Kuris neinvazinis riebalų šalinimo būdas yra geriausias?

Kaip atsikratyti viršsvorio? Tai vienas dažniausiai keliamų klausimų, kurio atsakymas domina ne vieną. Net 86% žmonių, tiek vyrų, tiek moterų susiduria su riebaliniu sluoksniu, dažniausiai juosmens ir šlaunų zonose. Ieškote nechirurginių būdų, kurie padėtų atsikratyti ar sumažinti nepageidaujamus kilogramus? Pateikiame kelis sprendimo būdus, kuriuos rekomenduojame išbandyti!

Neivaziniai riebalų šalinimo metodai

Koks yra geriausias neinvazinis riebalų šalinimo būdas? Keletas metodų, kurių rezultatai priklauso nuo turimų lūkesčių:

Lipolitikų injekcijos: Šis metodas pagrįstas cheminėmis  dezoksicholio rūgšties injekcijomis, kurios suskaido riebalines ląsteles. Greitai ir be jokių pašalinių poveikių, šis metodas gali būti saugus sprendimas atsikratyti riebalinio sluoksnio įvairiose kūno zonose.

Ultragarso terapija: Žemo dažnio garso bangų pagalba, šios procedūros metu, efektyviai šalinimas riebalinis sluoksnis pilvo, šlaunų ir kitose kūno zonose. Šios ultragarsinės bangos suskaido ir sunaikina riebalines ląsteles membraną, o audinių, raumenų ir organų ląstelės lieka nepažeistos. 

Žalios šviesos terapija: Dar gerai atpažįstama kaip žemo intensyvumo lazerio terapija. Šios neinvazinės procedūros metu naudojami  žalios šviesos spinduliai sutraukia riebalines ląsteles. Nors šis metodas yra naujas, dauguma mokslinių tyrimų pagrindžia procedūros saugumą. 

Estetinės neinvazinės procedūros riebalų šalinimui

Emerald lazeris – tai neinvazinis, neterminis, 532 nm bangos ilgio lazeris, skirtas kūno apimčių bei celiulito mažinimui. Vienas iš pagrindinių Emerald lazerio išskirtinumų – riebalinių ląstelių paveikimas jų nenužudant. Ši technologija paremta sveiko ląstelių funkcionavimo grąžinimu. Kūno riebalų ląstelės dalyvauja svarbiose organizmo funkcijose: metabolizmo, kraujospūdžio, alkio pojūčio reguliavime ir net skydliaukės veikloje, todėl ląstelių sveikas funkcionavimas mūsų organizmui – labai svarbus. Emerald lazeris yra veiksmingas kovojant ne tik su nedidelėmis riebalinėmis sankaupomis, bet ir su nutukimo lygį pasiekusia riebaline mase. 

Riebalų šalinimas lipolitikų injekcijomis – efektyvi, saugi ir greita procedūra, norintiems atsikratyti riebalų sankaupų net tokiose kūno vietose, kuriose kiti metodai yra neveiksmingi. Lipolizės procedūros metu į paodį yra suleidžiamas injekcinis, lipolitinis preparatas, kurio sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, tokių kaip dezoksicholio rūgšties, hialurono rūgštis, PGR veiklioji medžiaga ir naujos kartos peptidai. Biologiškai aktyvios medžiagos didelėmis koncentracijomis prasiskverbia į riebalines ląsteles, skatina jų natūralų mažėjimą, šalina vandens perteklių, gerina mikrocirkuliaciją, medžiagų apykaitos procesus, limfos nutekėjimą, atsipalaidavusių lipidų išsiskyrimą iš organizmo. 

Venus Legacy™ nechirurginė  riebalų sluoksnio mažinimo priemonė yra pagrįsta technologija, kuri padeda sumažinti riebalų ląsteles. Radijo dažniais paremtas gydymas yra labai patogus ir gali būti pritaikytas riebalinio sluoksnio ir celiulito mažinimui. Procedūros metu audinių temperatūra saugiai užkeliama iki terapinio poveikio 41 – 46 laipsnių temperatūros, o antgalio temperatūra nuolatos reguliuojama pagal kliento pojūčius. Procedūros metu paskatinamas metabolistinis procesas, kurio metu vyksta natūralus lipolizės procesas.

Funkcinis magnetinis stimuliavimas (FMS)  su Tesla Former™ prietaisu – efektyvus riebalinio sluoksnio mažinimo ir kūno kontūravimo būdas. Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas. Gaminant energiją, riebalinis audinys mažėja, o energijos poreikis vis didėja – todėl šios procedūros metu yra efektyviai formuojami ir stiprinami raumenys, pakeliami sėdmenys bei mažinamas riebalinis sluoksnis.

Ieškote efektyvaus neinvazinio riebalų šalinimo būdo? Atvykite į Skinny Estetikos Kliniką, kurioje dirbantys specialistai padės išsirinkiti tinkamiausią procedūrą jūsų tikslams pasiekti!