Mezoterapija – estetinės kosmetologijos procedūra, skirta veido atjauninimui, dregmės balanso atstatymui, stangrinimui, raukšlių išlyginimui, celiulito šalinimui. Procedūros metu į probleminę vietą suleidžiami veikliųjų preparatų mišiniai. Tačiau visai nereikia išsigąsti – mezoterapijoje nebenaudojamos skausmingos adatos. Nuolat tobulinama procedūra ir užpildai nesukelia skausmo.

Kaip tai veikia?

Skinny grožio ir estetikos studijoje mezoterapijai naudojami kokteiliai, kuriuos sudaro įvairūs mikroelementai, antioksidantai, augaliniai ekstraktai, vitaminai, fermentai, amino rūgštys ir kitos odą veikiančios aktyviosios medžiagos. Kitaip nei kremai, mezoterapijos kokteiliai suleidžiami į giliuosiuos odos sluoksnius. Patekę į ląsteles jie ima veikti jų medžiagų apykaitą, todėl gali aktyviai rekonstruoti vidinę odos struktūrą, sustabdyti senėjimo procesus ir nuo jų apsaugoti.
Oda intensyviai drėkinama, apsaugoma nuo raukšlių – veiksmingai lėtinamas jų atsiradimas.
Išlyginamos, lengvai ir natūraliai užpildomos smulkios raukšlelės ir raukšlės.
Odai suteikiamas švytėjimas ir spindesys.

Ar ši procedūra man tinka?

Procedūros poveikis labai platus ir puikiai tinka žmonėms norintiems sumažinti tokius požymius kaip:
– Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas);
– Fotosenėjimas;
– Sausa, atoniška oda;
– Raukšlės;
– Papilkėjusi, rūkalių oda;
– Riebi, porėta oda;
– Praradusi elastingumą bei suglebusi oda;
– Padidėjusi odos pigmentacija;
– Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos;
– Strijų gydymas;
– Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t);
– Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai;
– Randai (postaknė, po traumos ir t.t).

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto? Kada pamatysiu rezultatus?

Preparatai suleidžiami problemos vietoje, aplenkiamas virškinimo traktas ir bendroji kraujotakos sistema, todėl poveikis greitas, vaistų dozės nedidelės, nėra bendro poveikio organizmui.
Veikliosios medžiagos rezorbuojasi palaipsniui, todėl poveikis ilgas, ir procedūros kartojamos retai – 1 kartą per savaitę ar dar rečiau. Rekomenduojama 6-10 procedūrų per metus, kas 2 savaites intervalu.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Šiuo metu mezoterapijos procedūros atliekamos naudojant specialius vienkartinius švirkštus ir vienkartines adatas, labai mažo skersmens ir įvairių ilgių, kurios leidžia švirkšti sparčiai, neskausmingai, į tam tikrą gylį iki 0,5 – 4 mm, ir užtikrina palaipsniui įvedamų medžiagų vienodą paskirstymą. Gali būti taikoma napažo arba papulių technika, taip pat galima atlikti procedūrą specialių volelių pagalba.

Kokia procedūros trukmė?

Procedūros trukmė 60 – 80 min.

Ar atlikus procedūrą galima iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Mezoterapija, kaip procedūra, unikali tuo, kad ją galima atlikti bet kuriuo metų laiku, neatsižvelgiant į saulės aktyvumą. Pirmąsias 24 valandas po procedūros: vengti tiesioginių saulės spindulių, soliariumų, fizinės veiklos, nenaudoti įprastų bei dekoratyvinės kosmetikos priemonių, nesikaitinti saunose, pirtyse, netrinti odos ploto kuriame buvo atlikta procedūra, neatlikinėti kitų kosmetologinių procedūrų jei tai nesuderinta su specialistu, vengti aštrių maisto produktų, kurie aktyvina kraujotaką ir plečia kraujagysles.

Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Laikytis kosmetologės rekomendacijų odos priežiūros namuose.