Veido kontūro (ovalo) modeliavimas ELOS V-Contour™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją

Natūralu, kad su laiku oda praranda elastingumą, kinta jos tekstūra, atsiranda raukšlės. Tai senėjimo procesai, įvykstantys dėl kolageno kiekio mažėjimo (o kur dar visi kiti išoriniai veiksniai ir stresas!). Visa tai labiausiai pastebima, kai pradeda kisti veido kontūras. O jeigu atsuktumėte laiką atgal ir vėl susigrąžintumėte lygų, nepriekaištingą veido ovalą? Laiko atsukti nepažadame, bet veido kontūrą patobulinti tikrai galime pasitelkiant pažangią Elos V-Contour™ technologiją, kuri atgaivina natūralius odos atsinaujinimo procesus!

 • Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Elos procedūrų metu nepažeidžiamas viršutinis odos sluoksnis, o pati terapija nėra skausminga. Veido kontūro modeliavimas Elos V-Contour™ technologija oda išlyginama be jokių operacijų, diskomforto ar atsatomojo laikotarpio.

 • Kaip tai veikia?

Efektas pasiekiamas Elos V-Contour™ aparatu skleidžiant radijo bangas į giliuosius odos sluoksnius. Šie impulsai pakelia temperatūrą, todėl sutankėja giliau odoje esantis kolageno tinklas, sudarytas iš odos stangrumą lemiančio baltymo. Veido kontūras pakyla ir lygėja iškart procedūros metu. Toliau dėl kolageną gaminančių ląstelių suaktyvėjimo vyksta natūralus odos atsinaujinimas. Veido kontūrai visiškai atsistato, nes atkuriamos natūralios odos struktūros, palaikančios jos elastingumą ir stangrumą. Be to, mažėja raukšlės, lygėja atspalvis, o oda įgauna jaunatviško švytėjimo.

 • Ar ši procedūra man tinka?

Procedūra tinka visų tipų odai, įskaitant ir tamsesnę ar įdegusią odą.

 • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Rezultatai priklauso nuo individualių paramentrų.Pirmosios konsultacijos metu specialistas, įvertinęs odos struktūrą ir būklę, galės patarti, kiek konkrečiai procedūrų reikėtų atlikti siekiant geriausio efekto. Įprasta, kad kursą sudaro 4-6 procedūros kas savaitę. Po gydymo kurso reikėtų kas mėnesį atlikti palaikomąją procedūrą.

 • Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Procedūros metu pagausėja kolageno, todėl pirminis rezultatas aiškiai pastebimas iš karto. Veido oda sustangrėja, yra tarsi pakeliama, kontūras tampa ryškesnis. Po procedūros vyksta atsinaujinimo procesas, kuris lemia antrinį, ilgalaikį rezultatą: odos audiniai dar labiau tvirtėja, todėl veido ovalas tampa lygesnis.

 • Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Rezultatas išlieka nuo trijų mėnesių iki dviejų metų, priklausomai nuo odos būklės ir patiriamų senėjimo procesų. Esant poreikiui, procedūrą rekomenduojama kartoti kartą per mėnesį.

 • Kiek laiko trunka procedūra?

Paprastai procedūra trunka 15-20 minučių.

 • Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, galite. Ši veido ovalo modeliavimo procedūra niekaip netrukdo Jūsų kasdienės veiklos, nėra jokio atstatomojo laikotarpio.

 • Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūra neskausminga, jos metu juntama tik maloni šiluma ir odos stangrėjimas, tartum lengvas tempimas.

 • Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, procedūra yra švelni ir nepažeidžia odos. Dažniausiai veido ovalo formavimas derinamas su frakciniu Sublative odos atjauninimu arba Elos atjauninimu.

 • Ar procedūra saugi?

Taip, tai yra itin saugi, visiems odos tipams tinkanti procedūra, nesukelianti jokio pašalinio poveikio. Atsižvelgdamas į Jūsų odos būklę, specialistas reguliuoja siunčiamų impulsų gylį ir temperatūrą, todėl užtikrinami geriausi rezultatai.