ELOS™ technologija padeda ne tik sustabdyti senėjimo procesą, bet ir atjaunėti. Unikali dviejų energijų sąveika skatina natūralius atkuriamuosius procesus odos audiniuose: oda tampa elastinga, stangri, lygėja jos splava bei tekstūra, pamažu išnyksta raukšlės ir pigmentinės dėmės.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

ELOS™ – pirma ir vienintelė technologija, naudojanti kombinuotą radijo dažnių ir šviesos energiją, kuri skatina natūralų ląstelių atnaujinimą, tokiu būdu saugiai šalindama odos trūkumus: senėjimo požymius ir pigmentines dėmes.

Kaip tai veikia?

ELOS™ technologija naudoja kombinuotą energiją, kurios metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Kitaip nei frakcinis odos atjauninimas, veikiantis tik paviršinius odos sluoksnius, odos atjauninimas su ELOS™ technologija prasiskverbia į odos sluoksnius, esančius 8 mm gylyje. Organizmas, veikiamas šių energijų, pradeda aktyviai gaminti kolageną ir elastiną. Kologenas užtikrina odos stangrumą, o elastinas atkuria odos audinius ir padeda efektyviai bei saugiai pašalinti raukšles, pigmentinius darinius: strazdanas, saulės ir senėjimo dėmes, ir atkuria odos audinius.

Kokiose kūno vietose atliekamas odos atjauninimas ELOS technologija?

Odos atjauninimo procedūra atliekama veido, kaklo, dekoltė ir plaštakos srityse.

Ar ši procedūra man tinka?

Odos atjauninimas su ELOS™ technologija tinka daugeliui odos tipų, tačiau pirmojo vizito metu jus apžiūrės specialistas ir patikslins, kokios procedūros yra jums tinkamiausios.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūrų skaičius priklauso nuo Jūsų odos būklės ir struktūros. Dažniausiai kursą sudaro 3-5 procedūros, darant 3-4 savaičių pertraukas. Jums tereikia susitarti dėl konsultacijos, kurios metu specialistas nustatys efektyviausią atjauninimo procedūrą ir sudarys asmeninį gydymo planą.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Odos būklės pagerėjimas paprastai matomas praėjus dviems savaitėms po pirmos procedūros, o po kelių procedūrų pagerėja odos struktūra. Ji tampa skaistesnė, šviesesnė ir elastingesnė, lygėja odos spalva bei tekstūra.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Baigus pilną odos atjauninimo kursą rekomenduojama atlikti vieną palaikomąją procedūrą kas pusę metų, kuri padės ilgai išlaikyti pasiektą rezultatą.

Kokia procedūros trukmė?

Vidutiniškai procedūra trunka 20-30 minučių.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, tai procedūra, po kurios dauguma klientų grįžta prie įprastos rutinos. Neišsigąskite, jei kelias valandas jausite šilumą ar oda bus šiek tiek paraudusi – tai visiškai normalu.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Odos atjauninimo procedūra nėra švelni, tačiau atliekama be nuskausminimo. Gydymo metu išlaikoma pusiausvyra tarp paciento jautrumo ir komforto lygio. Procedūros metu oda lokaliai atvėsinama iki 5 laipsnių ir yra veikiama optinės bei radijo dažnio energijos, kurią pacientai apibūdina kaip „karštą gnybimą“. Tačiau jis netrunka nė sekundės. Po procedūros taip pat galite jausti šilumą, „karštą pūtimą iš vidaus“.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, procedūras galima derinti – tai leidžia pasiekti maksimalius rezultatus. Odos atjauninimo procedūrą galite derinti su vektorinio liftingo procedūra.

Ar procedūra saugi?

Taip, procedūra visiškai saugi. Kiekvieno impulso metu oda atvėsinama iki 5 °C, matuojami jos temperatūros ir varžos pokyčiai. O gydytojas stebi, kaip oda reaguoja į procedūrą ir pagal tai gali keisti radijo dažnio bei šviesos energijos intensyvumą.