Mūsų pačių kraujas – puikios odos paslaptis?

Kai atrodo, tik neseniai pripratome prie grožio procedūrų su adatomis ir išmokome jų nebijoti, grožio specialistai pristato naują būdą, kaip išlaikyti tobulą odos būklę. Trombocitais praturtinta plazmos (PRP) terapija , specialistų dar vadinama “vampyro” procedūra – tai natūralus būdas ne tik atjauninti ir regeneruoti odą ar suteikti jai gyvybingumo, bet ir išgydyti lėtines žaizdas bei
sustabdyti senėjimo procesus be jokios chirurginės intervencijos.

Kas yra trombocitais praturtinta plazma (PRP)?

Trombocitai – tai lyg greitosios pagalbos kraujas, kupinas augimo faktorių ir gydomųjų savybių, kurios stiprina imuninę sistemą. Norėdami gauti trombocitų, specialistai kiekvieno paciento vizitą pradeda tuo, kas įprasta: nedidelio kraujo mėginio paėmimu iš paciento venos. Tada kraujas centrifuguojamas, jog būtų atskirta kraujo plazma su trombocitais, kitaip dar vadinama PRP plazmoliftingo procedūra. Šis procesas trunka iki 15 minučių.

Kaip tai veikia?

Kitaip nei kitos odą atjauninančios procedūros, PRP išsiskiria savo natūralumu – procedūros metu nėra naudojamos jokios pašalinės medžiagos, tik trombocitų koncentratas, išgaunamas iš paties paciento kraujo, todėl odos regeneracija yra suaktyvinama natūralaus, paties žmogaus kraujo pagaminto preparato pagalba.

Išgavus trombocitų turtinga plazmą, kurioje trombocitų kiekis yra padidėjęs 6-8 kartus, ji yra suleidžiama į tam tikrą paciento odos sritį be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų. Pirmieji šios procedūros rezultatai matomi jau po 24 valandų – suleista plazma pradeda skatinti odos ir poodinio audinio atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, didina odos elastingumą ir skaistumą bei mažina raukšles.

Kuo PRP procedūra skiriasi nuo įprastų injekcijų?

PRP procedūra atliekama mikrodalymo principu. Procedūros metu oda badoma maža adatėle – taip paskatinama kolageno gamyba. Kartu yra švirkščiamas trombocitų koncentratas, išgautas iš kraujo plazmos. Visas procesas skatina natūralius odos gijimo procesus.

Injekcijoms atliekamos ne mikrodalymo būdų, gali būti tik lokalios: nukreiptos į akių zoną, skruostus ar kitas veido zonas bei dažnai yra derinamos su kitais odos užpildas, pavyzdžiui, „Restylane“ ar „Juvéderm“.

Ko galima tikėtis prieš procedūra ar po jos?

PRP procedūra yra visiškai neskausminga ir saugi. Jos metu galite jausti tik minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius. Po procedūros galite iš karto grįžti prie įprastos veiklos. Po PRP procedūros, vienintelis, tačiau per kelias valandas atslūgstantis diskomforto jausmas – odos paraudimas, patinimas ar nežymus skausmas dūrimo vietoje.

Ar verta?

Daugiau nei 80% išbandžiusių PRP procedūrą, ją rekomenduotų, būtent dėl to, jog šio procedūros privalumai didėja kiekvieną dieną bei po kiekvieno papildomo gydymo!

Kad žinotumėte, kokios procedūros tinka būtent Jūsų odai – susisiekite su Skinny Estetikos Klinikoje dirbančiais specialistais, kurie nustatys Jūsų odos tipą ir parinks patį tinkamiausią ir teisingiausią individualų gydymo būdą!