Gerkite daugiau vandens ir pagerinsite estetinio 
gydymo rezultatus!

Jog vanduo yra būtinas visiems gyvybiniams mūsų organizmo procesams ir kiekvieną dieną svarbu išgerti reikiamą kiekį vandens – tai žinome visi. Tačiau tai tampa ypač svarbu po estetinių procedūrų. Norėtumėte pagerinti atliktos procedūros rezultatus? Skaitykite toliau ir sužinokite, kokia yra geriamo vandens estetinė nauda Jūsų odai ir plaukams!

Kaip ir kodėl geriamasis vanduo po estetinių procedūros gali padėti?

Jei organizmui užtenka vandens – visos kūno funkcijos veikia sklandžiai. Tačiau, ar vandens užtenka Jūsų odai? 

Jeigu atlikote estetinę procedūrą, po jos itin svarbu gerti pakankamai vandens. Tikriausiai esate pastebėję, kaip tai kiekvieną kartą primena procedūrą atliekantis specialistas. Vanduo yra ypatingai reikalingas veido odai, nes būtent ji atlieka daugybę funkcijų, viena iš jų – apsauginė. Vanduo užtikrina, kad Jūsų odos drėgmės barjeras galėtų atlikti apsaugines funkcijas, juk apsaugota oda – sveika oda. Dehidratuota oda yra labiau pažeidžiama aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ir oro tarša, todėl geriamasis vanduo po estetinių ar SPA procedūrų padės sutrumpinti odos atsigavimo laiką ir pagerinti rezultatus.

Kas sukelia odos dehidrataciją?

Dažnai galime pastebėti, jog odos sausumas yra laikinas. Tokiu atveju greičiausiai kalti sezoniniai ar gyvenimo būdo veiksniai. Kitiems sausumas gali būti visą gyvenimą trunkanti odos būklė. Dažniausiai dehidratuotą odą sukelia šie veiksniai:

Oras. Daugumai žmonių, ypač žiemos sezonu, oda tampa sausesnė. 

Šiluma. Šildymas patalpose labai greitai šalina drėgmę ne tik iš oro, bet ir iš odos. 

Kietas vanduo. Jeigu Jūsų namuose kietas vanduo, po dušo galite jausti, jog oda tampa sausa, pleiskanoja ir niežti, tačiau nėra to, ko negali ištaisyti vandens minkštiklis. 

Stiprūs plovikliai. Pereikite prie švelnesnės sudėties valiklių. Jūsų oda Jums padėkos.

Kitos odos ligos. Žmonės su odos ligomis, tokiomis kaip atopinis dermatitas (egzema) ar psoriazė, yra visada linkę į sausą odą.

Kaip dehidratacija veikia Jūsų odą ir plaukus?

Kadangi vanduo padeda išlaikyti odą sveiką ir hidratuotą, geriant jo nepakankamai, oda, o taip pat ir plaukai, gali išsausėti. Susirūpinti reikėtų, jeigu veido oda tapo sausa, pleiskanojanti, jaučiate tempimo pojūtį ar net pastebėjote veido apimties sumažėjimą ir smulkių raukšlių atsiradimą, o plaukai tapo trapūs bei lengvai lūžtantys.

Kaip išlaikyti odos drėgmę?

Laimei, dehidratacijos poveikio pašalinimas yra gana paprastas. Pirmasis žingsnis, žinoma, yra gerti pakankamai vandens. O kiek pakanka? Kadangi įprasta išmintis išgerti aštuonias stiklines vandens per dieną buvo paneigta, gerti pakankamai vandens paprasčiausiai reiškia gerti, kai esate ištroškęs. Norint išlaikyti sveiką odos būklę, gurkšnokite vandenį visą dieną. Be to, turėtumėte nepamiršti laikytis kasdienės odos priežiūros, kuri gydo, saugo ir drėkina Jūsų odą. Taip pat, nepamirškite reguliariai atlikti odos pilingo, nes visos odos priežiūros priemonės veiks efektyviau, kai jiems nereiks stengtis prasiskverbti pro negyvų odos ląstelių sluoksnį.

Odos valymas yra būtinas, norint išlaikyti sveiką odos būklę. Tačiau vien kasdienio plovimo prausikliu gali nepakakti, kad pašalintumėte nešvarumus, riebalus, negyvas odos ląsteles ir kitas kasdien ant odos besikaupiančias “šiukšles”. Norint visa tai pašalinti, būtina pasiekti odos poras. Tai padaryti Jums gali padėti NOON Triple MCH elektroporacija. Tai itin saugi, nesukelianti jokio šalutinio ar skausmo pojūčio procedūra. NOON Triple MCH technologija apjungia elektroporacijos, šalčio ir šilumos terapijos metodus ir užtikrina sėkmingą bei 80% efektyvesnį medžiagų įvedimą. Ši inovatyvi medžiagų įvedimo procedūra padės atstatyti drėgmės balansą, sustangrinti odą bei sumažins raukšles. 

Jeigu oda ypač linkusi sausėti, rekomenduojame išbandyti Skinny Klinikos naujieną – Geneo odos oksigenaciją. 
Geneo tinka visiems norintiems: atgaivinti veido odą, pašalinti pigmentaciją, pamaitinti ir atjauninti odą, sumažinti aknės problemas, smulkias raukšleles ar atstatyti odos drėgmės balansą. Vienoje platformoje apjungiamos 3 galingos technologijos, kurias naudojant kartu, patenkinami konkretūs poreikiai ir norai.

Dehidratuotai odai rekomenduojame: Geneo Hydrate.  Tai būtent skirta atgaivinti ir suteikti gyvybingumo sausai, papilkėjusiai odai ir suteikti jai drėgmės, švytėjimo bei maitinamųjų medžiagų. 

* Kad žinotumėte, kokios procedūros tinka būtent Jūsų odai, susisiekite su Skinny Estetikos Klinikoje dirbančiais specialistais, kurie nustatys Jūsų odos tipą ir parinks patį tinkamiausią ir teisingiausią individualų gydymo būdą!