Nechirurginis odos patempimas mezoterapiniais siūlais

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Bėgant metams mūsų kūno audiniai susilpnėja, prarandami odos riebalai, o atraminė odos struktūra tampa netvirta ir suglebusi. Pagrindinės sritys, kuriose prarandame odos stangrumą – tai skruostai, oda aplink akis, antakiai, apatinis žandikaulis, pagurklis, lūpos ir kaklas. Atsiradus šių sričių suglebimui išnyksta taisyklingas veido ovalas ir dėl šios priežasties atrodome senesni. Tačiau odos patempimas siūlais yra nuostabi ir efektyvi veido odos patempimo alternatyva, norint susigrąžinti prarastą veido odos skaistumą bei tonusą, nenaudojant drastiškų chirurginių priemonių!

Kaip tai veikia?

Siūlai turi specialius „kabliukus“, kurie išdėstyti viena kryptimi ir „išsiskleidžia“ tuomet, kai yra implantuojami į poodinius audinius. Įvedant tirpstančius siūlus, kabliukai lengvai užkabina audinį ir pakelia. Siūlai yra rūpestingai implantuojami iš anksto numatytose veido srityse, kad sudarytų atramą audiniams ir juos patemptų. Atlikus implantavimą, siūlai prisitvirtina prie jungiamojo audinio tinklo ir tokiu būdu pakelia sukritusias veido sritis, atstato veido kontūrą, pagerina tonusą. Tai puikiausia alternatyva chirurginiam veido odos patempimui, nes procedūros metu, skirtingai nei atliekant chirurginį veido patempimą, neatliekama jokia chirurginė intervencija skalpeliu, nereikalingas hospitalizavimas,  o adatų įdūrimo vietos greitai užgyja, nepalikdamos jokių žymių koreguotose vietose. Procedūros metu naudojami siūlai pagaminti iš sertifikuotų, itin saugių medžiagų, kurios jau daugiau nei 15 metų naudojamos kaip chirurginė siuvimo medžiaga. Jie yra hipoalerginiai ir per 6-8 mėnesius pilnai suyra į dujas ir vandenį, tai yra visiškai absorbuojasi į odą.

Ar odos patempimas siūlais man tinka?

Procedūra tinka pacientams nuo 30 metų amžiaus, kuomet pasirodo pirmieji senėjimo požymiai. 

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka apie 60 minučių. 

Kada pamatysiu rezultatus?

Efektas matosi iš karto po procedūros.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Odos patempimas siūlais specialaus pasiruošimo nereikalauja. Prieš procedūrą yra atliekama medicininė konsultacija, kurios metu gydytojas išsamiai aptaria procedūros principus ir poveikį. 

Ar tai – skausminga?

Procedūra nėra skausminga, tačiau jos metu galite jausti tam tikrą tempimą. 

Kurioms veido vietoms galima atlikti procedūrą?

Odos patempimas, implantuojant siūlus, gali būti atliktas išorinėje antakių, skruostų, apatinio žandikaulio linijos, pagurklio, lūpų ir kaklo srityse.

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Odos patempimo siūlais rezultatai aiškiai pastebimi iš karto po procedūros ir vis gerėja dar šešis mėnesius, nes aplink implantuotus siūlus suaktyvėja kolageno gamyba, skatinanti papildomą odos patempimą. Iš viso rezultatas išsilaiko apie 2 metus. 

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Odos patempimas siūlais niekaip nepaveikia jūsų įprastos rutinos, todėl iš karto po procedūros galite grįžti į savo kasdieninę veiklą. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Ši procedūra yra visiškai saugi, o siūlų įvedimo vietose atsiradusios dėmelės išnyksta praėjus 3-5 valandoms po odos patempimo procedūros. 

Kokiais atvejais odos patempimas siūlais nerekomenduojamas?

Odos patempimo siūlais atilikti nerekomenduojama besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, taip pat sergatiems neoplastinėmis ligomis, turintiems atvirų žaizdų ar odos pažeidimų bei kraujo krešėjimo sutrikimų. 

Po procedūros rekomenduojame: