Nepageidaujamų raukšlių šalinimas, botulino toksino injekcijomis

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Susiformavusios raukšlės ir “užšaldyto” veido efektas nėra tai, apie ką svajojate? 
A tipo botulino toksino injekcijos – Jūsų natūraliems rezultatams.  Atpalaiduodamas veido raumenis, botulino toksinas padeda išlyginti nepageidaujamas raukšles ir sugrąžinti Jums lygią bei stangrią odą, nepažeidžiant Jūsų natūralumo. Mėgaukitės ilgalaikiais rezultatais vos po kelių dienų!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

A tipo botulino toksino injekcijos, kitaip nei kitos yra unikalios savo veikimo principu – veido raumenų atpalaidavimu. Būtent dėl to, botulino toksinas padeda greitai ir efektyviai išlyginti susiformavusias raukšles bei sustabdyti naujų formavimąsi, visiškai nepakeičiant Jūsų natūralios veido išvaizdos. 

Kaip tai veikia?

Dažniausiai prieš procedūrą injekcijos sritis dėl nedidelio skausmingumo nėra nuskausminama. Tačiau esant dideliam jautrumui, Jums bus parinktas tinkamas nuskausminimo būdas. Atsižvelgiant į individualią Jūsų odos būklę, atitinkamuose taškuose plona specialia adata suleidžiama preparato dozė. Suleidus botulino toksino injekciją Jūsų veido raumenys yra atpalaiduojami. Tokiu būdu išsilygina odoje esančios raukšlės bei sustabdomas naujų formavimasis.

Kurioms veido vietoms galima atlikti botulino toksino injekcijas?

Skinny klinikoje atliekamos botulino toksino injekcijos raukšles šalina bei stabdo jų atsiradimą kaktos, aplink akis ar kaklo srityse. Taip pat, atliekant šią procedūrą galima išspręsti tokias problemas, kaip pernelyg dantenas atidengianti šypsena, bruksizmas (griežimas dantimis) ar hiperhidrozė (gausus prakaitavimas).

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Botulino toksino injekcijos rezultatais galėsite mėgautis 4-8 mėnesius. Kartais net visus metus. Praėjus šiam laikotarpiui procedūrą galima kartoti. 

Ar botulino toksino injekcijos man tinka?

Procedūra tinka tiems, kas nori džiaugtis lygia oda, atsikratyti atsiradusių raukšlių, tačiau nenori prarasti natūralumo. 

Kiek injekcijų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūra nereikalauja pakartotino atlikimo. Užtenka tik vienos procedūros, kad galėtumėte mėgautis rezultatais. Tačiau, jeigu atsirastų poreikis atlikti korekciją, tai būtų galima padaryti tik po 2-3 savaičių. Taip yra dėl to, kad galutinis efektas matosi tik praėjus šiam laikotarpiui.

Kiek laiko trunka procedūra?

Botulino toksino injekcijos procedūra trunka ne ilgiau nei 30 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Dažniausiai pirmieji rezultatai matomi jau kitą dieną po procedūros, tačiau pilnai efektas pasireiškia per 2-3 savaites.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Savaitę prieš procedūrą nevartokite nesteroidinių priešuždegiminių vaistinių preparatų bei alkoholio, nes tai gali padidinti kraujosruvų ir mėlynių atsiradimo riziką.

Ar tai – skausminga?

Botulino toksino injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, tačiau jautresniems pacientas galima atlikti vietinę nejautrą: injekcijos zoną patepti specialiu nuskausminamuoju kremu. 

Kaip jausiuosi po procedūros?

Vienintelis, tačiau greitai praeinantis, nežymus diskomforto pojūtis po procedūros – veido raumenų sunkumas. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Neigiamas poveikis yra įmanomas tik tais atvejais, jei procedūrą atlieka neprofesionalas. Todėl nerimauti nereikėtų, nes Skinny Klinikoje šias procedūras atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, o taip pat botulino toksino injekcijų saugumas yra patvirtintas Jungtinių Amerikos Valstijų  Maisto ir vaistų kontrolės departamento bei kitų sveikatos priežiūros organizacijų. 

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Po procedūros jums nieko daryti nereikia. Svarbiausia – veido srityje nepadidinti kraujotakos, kad preparatas pasiskirstytų tinkamai. Dėl šios priežasties, patariama susilaikyti nuo masažų ar kitų procesų, kurių metu Jūsų veidas būtų nuleistas. Taip pat, 10 dienų po injekcijos nevartoti alkoholinių gėrimų ir vengti perkaitimo, pavyzdžiui, karštų vonių, garinių pirčių ir saunų. 

Kokiais atvejais botulino toksino injekcijų atlikti nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduojame, jeigu: 

– Esate alergiškas A tipo botulino toksino injekcijoms, arba bet kuriam kitam botulino toksino produktui.
– Esate alergiškas pieno baltymams.
– Turite odos infekciją, toje vietoje, kurioje norėtumėte atlikti injekcijos procedūrą.
– Turėjote veido operaciją.
– Ant veido turite gilius randus.
– Turite kraujo krešėjimo sutrikimų.
– Sergate ūmia liga arba vartojate vaistinius preparatus, tokius kaip: antibiotikai, antikoaguliantai, antiagregantai, relaniumas.
– Esate besilaukianti ir krūtimi maitinanti moterims.

Skinny klinikos gydytojai, gerbdami pacientų fizinę būseną ir sveikatą, bei siekdami maksimalaus saugumo, siekia parinkti geriausius gydymo būdus, todėl norint sužinoti ar botulino toksino ijekcijos Jums tinka tereikia atvykti į konsultaciją!