Rudens grožio naujienos

Rudens grožio naujienos

Antradienio vakarą grožio ir estetikos studijoje „Skinny“ pirmą kartą po gimdymo viešai pasirodė stilistė, kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė.

Dar nepraėjus nei mėnesiui po gimdymo Agnė pademonstravo puikias kūno linijas bei kaip visuomet  skoningą aprangą. Ne kartą mados ikona praminta stiliaus jausmu pasižyminti moteris patraukė aplinkinių dėmesį. Agnė Jagelavičiūtė dėvėjo juodą klasikinį kostiumėlį su laisvai krentančia palaidine, avėjo juodus batus su aukšta platforma. Veikli moteris niekada neslėpė, kad namuose po gimdymo užsisėdėti ji nežada.

Grožio naujovėmis domėjosi ir kitos žinomiausios šalies popscenos, mados ir verslo moterys: Viktorija Jakučinskaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Elena Puidokaitė, Irena Starošaitė, Gintarė Gurevičiūtė  ir kitos.
Dar vasarą įsikūrę jaukioje, ramioje vietoje,grožio ir estetikos studijos „Skinny“ profesionalų komanda sužavėjo net ir įnoringiausias šalies damas. Akivaizdūs teigiami rezultatai iš nuostabos privertė aikčioti ne vieną šalies garsenybę – aktores, verslininkes ir dainininkes. Bene labiausiai šią studiją išgarsino unikalios ELOS technologijos procedūros.

Savo ištikimiausių klienčių prašymu pristatyti dar daugiau naujovių, studijos „Skinny“ įkūrėja Zinaida Raškauskienė nepamiršo pakviesti ir žinomų šalies moterų.
Šventinio vakaro metu svečių laukė ne tik šampanas, užkandžiai, pristatymas, bet ir loterija, kurios metu buvo galima laimėti vertingų grožio prizų.

Alfa.lt