TOP 2023 metų estetinės procedūros

Medicininės estetikos pasaulyje technologijos sparčiai žengia į priekį. Pastaraisiais metais į rinką pateko vis daugiau nechirurginių procedūrų, skirtų stangrinti odą, formuoti kūną, sumažinti plaukų slinkimą. Šiuo metu galimybių pasiekti trokštamą išvaizdos rezultatą yra daugiau nei bet kada. Populiariausios artėjančių metų tendencijos – neinvaziniai plaukų slinkimo ir raukšlių mažinimo būdai, taip pat holistiniai sprendimai skirti kūno formai bei savijautai pagerinti. Ieškote tinkamiausio būdo pasiekti norimą išvaizdos rezultatą? Štai keletas estetinių procedūrų, kurios bus populiarios 2023 metais!

Limfodrenažinis masažas 

Daugybė žmonių nori visam laikui atsikratyti celiulito. Limfodrenažas suteikia galimybę atsikratyti odos nelygumų šlaunų, klubų ir pilvo srityse. Neinvazinės procedūros metu šalinami toksinai, gerinama kraujotaka, mažinamas celiulitas ir kontūruojamos kūno formos. Skinny klinikoje siūlome išbandyti limfinį masažą Body Ballancer® 606, kuris naudoja patentuotus pripučiamus kompresinius drabužius švelniam arba stipresniam masažui.  Kiekviename drabužyje yra 24 atskiros oro kameros, kurios persidengia ir atlieka sklandžius suspaudimo smūgius, nukreiptus į kiekvieną apdorotos srities colį. Taip pat, gydomąją limfodrenažinę procedūrą su Venus Legacy™ . Procedūros metu vykdomas reguliuojamas impulsinis siurbimas, kuris palengvina gilesnį skleidžiamos energijos įsiskverbimą, taip skatinant kraujo apytaką ir stimuliuojant limfos drenažą.

Šilumos ir šalčio terapija

Šilumos ir šalčio terapija jau seniai naudojama gydyti sužeistas kūno vietas, mažinti raumenų skausmą, pagerinti produktyvumą ir bendrą savijautą. Šiandieninėje grožio industrijoje šilumos ir šalčio terapija naudojama siekiant sustangrinti odą, sumažinti kūno apimtis ar išgydyti celiuliutą. Pavyzdžiui, vėsinant veido odą, pagreitinama kraujotaka ir deguonio paskirstymas veido srityje, todėl oda tampa stangresnė, lygesnė, o  karštos ir šaltos temperatūros derinys sunaikina riebalų ląsteles probleminėse vietose, tokiose kaip rankos, pilvas, šlaunys ir sėdmenys. Skinny klinikoje siūlome išbandyti elektroporaciją su NOON Triple MCH – tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio poveikio, naujos kartos veikliųjų medžiagų įvedimo į odos ląsteles procedūra, kurios metu, užtikrinama temperatūros kontrolė. Norint, kad įvedamos medžiagos patektų į odos ląstelių vidų, odos temperatūra turi būti atvėsinta nuo 4˚C iki -25 ˚C, o siekiant užverti poras – odos temperatūra turi būti pakeliama iki fiziologinės temperatūros, nuo 36˚C iki 37 ˚C temperatūros. Tokiu būdu, šilumos pagalba yra paskatinamas ląstelių plazminės membranos struktūros atsistatymas ir užtikrinamas medžiagų įvedimo efektyvumas!  Rezultatas – atstatytas odos drėgmės balansas, stangri bei lygi oda be adatų ar chirurginių intervencijų. 

PRP procedūros

Pažangios medicinos dėka, šiandien yra galimybė, gydant žmogų, panaudoti jo paties kūno resursus.  Mūsų kūnas turi savybę atsistatyti savaime, naudodamas mūsų kraujo plazmoje esančius trombocitus, kurie, pvz., užgydo mūsų žaizdas, skatina audinių atsinaujinimą, gydo randus ar plaukų ligas. Procedūros, kurių metų į kūną injekuojama paciento kraujo plazma, vadinamos plazmoterapijos procedūromis arba PRP. Išgavus trombocitais turtingą plazmą, kurioje trombocitų kiekis yra padidėjęs 6-8 kartus, ji yra suleidžiama į tam tikrą paciento odos sritį be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų. Suleista plazma skatina odos ir poodinio audinio atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, didina odos elastingumą ir skaistumą bei mažina raukšles.

Cheminiai veido ir kūno pilingai 

Cheminiai veido ir kūno pilingai ir toliau išliks esteninių procedūrų tendencijų viršūnėje.  Šių procedūrų metu pašalinamas išorinis odos sluoksnis, todėl odos tekstūra ir spalva tampa lygesnė. Nors veido cheminiai pilingai jau kurį laiką yra populiarūs, šiais metais itin madingais tapo kūno pilingai. Skinny klinikoje siūlomas rūgštinis šveitiklis (pilingas) – ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros išlyginimui bei regeneracijai skatinti. Dar viena procedūra, kurios metu atliekama ne tik eksfoliacija, bet ir odos prisotinimas deguonimi bei maitinimas – odos oksigenacija su Geneo™. Atliekant procedūrą, naudojama kapsulė „OxyPod“ ir serumas „Geneo“. Jų sinchronizuotas poveikis pagrįstas biologijos, chemijos ir technologijų sričių naujovėmis, leisiančiomis maksimaliai pasirūpinti oda, sukaupiant daugiau deguonies odos paviršiuje, taip paskatinant odos atnaujinimą. Norintiems išbandyti kūno pilingą, siūlome Thalion liekninantį įvyniojimą. Ši itin didelės dumblių koncentracijos įvyniojimo procedūra stimuliuoja medžiagų apykaitą ir skatina nepageidaujamų riebalinių ląstelių skilimą, tuo pat metu regeneruojant pavargusią odą. 

Norite sustangrinti odą ar padailinti kūno linijas? Atvykite į Skinny kliniką, kur profesionalūs specialistai jums rekomenduos geriausiai tinkančią procedūrą!