Gydomoji fibrozinio audinio darinių šalinimo terapija, strijų šalinimas

Kaina: nuo 59€
Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Strijos – siauri, pailgi randai, atsiradę dėl odos įsitempimo. Odai tempiantis, susilpnėja elastinės skaidulos, todėl atsiranda įtrūkimai. Iš pradžių ryškesnės, po to išblunkančios strijų žymės gali atsirasti ant kojų, sėdmenų, juosmens ar krūtinės. Šių pokyčių priežastys įvairios: staigus svorio kitimas, augimas, dažnai – nėštumas. Įprasta manyti, kad strijos pašalinamos tik kartu su oda, chirurginiu būdu. Iš tiesų, šių darinių esmė – odos elastinių skaidulų sumažėjimas, kuriuos dabar visiškai atkurti įmanoma be operacijų, pasitelkiant modernias technologijas.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Jeigu chirurginiu būdu oda su strija yra tiesiog pašalinama, tai strijų naikinimas Sublative™ technologija remiasi ne odos šalinimu, o atkūrimu. Skirtingai nuo lazerinių procedūrų, naudojant šią technologiją, minimaliai pažeidžiamas epidermis, tačiau efektyviai paveikiamas viršutinės dermos – tikrosios odos – sluoksnis. Jame skatinama kolageno ir elastino gamyba: šios medžiagos sudaro didžiąją dalį jungiamojo audinio, kuris užtikrina odos tvirtumą ir elastingumą, todėl po procedūrų kurso audiniai visiškai atsinaujina ir strijos išnyksta be chirurgo įsikišimo. Tai inovatyvus metodas, kurio efektyvumas patvirtintas moksliniais tyrimais.

Kaip tai veikia?

Sublative™ aplikatorius vienkartiniu antgaliu siunčia trumpus bipolinius radijo impulsus. Energija sutelkiama į viršutinį dermos sluoksnį, minimaliai pažeidžiant epidermį. Procedūra skatina kolageno ir elastino gamyba, todėl prasideda gijimo bei atkūrimo procesai. Jos metu naujomis ląstelėmis užpildomas jungiamasis sluoksnis ir odos defektas išnyksta.

Kokiose kūno vietose atliekamas strijų šalinimas?

Strijos gali būti šalinamos nuo blauzdų, šlaunų, kelių, sėdmenų, pilvo, juosmens ar krūtinės sričių.

Ar ši procedūra man tinka?

Procedūra be išimčių tinka ir yra saugi visiems odos tipams. Bet kuriuo atveju, Jus pirmiausia apžiūrės specialistas – tereikia susitarti dėl konsultacijos.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Tai priklausys nuo to, kokios būklės yra Jūsų oda. Individualios konsultacijos metu specialistas plačiau papasakos apie gydymo planą, kuris bus optimaliausias būtent Jums. Paprastai rekomenduojama atlikti 3–5 procedūras kas 4–6 savaites.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Dėl kolageno aktyvumo ir naujų ląstelių atsiradimo, jau po pirmos procedūros pastebimai patobulėja odos atspalvis ir tekstūra. Kiekvienos procedūros metu pastebėsite, kad dirbama su vis mažesniu odos plotu.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Strijos išnaikinamos visam laikui. Naujos strijos gali susidaryti tik tuo atveju, jeigu vėl įvyksta svorio kitimai (pvz., nėštumo metu arba brendimo laikotarpiu).

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo to, kokio dydžio plote yra šalinamos strijos. Šis plotas kaskart mažėja, todėl ir procedūros trumpėja.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Strijų šalinimo plote bus matomi rausvi taškeliai, kurie išnyks per 12–15 dienų, tačiau nejausite jokio diskomforto ar skausmo, tad iš karto galėsite grįžti prie įprastos rutinos. Gydymo metu ir mėnesį po to, paveiktas sritis derėtų apsaugoti nuo saulės, esant poreikiui naudoti stiprų (SPF 50) kremą nuo saulės.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Radijo dažnių energijai skverbiantis per odą, normalu justi šilumą, dilgčiojimą. Po procedūros gali būti jausmas, tarsi oda yra įkaitinta saulės. Jūsų patogumui oda vėsinama, diskomfortas mažinamas paviršiniais anestetikais.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Procedūros metu aktyvuojami gijimo procesai ir naujų odos ląstelių gamyba, todėl siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama apsiriboti viena procedūra.

Ar procedūra saugi?

Taip, tai yra itin saugi procedūra. Be jau minėto odos paraudimo ir kaitimo, nėra jokių žymių pašalinių poveikių, kad ir kokio tipo odą turėtumėte.