Transderminė beadatinė mezoterapija

Kaina: 59€
Gauti konsultaciją

Mezoterapija – estetinės kosmetologijos procedūra, skirta veido atjauninimui, dregmės balanso atstatymui, stangrinimui, raukšlių išlyginimui, celiulito šalinimui. Procedūros metu į probleminę vietą suleidžiami veikliųjų preparatų mišiniai. Tačiau visai nereikia išsigąsti – mezoterapijoje nebenaudojamos skausmingos adatos. Nuolat tobulinama procedūra ir užpildai nesukelia skausmo.

Skinny grožio ir estetikos studijoje mezoterapijai naudojami kokteiliai, kuriuos sudaro įvairūs mikroelementai, antioksidantai, augaliniai ekstraktai, vitaminai, fermentai, amino rūgštys ir kitos odą veikiančios aktyviosios medžiagos. Kitaip nei kremai, mezoterapijos kokteiliai suleidžiami į giliuosiuos odos sluoksnius. Patekę į ląsteles jie ima veikti jų medžiagų apykaitą, todėl gali aktyviai rekonstruoti vidinę odos struktūrą, sustabdyti senėjimo procesus ir nuo jų apsaugoti.

  • Kaip tai veikia?

Beadatinė Fusion Mesotherapy® procedūra pagerina išoriškai naudojamų produktų transderminį judėjimą per epidermį į dermą. Radijo dažniai (RF) sukuria ląstelinę elektroporaciją, atveriant ląstelių membranose poras. Tuo pačiu metu radijo dažniai padidina odos temperatūrą nuo 5 iki 7ºC, tai skatina kolageno sintezę ir patempia odą.
Fusion Mesotherapy® beadatinė mezoterapija procedūra yra dviejų technikų derinys: mezoterapija ir radijo dažniai (RF), sukuriantys elektroporaciją ir šilumą. Fusion Mesotherapy® beadatinė mezoterapija be abejonės turi visus neinvazinės estetinės medicinos privalumus, suteikia greitus ir ilgai išliekančius rezultatus.
Šiuo metodu taip pat galima išoriškai suvesti vaistus be skausmo, adatų, odos pažeidimų ar morfologinių pakitimų. Sterilios, be konservantų medžiagos gali būti įvedamos iki giliausio epidermio ir viršutinio dermos sluoksnių. Ši beadatinė mezoterapija technologija sėkmingai taikoma skirtingo dydžio ir lipofiliškumo molekulių, taip pat biofarmacinių medžiagų su didesne nei 20kDA molekuline mase, skvarbumui pagerinti. Temperatūros efektas gerina natūralią kolageno sintezę ir didina odos įtemptumą. Efektyvus gydymas gali būti atliekamas veido ir kūno srityse, rezultatai gali būti matomi jau nuo pirmos procedūros.

  • Ar ši procedūra man tinka?

Indikacijos:
– prieš odos senėjimą;
– nuo raukšlių ir mimikos raukšlių;
– stangrinimas;
– drėkinimas;
– odos balinimas ir pigmentacija;
– akių kontūro atjauninimas;
– plaukų slinkimas;
– aknė.

  • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto? Kada pamatysiu rezultatus?

Rezultatai gali būti matomi jau nuo pirmos procedūros, ilgai išliekantys rezultatai pasiekiami po 4-8 procedūrų.

  • Kokia procedūros trukmė?

Procedūros trukmė iki 1 val.

  • Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Laikytis kosmetologės rekomendacijų odos priežiūros namuose.