Kompresinė terapija su Ballancer® 606

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kelias link sveikesnio ir stangresnio kūno bei ramaus proto, dažnai gali gąsdinti ir atrodyti sunkiai įveikiamas. Tačiau, dabar tai labai paprasta realybė. Body Ballancer® 606 – nauja, moderni, FDA patvirtinta ir pasaulyje pripažinta, kaip auksinio standarto, limfinio masažo sistema, kurią dabar galime pasiūlyti Skinny klinikoje. Tai nepaprastai atpalaiduoja – tereikia gulėti, kol gydomos probleminės kūno vietos.

Daugelis sportininkų, supermodelių ir įžymybių dėl akivaizdžių rezultatų limfos masažą paverčia savo kasdienybe. Limfos masažas nebėra tik tam tikrais atvejais skirtas gydymas, dabar tai – dažna procedūra, norintiems pasiekti puikių rezultatų, pradedant kūno tonizavimu ir baigiant celiulito mažinimu.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Ballancer® 606 buvo kruopščiai suprojektuotas ir sukurtas taip, kad atitiktų prabangių SPA ir aukščiausios klasės klinikų rinkos poreikius. Daugiau nei 20 procedūrų, skirtų celiulito mažinimui, toksinų šalinimui, kūno kontūrų formavimui ir geresnei kraujotakai, novatoriškas Ballancer® 606 gali būti užprogramuotas taip, kad atliktų iki 100 individualių masažų, padedančių patenkinti individualius klientų poreikius.

Body Ballancer® 606 naudoja patentuotus pripučiamus kompresinius drabužius švelniam arba stipresniam masažui.  Kiekviename drabužyje yra 24 atskiros oro kameros, kurios persidengia ir atlieka sklandžius suspaudimo smūgius, nukreiptus į kiekvieną apdorotos srities colį.

FDA patvirtintos, Ballancer® sistema siūlo keturis skirtingus masažo tipus, kuriuos galima pritaikyti taip, kad būtų atliktas tikslus reikalingas gydymas:

Išankstinė terapija: Specialiai sukurta pilvo sričiai, kad būtų išvalyta centrinė limfagyslė.

Banga: Ilgas, gilus ir lėtas bangas primenantis judesys. Itin atpalaiduojantis, idealiai tinkantis didelį fizinį aktyvumą turintiems pacientams.

Lieknas: Ypač efektyvus apimtims mažinti. “Slim” režimas taiko laipsnišką masažą, kuris prasideda nuo gydomos vietos ir tęsiasi tol, kol visas kostiumas išpučiamas.

Balansas: Greitesnis ir gaivinantis, bangas primenantis masažas. Puikiai tinkantis gydyti pavargusias kojas ir pagerinti kraujotaką.

Ballancer® 606 atlieka svarbų vaidmenį prieš ir po operacijas. Sistema gali pagreitinti gijimą ir užtikrinti komfortą. Tai taip pat gali pagerinti rezultatus, ypač atliekant riebalų nusiurbimo procedūrą ar abdominoplastiką (pilvo plastiką).

Vienas ar du seansai prieš operaciją sumažins vandens sulaikymą ir skysčių perteklių, kartu pagerins limfos tekėjimą. Po operacijos,  4 – 6 Ballancer® 606 procedūros gali sumažinti bet kokį pooperacinį patinimą, paburkimą ar mėlynes.

Ballancer® 606 taip pat gali sumažinti skysčių sulaikymą po neinvazinio kūno kontūravimo bei pagerinti bendrą kompleksinių procedūrų rezultatą.

Kaip tai veikia?

Ballancer® 606 naudoja presoterapiją, kuri taip pat žinoma kaip kompresinė terapija. Automatizuotas kostiumas švelniai prisipučia iki tikslaus, iš anksto nustatyto slėgio. Procedūros metu atrodo, jog Jūsų kūną masažuotų visa terapeutų komanda.

Slėgį sukelia atskiros oro kameros, kurios persidengia ir suspaudžia kiekvieną Jūsų tikslinės srities colį. Judėjimas yra specialiai skirtas probleminėms sritims pašalinti ir kraujotakai padidinti.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti?

Ballancer® 606 sistema turi du specializuotus kostiumus – vieną viršutinei kūno daliai ir vieną apatinei kūno daliai. Kelnių stiliaus “drabužis” gydo klubus, šlaunis, blauzdas ir apatinę pilvo dalį. Švarką primenantis drabužis gydo viršutinę pilvo dalį, nugarą ir rankas.

Ar procedūra man tinka?

Procedūra tinka visiems, norintiems padailinti kūno linijas ir palepinti savo kūną. Procedūrą ypač rekomenduojame tiems, kas kovoja su dažnu skysčių kaupimusi, sportininkams, dėl pieno rūgšties kaupimosi bei geresnių rezultatų, derinant procedūrą su kitomis.

Kiek procedūrų reikia atlikti, norint geriausių rezultatų?

Kiek procedūrų Jums reikės, priklauso nuo Jūsų problemos. Įprasta rekomendacija yra 12 procedūrų per tris ar keturias savaites.

Kaip dažnai galima atlikti procedūrą?

Procedūrą galima kartoti kas 2-3 dienas. Tikslesnį kurso dažnumą specialistė pakomentuos Jūsų vizito metu, kuomet aptars visus individualius niuansus.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka nuo 20 iki 40 minučių.

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Body Ballancer® veikimas pagreitina toksinų ir skysčių pertekliaus pašalinimą per limfinę sistemą, pagerina odos tonusą ir sumažina skysčių sulaikymą organizme, o švelnus, ritmiškas veikimas skatina atsipalaidavimą ir stiprina imuninės sistemos funkciją.

Ballancer® 606:

  • Skatina limfos tekėjimą
  • Stimuliuoja kolageno gamybą gilesniuose odos sluoksniuose
  • Palaiko odos ląstelių metabolizmą
  • Mažina kūno apimtis
  • Padidina odos elastingumą
  • Padeda padidinti ultragarso ir RF gydymo poveikį
  • Padeda numesti svorio, jei naudojamas periodiškai

Kada pamatysiu rezultatus?

1 seansas akimirksniu išvalo toksinus ar pieno rūgštį, atsirandančią po mankštos ir fizinio aktyvumo bei sumažina raumenų skausmą. Kiti procedūros rezultatai priklauso individualiai nuo Jūsų problemos srities bei dydžio.

Ar tai – skausminga?

Ballancer® 606 gydymas yra lengvas ir malonus. Jūs tiesiog įlipate į kostiumo vidų, užsisegate užtrauktuką, tada atsigulate ir atsipalaiduojate, kol kostiumas pradeda veikti! Procedūros metu jausitės taip, lyg visa masažo terapeutų komanda dirbtų su Jūsų kūnu vienu metu!

Ar galima derinti su kitomis procedūromis?

Galima derinti su visomis estetinėmis figūros korekcijos procedūromis, tokiomis, kaip funkcinis magnetinis raumenų stimuliavimas Tesla Former™, radio dažniu paremtomis Venus Legacy™ figūros kontūravimo, celiulito gydymo, odos stangrinimo procedūromis, ultragarsu veikiančias UltraShape Power™, apimtis mažinančiu Emerald lazeriu bei lipolitikų injekcijomis.

Kaip pasiruošti ir ką daryti po procedūros?

Specialaus pasiruošimo nėra. 

Presoterapijos metu aktyvinama kraujotaka, limfinė sistema, skatinamas sukauptų skysčių ir toksinų pasišalinimas, todėl vanduo – raktas į geresnį rezultatą! Patartina gerti daug vandens, ne mažiau 2 litrų, kad būtų atstatytas hidrobalansas organizme.

Kokiais atvejais procedūros atlikti nerekomenduojama?

Kadangi Ballancer® 606 paremtas limfiniu masažu, jis nėra skirtas tiems, kurie turi tam tikrų ligų, tokių kaip kraujagyslių ar odos ligos bei giliųjų venų trombozė, taip pat sergant sunkiomis širdies ligomis, turint širdies stimuliatorių, esant inkstų nepakankamumui. Procedūra negalima sergant onkologinėmis ligomis, esant ūmiai virusinei ir bakterinei infekcijai ir kitiems uždegimams.