Mezoterapija kūnui

Kaina: nuo 55€
Gauti konsultaciją

Odai senstant, mažėja fibroblastų – odos ląstelių, gaminančių elastiną ir kolageną. Keičiasi ir pačios elastino ir kolageno skaidulos – jos storėja ir plokštėja, sumažėja ir tarpląstelinės odos klampumas. Dėl šių priežasčių oda praranda savo elastingumą, suglemba, atsiranda celiulitas bei išryškėja kitos odos problemos. Panašūs pokyčiai odoje vyksta ir veikiant kenksmingiems išoriniams bei vidiniams veiksniams – rūkymui, intensyviems saulės spinduliams, užterštam orui. Oda ima prarasti elastingumą ir sumažėjus poodinio riebalinio audinio kiekiui – numetus daug svorio, po gimdymo ar riebalų nusiurbimo operacijos. Mezoterapijos metu naudojamo „kokteilio“ veikliosios medžiagos suaktyvina elastino ir kolageno gamybą, didina tarpląstelinės medžiagos klampumą, todėl po šios procedūros suglebusi oda, celiulitas, strijos ir netgi raukšlės, randai bei hiperpigmentacija liks praeityje, o Jūs ir vėl galėsite džiaugtis sveika ir nepriekaištinga išvaizda!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Mezoterapijos procedūra yra unikali savo daugiafunkcionalumu. Procedūros metu naudojamas veikliųjų medžiagų „kokteilis” veikia visus celiulito atsiradimo faktorius – gerina mikrocirkuliaciją, mažina skysčių kaupimąsi, skatina riebalų skaidymą bei tvirtina jungiamąjį audinį, todėl sumažėja problemiškų kūno vietų, tokių kaip pilvo, klubų, sėdmenų ar vidinių šlaunų apimtys, o kūno oda tampa lygesnė ir elastingesnė. Mezoterapija yra efektyvi ir strijų gydymo procedūra, tačiau Jeigu norite akivaizdžių rezultatų – procedūras reikia pradėti kuo anksčiau, kol strijos dar yra rausvos arba melsvos. Taip pat procedūromis galima koreguoti veido ir kūno kontūrus – sumažinti „dvigubą“ smakrą ir „maišelius“ paakiuose.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu ypač plonų, todėl neskausmingų adatų pagalba į paviršinį odos sluoksnį yra suleidžiamos mezoterapinės, biologiškai aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai, amino rūgštys, mikroelementai, fermentai, antioksidantai. Tokiu būdu jos efektyviai absorbuojasi į odą ir skatina kolageno ir elastino gamybą bei odos regeneracijos ir atsinaujinimo procesus. Daugėjant kolageno skaidulų kiekiui odoje, keičiasi dermos kokybė, oda tarsi tankėja, o viršutinis epidermio sluoksnis įsitempia ir tampa stangresnis. Išorinė odos išvaizda tampa geresnės būklės, oda atrodo jaunesnė ir sveikesnė. 

Kurioms kūno vietoms galima atlikti procedūrą?

Mezoterapija galima atlikti veido, kaklo ir dekoltė srityse, taip pat bet kurioje kūno vietoje: pilvo, šlaunų ar sėdmenų srityse. Procedūra yra ypač veiksminga tose probleminėse kūno ir veido vietose, kuriose yra susikaupę daugiau riebalų: vidinėje šlaunų, žastų ar pagurklio srityse.

Ar mezoterapija man tinka?

Procedūra tinka visiems odos tipams ir gali būti atliekama vyrams, tiek moterims, kurie nori atjauninti, pagrąžinti savo kūno odą. Mezoterapija gali būti atliekama nuo 25 metų, bet ypatingų amžiaus apribojimų nėra. Procedūra ypač rekomenduojama esant: 

 • Sausai ir suglebusiai odai
 • Raukšlėms
 • Randams po aknės ir po traumų
 • Hiperpigmentacijai
 • Probleminėse kūno vietose susikaupusiems riebalams
 • Celiulitui
 • Strijoms

 

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Rekomenduojamas procedūrų kursas priklauso nuo odos būklės, žmogaus amžiaus bei pačios problemos. Įprastas procedūrų kursas yra 4-6 procedūros. Vėliau, atsižvelgiant į paciento odos būklę, rekomenduojamos profilaktinės procedūros.

Kiek laiko trunka procedūra?

Mezoterapijos procedūra trunka 30min. 

Kada pamatysiu rezultatus?

Pirmieji odos pasikeitimai matosi iš karto po procedūros. Ryškesni pokyčiai pastebimi po 2 savaičių, o ilgalaikis efektas matosi praėjus 1 mėnesiui po procedūrų kurso. Pakartoti kursą rekomenduojama 2-3 kartus per metus.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau savaitę iki procedūros rekomenduotina nepersikaitinti saulėje, vengti  soliariumų,  odos šveitimo ir bent 3-4 dienas prieš procedūrą nedepiliuoti sričių, kurioms ketinama atlikti procedūrą. 

Ar tai – skausminga?

Mezoterapijos metu naudojamos adatėlės yra labai plonos, o dūriai atliekami tiksliai ir greitai, todėl procedūra nėra skausminga. Jos metu galite jausti nedidelį perštėjimą, bet ne skausmą. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Mezoterapija neturi jokio pašalinio poveikio. Po procedūros gali laikinai parausti oda, jaustis perštėjimas. Tai yra visiškai saugus ir efektyvus būdas patobulinti savo kūno odą, tačiau reikia žinoti, kad mezoterapijos procedūras gali atlikti tik gydytojas. Įvertinęs odos būklę ir poreikius jis parenka individualų medžiagų „kokteilį“, tinkamiausią injekcijų techniką, seansų kiekį ir dažnumą.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Pirmą dieną po procedūros nenaudokite įprastai naudojamos dekoratyvinės kosmetikos ar kitų kosmetinių priemonių, venkite soliariumo, pirties, saunos ar deginimosi saulėje. Taip pat, bent 12 valandų po procedūros neprauskite ir nešlapinkite vietų, kurioms buvo atlikta procedūra. 

Kokiais atvejais mezoterapijos procedūros kūnui atlikti nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduotina, jeigu:

 • Esate besilaukianti ar krūtimi maitinanti moteris
 • Turite alergiją mezoterapijos preparatų sudedamosioms dalims
 • Turite kraujo krešėjimo sutrikimų
 • Sergate kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz. epilepsija)
 • Esate po operacijos ar kitos chirurginės intervencijos