Veido odos regeneracija ir lėtinių žaizdų gydymas

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kraujo plazmos procedūra (PRP) – tai natūralus būdas ne tik atjauninti ir regeneruoti odą ar suteikti jai gyvybingumo, bet ir išgydyti lėtines žaizdas bei sustabdyti senėjimo procesus be jokios chirurginės intervencijos. 

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Bėgant metams mūsų odoje mažėja kolageno ir elastino kiekiai, todėl pradeda formuotis gilios linijos, raukšlės, o pati oda ima sausėti. Kitaip nei kitos odą atjauninančios procedūros, plazmoliftingas išsiskiria savo natūralumu – procedūros metu nėra naudojamos jokios pašalinės medžiagos, tik trombocitų koncentratas, išgaunamas iš paties paciento kraujo, todėl odos regeneracija yra suaktyvinama natūralaus, paties žmogaus kraujo pagaminto preparato pagalba. Jis skatina elastino ir kolageno gamybą odoje, todėl raukšlės išsilygina natūraliai, o poodžio audiniai tampa elastingi ir stangresni.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento venos yra paimamas nedidelis kraujo mėginys, kuris yra centrifuguojamas, jog būtų atskirta kraujo plazma su trombocitais. Šis procesas trunka iki 15 minučių. Išgavus trombocitų turtinga plazmą, kurioje trombocitų kiekis yra padidėjęs 6-8 kartus, ji yra suleidžiama į tam tikrą paciento odos sritį be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų. Suleista plazma skatina odos ir poodinio audinio atsinaujinimą, kolageno bei elastino gamybą, didina odos elastingumą ir skaistumą bei mažina raukšles.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti kraujo plazmos procedūrą?

Skinny klinikoje plazmoliftingo procedūra atliekama:

 • Veido, kaklo, dekoltė bei rankų odai atjauninti 
 • Aknės randų gydymui 
 • Nosies, akių ar lūpų raukšlėms pašalinti 
 • Tarpantakio raukšlėms ir linijoms mažinti 
 • Juoko raukšlėms mažinti 
 • Paskatinti plaukų augimą galvos odos srityje

 

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Procedūros rezultatais galite mėgautis nuo 1 iki 2 metų. 

Ar kraujo plazmos procedūra man tinka?

Ši procedūra skirta norintiems atjauninti laiko nualintą, išsausėjusią ir pavargusią odą. Procedūra ypač  rekomenduojama sergantiems akne bei turintiems randų. Kaip senėjimą stabdanti priemonė, kraujo plazmos procedūra rekomenduojama moterims ir vyrams maždaug nuo 30-35 metų.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Siekiant maksimalių rezultatų, rekomenduojama atlikti bent 3 plazmoliftingo procedūras, kas 6 savaites. Efektas išlieka iki 2 metų,  priklausomai nuo odos senėjimo požymių.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kraujo plazmos procedūra trunka nuo nuo 30 iki 60 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Pirmieji terapijos rezultatai matomi jau po 24 valandų. Per 3-6 savaites suaktyvėja kolageno gamyba, o per 3-6 mėnesius išsilygina linijos bei raukšlelės ir oda tampa stangri bei lygi.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Dvi savaites iki procedūros atlikimo dienos nustoti vartoti antibiotikus.

Ar tai – skausminga?

Procedūra yra visiškai neskausminga ir saugi. Plazmoliftingo procedūros metu galite jausti tik minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius.

Kaip jausiuosi po procedūros?

Vienintelis, tačiau per kelias valandas atslūgstantis diskomforto jausmas po procedūros – odos paraudimas, patinimas ar nežymus skausmas dūrimo vietoje. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Kadangi kraujo plazmos procedūra yra unikali savo natūralumu, nėra jokių šios procedūros komplikacijų ar pašalinio poveikio.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Po procedūros galite užsiimti savo įprasta veikla.

Kokiais atvejais plazmoliftingo terapijos atlikti nerekomenduojama?

Procedūros negalima atlikti:

 • Besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims
 • Esant trombocitų disfunkcijai
 • Sergant sisteminėmis kraujo, onkologinėmis, autoimuninėmis ligomis
 • Sergant cukriniu diabetu, lėtinėmis kepenų ligomis ar sepsiu
 • Esant bakterinei ar virusinei infekcijai

 

Po procedūros rekomenduojame: