Mezoterapija plaukams

Kaina: 49€
Gauti konsultaciją

Plaukų bei galvos odos būklė yra tiesiogiai susijusi su mūsų organizmu. Vitaminų trūkumas, stresas, nepilnavertė mityba, dieta, hormoniniai sutrikimai ar vaistų vartojimas – visa tai gali būti priežastis, kodėl plaukai yra sausi, slenka, lūžinėja, o galvos oda pleiskanoja. Pats svarbiausias vaidmuo tenka plauko folikului, kuris jautriausiai reaguoja į jam svarbių medžiagų trūkumą, kurių įprastos plaukų priežiūros priemonės suteikti negali. Mezoterapija plaukams – efektyvus ir greitas būdas aprūpinti plaukus reikalingomis medžiagomis, kurios sustabdytų plaukų slinkimą, galvos odos pleiskanojimą, sustiprintų plaukų struktūrą ir skatintų naujų plaukų augimą.  

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Mezoterapijos dėka yra skatinamas naujų plaukų augimas, išnyksta pleiskanos, galvos oda tampa švari, plaukai nustoja slinkti, skilinėti ir tampa švelnūs bei blizgantys. Tai efektyvus būdas spręsti įvairias galvos odos problemas, gerinti galvos odos kraujotaką ir audinių oksigenaciją bei aprūpinti plaukų folikulus maisto medžiagomis. 

Kaip tai veikia?

Procedūros metu į galvos odą mikroinjekcijomis yra suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos, tokios kaip vitaminai, hialurono rūgštis ir mikroelementai. Šios medžiagos patekusios į plaukų folikulus aprūpina juos reikalingomis medžiagomis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, apsaugo plaukų ląsteles nuo streso ir kenksmingų išorės veiksnių, o svarbiausia – stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų augimą. 

Ar mezoterapija man tinka?

Mezoterapija tinka tiek vyrams, tiek moterims, norintiems sustiprinti plaukus, suteikti jiems gyvybingumo ir sveiko žvilgesio bei atsikratyti plaukų slinkimo ir pleiskanojimo.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūrų skaičius ir gydymo intensyvumas priklauso nuo plaukų ir galvos odos būklės bei plaukų slinkimo intensyvumo. Paprastai rekomenduojamas gydymo kursas – 4 procedūros, kurios turi būti atliekamos kas 7–14 dienų.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra trunka 30min. 

Kada pamatysiu rezultatus?

Mezoterapijos plaukams efektyvumas matomas jau po pirmos procedūros –  galvos odos būklė, kraujotaka bei plaukų oksigenacija akivaizdžiai pagerėja, todėl sumažėja plaukų slinkimas ir plaukai tapma žymiai sveikesni bei gyvybingesni. 

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

12 val. prieš ir po mezoterapijos procedūros rekomenduotina neplauti galvos odos ir nenaudoti papildomų kosmetinių priemonių. 

Ar tai – skausminga?

Nuolat tobulinama procedūra, kurios metu nebenaudojamos skausmingos adatos nesukelia jokio skausmo!

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Mezoterapija neturi jokio pašalinio poveikio. Po procedūros galite jausti laikinus poodinius iškilimus, ar turėti odos paraudimą, tačiau per keletą valandų šie požymiai pranyksta. Tai yra visiškai saugus būdas sustabdyti plaukų slinkimą ir džiaugtis tankiais, išpuoselėtais bei sveikais plaukais!

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Pirmą dieną po procedūros yra rekomenduojama nebūti ekstremalios temperatūros aplinkoje: neiti į soliariumą, vengti tiesioginių saulės spindulių, didelio šalčio ar karščio bei kaitinimosi pirtyje. Taip pat vengti fizinės veiklos ir aštrių maisto produktų, kurie aktyvina kraujotaką bei plečia kraujagysles.

Kokiais atvejais mezoterapijos procedūros plaukams atlikti nerekomenduojama?

Mezoterapijos atlikti nerekomenduotina, jeigu:

  • Jums formuojasi arba jau turite keloidinių randų
  • Sergate cukriniu diabetu (sunkia forma)
  • Esate besilaukianti, ar krūtimi maitinanti moteris
  • Jūsų imuninė sistema yra nusilpusi