3 pagrindiniai mitai apie strijas

Net pas 90% moterų tam tikru gyvenimo laikotarpiu atsiranda strijos, todėl dažnai jos laikomos tik moterų rūpesčiu. Tačiau strijos nėra tik dailiajai lyčiai būdinga problema ir tai – tik pirmasis iš daugelio mitų, susijusių su šiuo dažniausiai neteisingai suprantamu odos pokyčiu.

1 MITAS: Strijos atsiranda tik nėščioms moterims

Vitamino E ar kakavos sviesto kremai – dažniausiai dėl strijų profilaktikos nėščioms moterims parduodamos priemonės. Strijų naikinimo priemonės dažniausiai siejamos su būsimomis mamomis, nes nėštumo metu yra greitai priaugama svorio, o tai reiškia, jog odai, plečiantis dėl augančio kūdikio, reikės šiek tiek daugiau papildomos meilės bei priežiūros. Tačiau strijoms yra jautrūs bet kokio amžiaus vyrai ir moterys, ypač, jei odai trūksta kolageno arba jei oda buvo stipriai paveikta UV spindulių. Nors vyrams ar nesilaukiančioms moterims yra šiek tiek sunkiau žinoti, kada gali atsirasti strijų, odą drėkinančios priemonės su vitaminu E ir apsauga nuo saulės – puiki prevencija, palaikanti natūralią kolageno gamybą ir odos elastingumą.

2 MITAS: Strijų priežastis – priaugtas svoris

Svorio padidėjimas – dažna strijų atsiradimo priežastis, tačiau tikrai ne vienintelė. Padidinti strijų atsiradimo riziką gali ir raumenų auginimas, taip pat – kūno pokyčiai brendimo laikotarpiu, ypač, jeigu yra staigus augimo procesas. Kortikosteroidų kremų naudojimas gali paveikti odos kolageno kiekį,  dėl to oda gali tapti plonesnė ir tai gali būti rimta priežastis randų atsiradimui.

3 MITAS: Strijos yra amžinos

Nors strijų išvengti yra lengviau, kai jos yra dar tik pirmose formavimosi stadijose, būdų, kaip jas sumažinti tikrai yra. 

Odos įtrūkimus sumažinti ir padaryti nepastebimais gali tik tinkamai parinktas gydymas. Paprastai manoma, kad strijos pašalinamos tik kartu su oda – chirurginiu būdu. Tačiau šiai dienai atkurti elastinių skaidulų sumažėjimą yra įmanoma pasitelkiant modernias technologijas. Tačiau ką iš tikrųjų galime vadinti tinkamu gydymu? Svarbiausia, jog Jūsų pasirinktasgydymas padėtų odai, skatindamas kolageno ir elastino gamybą, natūralų odos ląstelių atsinaujinimą bei suaktyvintų fibroblastus ir kraujotaką. Būtent tokį strijų šalinimo gydymą Jums gali pasiūlyti Skinny Klinikos specialistai. Strijų šalinimas su Sublative™ technologija remiasi natūraliu odos atkūrimu. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją yra efektyviai paveikiamas viršutinis Jūsų kūno odos sluoksnis. Procedūros metu yra skatinama kolageno ir elastino gamyba, todėl po procedūrų kurso audiniai visiškai atsinaujina ir strijos tampa nepastebimos. Kitaip sakant, yra skatinamas naujos odos prieaugis. Tai – inovatyvus metodas, kurio efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais.

Kiekvienas vertiname savo kūną skirtingai. Kažkam strijos – tam tikra gyvenimo istorijos dalis ar laikotarpio prisiminimas, kitam –  nepageidaujamas bei diskomfortą keliantis kūno pokytis. Kad ir koks bebūtų Jūsų asmeninis pasirinkimas, visada įsitikinkite, kad būdai, padedantys susitvarkyti su kūno pakitimais, yra patikimi ir patvirtinti moksliniais tyrimais. O Jums visada gali padėti Skinny Estetikos Klinikoje dirbantys specialistai!