„Tinginių sportas“ arba aparatinė kosmetologija

„Tinginių sportas“ arba aparatinė kosmetologija

Ne tik moterys, bet ir vyrai svajoja apie tobulą, stangrų ir gražų pilvą, tačiau jį išlaikyti yra itin sunku. Vieni save alina dietomis, valandų valandas pluša sporto klube, treti ieško alternatyvių grožio metodų. „Tinginių sportas“ – taip vadinamos, sparčiai populiarėjančios, modernios aparatinės kūno puoselėjimo procedūros.

Kaip pasakoja grožio ir estetikos centro „Skinny“ vadovė Zinaida Raškauskienė, šiomis procedūromis galima patobulinti kūno linijas ir be alinančių sporto treniruočių.

Ar modernios aparatinės kosmetologijos procedūros gali pakeisti sporto klubą? 
Kaip nėra vienodų problemų, taip, be abejonės, negali būti ir vieno sprendimo, tinkančio visiems. Šiuolaikinės grožio rinkos dalyviai – įrangos gamintojai – naudoja naujas technologijas. Dauguma jų į grožio sritį atkeliauja iš medicinos pramonės. Puikiai žinome fizioterapijos priemones: elektrostimuliaciją, ultragarsą, presoterapiją, vakuuminę terapiją, ar infraraudonuosius spindulius. Visos šios priemonės jau seniai ir plačiai naudojamos ne tik medicinoje, bet ir grožio industrijoje. Šiandien Lietuvos rinkoje siūloma daugybė priemonių ir sprendimo būdų, skirtų kovai su antsvoriu. Bet, reikia pripažinti, kad šiuolaikinės aparatinės procedūros išsprendžią daugybę problemų ir be sporto. Pagrindinė sąlyga – kompleksinis priėjimas prie problemos.

Kokius raumenis ir kokias kūno sritis galima stangrinti bei tobulinti aparatų pagalba? 
Dažniausiai, probleminiai plotai glūdi vieno – keturių centimetrų gylyje. Prasiskverbti į juos įprastais metodais, nepažeidžiant audinio, tiesiog neįmanoma. Kadaise buvę populiarūs „anticeliulitiniai masažai“ jūsų neišgelbės, jie paprasčiausiai tik išmankština audinį. Tokie masažai – gana skausminga procedūra, galinti sukelti net giluminį kraujo išsiliejimą ir audinių surandėjimą. O juk traumuoti riebalinio sluoksnio ar celiulito pažeistų plotų jokiu būdu negalima. Aparatinės procedūros – visai kas kita. Utragarsas, šiuo atveju, yra vienintelis būdas, kuris, nepažeisdamas audinio, „išjudina“ riebalų ląsteles ir priverčia darbuotis kraujagysles bei suminkština jau susidariusius mazgelius. Ši ultragarsinė terapija suteikia neribotas galimybes gydant giliuosius audinių sluoksnius.

Kokio rezultato galima tikėtis atliekant aparatinių procedūrų kursą?
Rezultatai būna labai įvairūs. Kai kuriems vyrams pavyksta pilvo apimtis sumažinti nuo 3 iki net 12 centimetrų. Kiekvienas atvėjis yra labai individualus ir būtina atsižvelgti į procedūrų periodiškumą. Kursą sudaro 5-8 procedūros. Jeigu yra būtinybė, kursą galima kartoti.