Ar žinote, kokia yra magiškoji grožio procedūrų trejybė?

Taip, daugeliui žodis RUTINA siejasi su kažkuo nuobodžiu, tačiau dažniausiai tai yra svarbiausias produktyvumo ir kokybiško gyvenimo būdo dėmuo. Dauguma jau pirmose brandos stadijose apsipranta ir su grožio ritualų rutinomis: kasdien valyti veidą, jį drėkinti, maitinti… Tačiau kaip nepamiršti, jog ne tik kasdienės grožio procedūros turi būti kompleksinės, bet ir lankantis pas specialistus reikia galvoti šiek tiek plačiau..?

Žinoma, daugelį su oda susijusių problemų galima spręsti labai tikslingai, pavyzdžiui, randų, pigmentinių dėmių ar kapiliarų šalinimą. Tačiau ką daryti, kai kankinančios problemos yra kompleksiškos? Jeigu norite turėti išties gražią odą, reikia laikytis senos geros taisyklės, kuri sako, kad odą reikia lepinti įvairiapusiškai. Miegas ir streso ribojimas, judėjimas ir laikas gryname ore, geras maistas ir geri kosmetologiniai laimėjimai. Kadangi pastarieji – mūsų sritis, tad tam šiandien ir skiriame didesnį dėmesį.

Klausimas jums – ar pastebėjote, kad vien brangus drėkinantis kremas nepavers jūsų odos nuostabiai sudrėkinta? Ko gero, jau žinote, kad gerą kremą nuostabiai papildo geras serumas ir patyrusio kosmetologo rankos. Tačiau ar įvertinote, kad tai galioja ir grožio procedūroms? Jei norite švytinčios ir jaunatviškos odos, su grožio specialistais susidarykite programą, kuri spręs skirtingas odos problemas. Nepamirškite, kad tiek grožio, tiek sveikatos problemos dažniausiai kyla ne dėl vieno dirgiklio, o dėl daugybės sudedamųjų dalių.

Mes turime slaptą ginklą, padedantį greitai ir efektyviai atstatyti veido odos elastingumą, išlyginti ją ir grąžinti natūralų spindesį – tai rūgštinio šveitiklio, jauninančių procedūrų su ELOS technologija ir vektorinio liftingo kombinacija. Tai viena veiksmingiausių rudens procedūrų kombinacijų, kurias rekomenduojame išbandyti daugeliui moterų ir vyrų. Kuo ši kombinacija ypatinga?

Rūgštinis šveitiklis yra ypač efektyvi priemonė odos ląstelių atsinaujinimui, jaunatvinių spuogų gydymui, randelių, atsiradusių nuo spuogų, naikinimui, veido odos valymo procedūroms, odos tekstūros lyginimui bei regeneracijai skatinti. Šia unikalia technologija pagaminti preparatai, skirti odos, plaukų ir nagų priežiūrai, leidžia veikliosioms medžiagoms pasiekti reikiamą odos sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma.

Odos atjauninimas su ELOS technologija skatina natūralius atkuriamuosius procesus odos audiniuose: ji tampa elastinga, stangri, lygėja spalva bei tekstūra, pamažu nyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės. ELOS technologija naudoja kombinuotą energiją, kurios metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Kitaip nei frakcinis odos atjauninimas, veikiantis tik paviršinius odos sluoksnius, odos atjauninimas su ELOS technologija prasiskverbia į odos sluoksnius, esančius 8 mm gylyje.

Vektorinis liftingas ELOS Sublime veikia giliuosius odos sluoksnius, skatina naujo kolageno augimą, o trumpiau – atkuria jaunystę. Bėgant metams nutrūksta kolageno ir elastino gamyba, todėl atsiranda raukšlės, patamsėja ir suglemba oda, kurios kremai nebegali atstatyti. Tačiau ELOS technologija pažadina kolageno ir elastino gamybą taip sugrąžindama švytinčią, lygią, stangrią odą – pasitikėjimą, kuriuo spindėti nori kiekviena moteris.

Žinoma, patariame pasikonsultuoti su gydytoju prieš išbandant bet kokias procedūras ar jų ciklus, nes skirtingi odos tipai ar turimi negalavimai daro įtaką paskiriamam gydymui. Tačiau šiandien dalinomės daugelio mūsų klienčių grožio paslaptimi: minėtos procedūros yra išties efektyvus ir greitas būdas atšviežinti pavargusią veido odą.