliavimą ir impulsinių magnetinių laukų technologiją, kuri sušildo poodinį sluoksnį. Procedūros metu skatinama natūralaus kolageno ir elastino gamyba, todėl vėl atgauname stangrią odą. Toks procesas nesukelia nemalonių pojūčių, o yra jaučiama šiluma, todėl jos metu atsipalaiduojate.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Po šios procedūros rezultatai veidrodyje vis labiau džiugins – jau po 6-8 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę, jausitės lyg su nauja oda. Po paskutinės procedūros odos būklė gerės dar 3-4 mėnesius, tačiau praėjus šiam laikui, rekomenduojama procedūras kartoti profilaktiškai, nes grįš ankstesni odos senėjimo procesai.
Šiuolaikinių technologijų dėka galime jaustis gražesnės, tačiau vertėtų nepamiršti, kad oda reikia rūpintis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus – sveikai maitintis, gerti daug vandens, užsiimti reguliariu sportu. Taip jauna ir sveika oda galėsime džiaugtis ilgus metus.