Randų šalinimas Sublative™

Kaina: nuo 59€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Pamirškite bet kokius nepatogumus dėl randelių! Unikali randų šalinimo Sublative™ technologija leis vėl pasitikėti savimi. Efektyvi technologija, tikslumas ir individualiai pagal Jūsų odą parinkti nustatymai garantuoja geriausius rezultatus saugiai ir be chirurgo įsikišimo.

 • Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Randų šalinimas paremtas natūraliais odos gijimo procesais. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos – tikrosios odos – sluoksnis. Čia suaktyvinama kolageno ir elastino gamyba ir taip natūraliai skatinamas naujų ląstelių susidarymas.

 • Kaip tai veikia?

Vienkartiniu Sublative™ antgaliu siunčiami bipoliniai radijo impulsai padaro 64 nedideles žaizdeles. Dėl šio minimalaus pažeidimo pradeda gamintis odos atstatomosios medžiagos – kolagenas ir elastinas, skatinami atsinaujinimo procesai: toje vietoje formuojasi nauja oda, o randas nyksta.

 • Kokiose kūno vietose atliekamas randų gydymas?

Gali būti šalinami maži ar vidutiniai randai įvairiose kūno vietose.

 • Ar ši procedūra man tinka?

Randų šalinimas Sublative™ technologija yra vienintelė randų šalinimo procedūra, tinkanti visiems odos tipams be išimčių.

 • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Gydymo trukmė ir procedūrų skaičius nustatomas individualiai, atsižvelgiant į paciento odos būklę.  Įprastai rekomenduojamos 3-5 procedūros, atliekamos kas 4-6 savaites, tačiau asmeninį gydymo planą, pritaikytą pagal Jūsų poreikius, specialistas sudarys konsultacijos metu.

 • Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Pirmieji rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros – dėl pakilusio kolageno lygio atsiranda naujų sveikų ląstelių ir oda pastebimai pagražėja. Tolesnė gijimo eiga – individuali. Apie tai, ko galite tikėtis, pirmosios konsultacijos metu Jums papasakos specialistas.

 • Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, randai išnyksta visam laikui. Geriausių rezultatų pasieksite laikydamiesi specialisto rekomendacijų.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

 • Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra įprastai trunka apie 30 min., tačiau laikas gali skirtis – tai priklauso nuo šalinamų darinių sudėtingumo.

 • Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Atstatomasis laikotarpis po procedūros yra minimalus – paprastai jis trunka nuo dviejų iki penkių dienų. Pageidaujant trumpesnio atstatomojo laikotarpio, galima rinktis mažiau intensyvų gydymą.

 • Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūros metu pacientai jaučia šilumą, dilgčiojimą, oda dažnai parausta. Jūsų patogumui oda vėsinama, gali būti naudojamas paviršinis anestetikas.

 • Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Tam tikrais atvejais kartu su šia procedūra gali būti atliekamas odos atjauninimas Elos technologija – apie tai patars specialistas, apžiūrėjęs Jūsų odos būklę.

 • Ar procedūra saugi?

Taip, tai itin saugi ir tiksli procedūra. Jos intensyvumas pilnai reguliuojamas renkantis skirtingus nustatymus, tai daroma atsižvelgiant į paciento odos būklę.