Lūpų korekcija hialurono injekcijomis

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Hialurono rūgštis, esanti odos audiniuose, veikia tarsi molekulinė kempinė: dėl savo išskirtinės struktūros viena molekulė gali surišti iki tūkstančio vandens molekulių, taip palaikydama odos drėgmės pusiausvyrą. Natūralu, kad bėgant laikui organizmas šios rūgšties gamina vis mažiau. Dėl šios priežasties pradeda atsirasti raukšlių, veido oda praranda sveiką švytėjimą, lūpos savo apimtį bei putlumą. Tačiau būtent hialurono rūgšties injekcijos gali patobulinti lūpų išvaizdą, jų formą, struktūrą ir apimtį.

Kaip tai veikia?

Procedūrai naudojama TEOSYAL® bei Juviderm® hialurono rūgštis yra klampaus ir elastingo gelio pavidalo, kuris yra sterilus, skaidrus bei negyvūninės kilmės. Dėl didelio takumo ir viskoelastinių savybių produktas, suleistas į lūpas, biologiškai suyra ir pamažu tolygiai pasiskirsto odos audiniuose, taip pastebimai pagerindamas jų natūralią formą ir putlumą. Šio tipo užpildai yra pagaminti iš natūralios hialurono rūgšties ir buvo sukurti specialiai tam, jog įsitikintumėte, kad lūpas galima koreguoti labai subtiliai ir nepastebimai.

Pasirinkus lūpų korekcijos techniką, paryškinams lūpų kontūras, suteikiama pageidaujama forma bei putlumas. Suleidus hialurono rūgšties užpildo, dėl padidėjusio lūpų tūrio, kartu patempiama ir jų oda, todėl mažėja lūpų ir aplink jas esančios raukšlės.

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Priklausomai nuo pasirinkto preparato savybių bei organizmo asmeninių savybių, metabolizuoti preparatą sudarančias medžiagas, suleisto preparato suteiktas efektas matomas 6-18 mėnesių. Taip pat rezultatai priklauso nuo Jūsų amžiaus, suleistos hialurono rūgšties kiekio bei Jūsų gyvenimo būdo. Tokie veiksniai kaip rūkymas ar tiesioginis saulės poveikis, gali turėti įtakos rezultato trukmei.

Ar hialurono rūgšties injekcijos man tinka?

Dauguma audinių užpildų produktus sudarančių medžiagų natūraliai sintezuojamos ir žmogaus organizme, o naudojami produktai, prieš išleidžiant į rinką praeina daug klinikinių tyrimų, todėl hialurono rūgšties preparatai yra visiškai saugūs organizmui. Tačiau, pacientas privalo pranešti injekciją atliekančiam specialistui apie patirtas alergines reakcijas, taip pat ūmius ir lėtinius susirgimus. Taip pat, hialurono rūgšties injekcijos dėl saugumo nėra atliekamos nėščiosioms ar aktyviai planuojančioms nėštumą moterims. 

Kiek injekcijų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Paprastai rekomenduojama atlikti 1-2 procedūras, o vėliau – po vieną procedūrą į metus, kad būtų išlaikytas pasiektas rezultatas.

Kiek laiko trunka procedūra?

Pačios procedūros eiga užtrunka apie 30 minučių, tačiau prieš pradedant procedūrą naudojamas injekcijos skausmą mažinantis kremas, kuris laikomas apie 15 minučių. 

Kada pamatysiu rezultatus?

Preliminarūs rezultatai matomi tuojau pat po procedūros, tačiau dažniausiai tai yra hiperkorekcija dėl besivystančios audinių edemos. Dažniausiai ji atslūgsta per 3-4 dienas. Taip pat, kaip ir kiekvienos adatinės procedūros metu, tikėtinas hematomų (mėlynių) susiformavimas. Dėl šių priežasčių, galutiniu rezultatu galima bus džiaugtis ne vėliau nei po savaitės.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Savaitę iki procedūros rekomenduotina nustoti vartoti vitaminą E, aspiriną, vaistus nuo uždegimo ir kraujo krešėjimą mažinančius vaistus. 

Grupei pacientų, kuriems dažnos Herpes viruso infekcijos, rekomenduojama profilaktinė premedikacija acikloviru. 

Ar tai – skausminga?

Lūpos – daug jutiminių nervinių galūnėlių turintis organas, tačiau procedūros metu naudojamas skausmą nujautrinantis kremas. Taip pat, į daugelio audinių užpildų sudėtį įeina vietinis anestetikas – lidokainas, kuris taip pat palengvina dalį procedūros metu patiriamo skausmo. 

Kaip jausiuosi po procedūros?

Po procedūros skausmas didėti neturėtų, tačiau tinimas gali progresuoti, atsirasti iš karto po procedūros buvusios nepastebimos, tačiau giliau susiformavusios hematomos. Kitais aspektais, jausitės normaliai. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Atlikus procedūrą, yra minimali šalutinio poveikio galimybė. Šalutinis poveikis su šio užpildo naudojimu gali pasireikšti iškart po injekcijos arba po kurio laiko kaip laikinas odos paraudimas, pabrinkimas, nejautrumas injekcijos vietoje, kraujosruva, niežulys, dischromija, pūliavimas, sukietėjimas, mazgeliai (gali būti granulomos). Taip pat galimas stipriai padidėjęs jautrumas, ar net anafilaksinis šokas, užpildo migravimas.

Kaip turėčiau prižiūrėti lūpas po procedūros?

Po procedūros laikyti šaltį. Vengti didelės amplitudes lūpų judesių – rūkymo, gėrimo per šiaudelį. Vengti karštų aplinkų (deginimosi saulėje, pirčių, maudymosi karštoje vonioje ir kt.). Nerekomenduojama skristi lėktuvu, užsiiminėti veikla, kur yra dideli slėgio pasikeitimai (nardymas). Nenaudoti lūpų kosmetikos pirmą parą po procedūros. Susidarius ryškioms hematomoms, nuo 3 paros po procedūros galima naudoti priemones nuo mėlynių (Dolobene, Lioton, Traumeel).