Bėgant laikui visi susiduriame su hialurono rūgšties bei drėgmės trūkumu odoje. Net ir tinkamai maitinantis bei išgeriant pakankamą kiekį vandens negalime būti tikri, jog odos būklė yra subalansuota. Šiuo metu galite susigrąžinti odos spindesį, elastingumą ir gražią spalvą daug pastangų nereikalaujančiu būdu. Viena iš populiariausių tokių grožio puoselėjimo procedūrų yra biorevitalizacija – procedūra, kurios metu biologiškai atgaivinama oda, suaktyvinamos jos gyvybinės ir gynybinės funkcijos. Tai – būtinybė, norint odą ilgiau išlaikyti jaunatvišką ir gražią.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Odos sausumas ir raukšlelės yra viena iš pagrindinių nusiskundimų priežasčių. Kartais manoma, kad tai gali išspręsti drėkinamieji kremai, savo sudėtyje turintys hialurono rūgšties. Tačiau ko dauguma nežino, yra tai, jog kremai turi tik laikiną efektą, nes jie įsigeria tik į viršutinį odos sluoksnį. Todėl norint džiaugtis ilgalaikiais rezultatais, vienintelė efektyvi išeitis yra biorevitalizacija. Šios procedūros metu hialurono rūgštis yra įvedama į gilesnius odos sluoksnius, kurių kremai pasiekti negali. Tokiu būdu stimuliuojama kolageno ir elastino regeneracija, būtina norint turėti sveiką ir gražią odą.

Kaip tai veikia? 

Šios procedūros metu į vidurinį odos sluoksnį yra įvedama gryna hialurono rūgštis. Tai atliekama mikropapulių arba retrogradinių (judėjimas nukreiptas priešinga linkme) linijų būdu. Biorevitalizacijai naudojama hialurono rūgštis efektyviai stiprina dermą tokiose vietose, kaip tamsių ratilų sritis aplink akis, srityje aplink burną, siekiant minimizuoti ir sustabdyti raukšlių virš viršutinės lūpos atsiradimą. Naudojant labai sausai, plonai odai kaklo ir iškirptės srityje, biorevitalizacija leidžia pasiekti aukštą estetinį rezultatą, tuo pačiu žymiai pastiprinti odos sluoksnį, atkuriant įprastą odos stangrumą, lyginant ir drėkinant smulkias raukšles. Po šių procedūrų padidės odos tonusas bei elastingumas. Taip pat galima bus džiaugtis gražia odos spalva ir sumažėjusiomis smulkiomis raukšlelėmis, kurios atsiranda dėl hialurono trūkumo.

Kurioms veido ir kūno vietoms galima atlikti biorevitalizaciją?

Skinny klinikoje biorevitalizacija yra atliekama rankoms, dekoltė, kaklui, veidui, paakiams bei kitų kūno vietų raukšlelių, randų, dehidratacijos ir hiperpigmentacijos sričių korekcijai

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Grožis nėra amžinas, todėl ir biorevitalizacijos procedūros poveikis išliks ne visuomet. Efektas išlieka 3–8 mėnesius. Tik retais atvejais jis gali išlikti ilgiau nei metus, todėl būtina atlikti pakartotinas procedūras.

Ar biorevitalizacija man tinka?

Biorevitalizacijos procedūra idealiai tinka greitam senėjimo požymių šalinimui. Ypač rekomenduojama tiems, kieno oda yra sausa, plona ir jautri, bei tiems, kam susirūpinimą kelia pleiskanojimas, tempimo jausmas, odos reabilitacija po invazinių kosmetinių procedūrų. Taip pat, biorevitalizacija yra efektyvus odos atnaujinimo būdas po ilgo laiko praleisto saulėje.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Tam, kad būtų pastebimas ilgalaikis efektas, rekomenduojama atlikti 2–4 procedūras.

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūra, priklausomai nuo srities, kurioje ji atliekama, trunka nuo 30 iki 60 minučių.

 Kada pamatysiu rezultatus?

Rezultatais galima džiaugtis jau po pirmos procedūros , kai praeina papulės.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau rekomenduotina nepersikaitinti saulėje ar saulės voniose, nevartoti tam tikrų medikamentų, galinčių turėti įtakos procedūrai (kraują skystinantys preparatai, nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo).  Jeigu vartojate panašius vaistus – perspėkite specialistą.

Ar tai – skausminga?

Procedūra yra visiškai neskausminga. Tačiau, esant ypatingam jautrumui, odos sritis galima nuskausminti vietiniu anestetiko tepalu.

Kaip jausiuosi po procedūros?

Po procedūros galimas nedidelis ir laikinas odos paraudimas bei patinimas. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Procedūra yra saugi ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Procedūros atlikimo dieną injekcijų vietoje negalimos jokios kitos kosmetinės, aparatinės procedūros. 12 val. po procedūros yra rekomenduojama nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos, 2-3 dienas vengti didelių fizinių krūvių, dvi savaites po procedūros nesimėgauti UV spinduliais, o vėliau naudoti apsauginį SPF kremą nuo saulės bei vengti visų staigių temperatūros pokyčių.

Kokiais atvejais biorevitalizacija nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduojama, jeigu yra pakilusi kūno temperatūra, esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris, sergate epilepsija, turite ūmių infekcinių arba autoimuninių susirgimų.