Lipolizę skatinanti terapija UltraShape Power™ aparatu, siekiant atstatyti pakitusį kūno masės indeksą

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Unikali neinvazinė riebalų šalinimo technologija

UltraShape Power yra saugus, greitas ir patogus būdas padailinti Jūsų kūną. Ši unikali neinvazinė riebalų šalinimo technologija demonstruoja išskirtinį efektyvumą be jokių nemalonių pojūčių. Procedūros išsiskiria greitai pastebimais rezultatais: jau po 3 sesijų apimtys sumažėja vidutiniškai 2 dydžiais. Dailesnis pilvukas, grakščios kūno formos ir visa tai be dietų, vargo sporto salėje ar riebalų nusiurbimo operacijų? Dabar tai įmanoma!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Tai yra unikalus sprendimas, kuomet riebalų ląstelės sunaikinamos ultragarsu, todėl nei procedūros metu, nei po jos nejuntamas joks diskomfortas (kuris gali būti patiriamas kai naudojami šiluminiai arba kiti metodai). Kol kas Baltijos šalyse tai vienintelė technologija, jai efektyvumu neprilygsta jokia kita aparatinė riebalų šalinimo procedūra: pasaulyje atlikta jau 350 000 UltraShape procedūrų, o jų rezultatai yra kliniškai patvirtinti. Plačiau su UltraShape Power technologija susipažinti galite čia – ultrashapepower.lt

Kaip tai veikia?

Ultra Shape technologija paremta koncentruotais ultragarsiniais impulsais, kurie iškart suskaido riebalų ląsteles. Odos paviršiuje veikiantis aplikatorius siunčia ultragarso bangas. Akustinės bangos pusantro centimetro gylyje yra sutelkiamos į vieną tašką, panašiai kaip saulės spinduliai didinamuoju stiklu. Sutelktas ultragarsas sukuria staigų slėgio pasikeitimą, todėl skystyje, esančiame tarp riebalų ląstelių, susidaro burbuliukai. Šie, sproginėdami dėl slėgio skirtumų, selektyviai suskaido tik riebalų ląstelės sieneles. Iš suardytų riebalų lastelių trigliceridai (glicerolio ir riebalų rūgštys, kitaip tariant – riebalai) patenka į tarpląstelinius skysčius, kurie natūraliai vykstančios medžiagų apykaitos metu per limfos venų sistemą pašalinami iš organizmo. Procedūros metu nejuntamas diskomfortas, o po jos nėra jokio gijimo laikotarpio.

Daiva Skardžiūtė Perevičienė

"Didelis AČIŪ Zinaidai, kuri padėjo man pasiruošti mano vestuvėms! Maistas, sportas ir Skinny grožio studija - atrodau ir jaučiuosi puikiai:) Ultra Shape Power ir Vela Shape pagalba rankų apimtis sumažėjo po 2 cm, o juosmens - 4 cm."

- Daiva Skardžiūtė Perevičienė

Kokiose kūno vietose atliekamas riebalų šalinimas UltraShape Power?

Procedūra UltraShape Power atliekama pilvui, sėdmenims, šlaunims ir rankoms.

Ar ši procedūra man tinka?

Taip, procedūra yra efektyvi ir tinka visiems, tiek moterims, tiek vyrams. Užsiregistruokite pirmajai konsultacijai, kurios metu specialistas Jus apžiūrės ir pateiks asmenines rekomendacijas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Geriausias efektas pasiekiamas po trijų procedūrų, atliekamų kas tris savaites.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Pokyčius pastebėsite jau po dviejų savaičių. Riebalų ląstelės sunaikinamos procedūros metu, o po to vyksta natūralus žuvusių ląstelių šalinimo procesas, kuris pas kiekvieną skirtingas, priklausomai nuo medžiagų apykaitos aktyvumo.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, rezultatas ilgalaikis. Rezultatą išlaikysite, jeigu subalansuotai maitinsitės ir reguliariai mankštinsitės.

Kiek laiko trunka procedūra?

Tai priklauso nuo srities, su kuria dirbama. Pavyzdžiui, riebalų šalinimas nuo pilvo trunka apie 30-40 min., o nuo šlaunų – iki 60 min.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, iškart galite grįžti prie savo kasdienės veiklos. Šios procedūros metu yra veikiamos tik riebalų ląstelės, todėl odos paviršiuje nelieka jokių žymių ir nėra jokio gijimo periodo.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūra yra visiškai neskausminga, o po jos nelieka jokių žymių. UltraShape skleidžia specifinį dažnį, kuris labiausiai veikia riebalų ląsteles. Taip skaidomas tik riebalinis sluoksnis, nepažeidžiant audinių aplinkui. Kraujagyslės, jungiamasis audinys ir nervai lieka apsaugoti ir nenukenčia, todėl procedūros metu juntami tik minimalūs pojūčiai arba jų iš vis nebūna.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Norint pasiekti geriausių rezultatų, galima atlikti kompleksišką procedūrų kursą, kuomet tarp UltraShape procedūrų atliekamas kūno modeliavimas VelaSmooth aparatu. Kūno modeliavimas VelaSmooth stangrina odą ir pagerina limfos apytaką, todėl paspartinamas trigliceridų pašalinimas. Toks procedūrų kompleksas užtikrina, kad teigiamus pokyčius pastebėsite kur kas greičiau ir jie bus dar ryškesni.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

Ar procedūra saugi?

Taip, naudojama energija yra saugi, nepažeidžia jokių aplinkui esančių audinių. Procedūra yra pilnai pritaikoma pagal Jūsų poreikius ir individualias kūno charakteristikas, todėl geriausi rezultatai pasiekiami saugiai, greitai ir patogiai.

Kiek kainuoja ši procedūra?

Procedūros kaina nustatoma pagal zonos, nuo kurios šalinami riebalai, dydį. Galite apytiksliai paskaičiuoti, kiek procedūra kainuos Jums: rankomis apimkite ir suspauskite norimą pašalinti riebalų zoną, pamatuokite jos plotą ir padauginkite iš įkainio: 20 kv.cm įkainis yra 70 €. Tai bus apytikslė procedūros kaina. Tikslią procedūros kainą nustatys specialistas. Pirmoji konsultacija kainuoja 30 €, bet jeigu iškart po jos nuspręsite atlikti procedūrą, tuomet už konsultaciją mokėti nereikia.