Veido remodeliavimas užpildais

Kaina: nuo 249 Eur
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Bėgant metams veido oda tampa vis jautresnė ir reikalauja vis atidesnės priežiūros. Todėl šiandien grožio specialistai meta iššūkį laikui bei gamtos dėsniams, pasitelkdami hialurono rūgštį. Ji yra viena svarbiausių odos struktūros sudedamųjų dalių, dėl kurios trūkumo pradeda formuotis raukšlės, oda praranda elastingumą ir išsausėja. TEOSYAL®, Juviderm® hialurono rūgšties preparatai sustiprina dermos sluoksnį bei iš dalies pakeičia brandžios odos struktūrą, dėl kurios vėl galėsite mėgautis sveika ir lygia oda.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Hialurono rūgštis, esanti odos audiniuose, veikia tarsi molekulinė kempinė: dėl savo išskirtinės struktūros viena molekulė gali surišti iki tūkstančio vandens molekulių, taip palaikydama odos drėgmės pusiausvyrą. Natūralu, kad bėgant laikui organizmas šios rūgšties gamina vis mažiau. Dėl šios priežasties pradeda atsirasti raukšlių, oda praranda sveiką švytėjimą ir stangrumą. Tačiau būtent hialurono rūgšties injekcijos atkuria brandžios odos apimtį ir užpildo nepageidaujamas raukšles.

Kaip tai veikia?

Procedūrai naudojama TEOSYAL® bei Juviderm® hialurono rūgštis yra klampaus ir elastingo gelio pavidalo, kuris yra sterilus, skaidrus bei negyvūninės kilmės. Dėl didelio takumo ir viskoelastinių savybių produktas, suleistas į dermą, biologiškai suyra ir pamažu tolygiai pasiskirsto odos audiniuose, taip pastebimai išlygindamas raukšles ir atkurdamas brandžios odos struktūrą.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti hialurono rūgšties injekcijas?

Skinny klinikoje, hialurono rūgšties injekcijos yra atliekamos:

  • Veido, kaklo ir dekoltė srities odai sustangrinti
  • Nosies, skruostų, smakro bei apatinio žandikaulio kontūrų modeliavimui
  • Lūpų kontūro ar asimetrijos korekcijai

 

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Rezultatai gali išsilaikyti iki 18 mėnesių, tačiau daug kas priklauso nuo Jūsų amžiaus, injekcijos vietos, suleistos hialurono rūgšties kiekio bei Jūsų gyvenimo būdo. 

Ar hialurono rūgšties injekcijos man tinka?

Procedūra tinka išsausėjusios, laiko nualintos ir suglebusios odos savininkams, kurie nori patobulinti savo veido kontūrą bei vėl nori džiaugtis lygia ir stangria oda. 

Kiek injekcijų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Paprastai rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras, o vėliau – po vieną procedūrą į metus, kad būtų išlaikytas pasiektas rezultatas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama injekcija, trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Procedūros rezultatai pastebimi iš karto po procedūros. 

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Savaitę iki procedūros rekomenduotina nustoti vartoti vitaminą E, aspiriną, vaistus nuo uždegimo ir kraujo krešėjimą mažinančius vaistus. Likus dvylikai valandų iki injekcijos rekomenduojama nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos.

Ar tai – skausminga?

Hialurono rūgšties injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, tačiau jautresniems pacientas galima atlikti vietinė nejautrą: injekcijos zoną patepti specialiu, nuskausminamuoju kremu. 

Kaip jausiuosi po procedūros?

Pirmas kelias valandas po procedūros oda injekcijų vietose gali būti paraudusi, šiek tiek patinusi – tai normali odos reakcija, kuri per kelias valandas praeina.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Atlikus procedūrą, yra minimali šalutinio poveikio galimybė. Šalutinis poveikis su šio užpildo naudojimu gali pasireikšti iškart po injekcijos arba po kurio laiko kaip laikinas odos paraudimas, pabrinkimas, nejautrumas injekcijos vietoje, kraujosruva, niežulys, dischromija, pūliavimas, sukietėjimas, mazgeliai (gali būti granulomos). Taip pat galimas stipriai padidėjęs jautrumas, ar net anafilaksinis šokas, užpildo migravimas.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Savaitę po procedūros yra rekomenduojama nebūti ekstremalios temperatūros aplinkoje: vengti tiesioginių saulės spindulių, didelio šalčio, kaitinimosi pirtyje.

Kokiais atvejais hialurono rūgšties injekcijų atlikti nerekomenduojama?

Preparatų TEOSYAL® ir Juvederm® negalima naudoti:

  • Injekcijoms ne į dermą 
  • Injekcijoms į akių vokus
  • Vienu metu derinant su cheminio veido šveitimo, gydymo lazeriu ar ultragarsu procedūromis
  • Jeigu pacientas serga odos ar uždegimine liga arba jeigu numatoma injekcijos vieta ar šalia jos esanti zona yra paveikta infekcijos
  • Jeigu žinoma, kad paciento jautrumas hialurono rūgščiai yra padidėjęs, anksčiau jam buvo pasireiškusi sunki alergijos forma arba anafilaksinis šokas
  • Jeigu pacientas serga autoimuninėmis ligomis