Padidėjusio prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Gausus prakaitavimas – didelis iššūkis pasitikėjimui savimi. Tai trukdo ne tik laisvam bendravimui, bet ir karjerai ar asmeniniam gyvenimui. Tačiau, prakaitavimas –  ne patologija, o tiesiog mūsų nervų sistemos jautrumo požymis, kitaip vadinamas hiperhidroze, su kuria susiduria bent 3 žmonės iš 100. Dėka botulino toksino injekcijų, šią problemą išspręsti ir pamiršti kasdienį fizinį bei psichologinį diskomfortą galima greitai ir labai paprastai!

Kaip tai veikia?

Dažniausiai prieš procedūrą injekcijos sritis nėra nuskausminama, tačiau esant dideliam jautrumui, Jums bus parinktas tinkamas nuskausminimo būdas. Atitinkamuose taškuose, plona, specialia adata preparatas įšvirkščiamas į keletą taškų pažastyje ir kitose padidinto prakaitavimo vietose. Suleistas botulino toksinas sustabdo nervinių ląstelių galūnių, veikiančių ekrinines liaukas, funkcionavimą ir slopina jas apie 9-12 mėn. Atlikus injekciją, pirmą arba antrą savaitę prakaito liaukos nustoja veikti.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti botulino toksino injekcijas?

Skinny klinikoje atliekamos botulino toksino injekcijos padidėjusį prakaitavimą gydo pažastų, pėdų bei delnų srityse.

Kaip ilgai išliks rezultatai?

Botulino toksino injekcijos rezultatais galėsite mėgautis 4-8 mėnesius, kartais – net iki 1,5-2 metų. Praėjus šiam laikotarpiui procedūrą galima kartoti. 

Kiek injekcijų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Užtenka vienos procedūros, kad rezultatais galėtumėte mėgautis mažiausiai šešis mėnesius. Vėliau prakaito liaukos po truputį vėl aktyvuojasi, tad injekcijas rekomenduojama pakartoti.

Kiek laiko trunka procedūra?

Botulino toksino injekcijos procedūra trunka ne ilgiau nei 30 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Maksimalus botulino toksino efektas pasireiškia per 1-2 savaites.

Ar tai – skausminga?

Botulino toksino injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, tačiau jautresniems pacientams galima atlikti vietinę nejautrą: injekcijos zoną patepti specialiu, nuskausminamuoju kremu. 

Kaip jausiuosi po procedūros?

Vienintelis, tačiau greitai praeinantis, nežymus diskomforto pojūtis po procedūros – nežymus odos perštėjimas.

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Neigiamas poveikis yra įmanomas tik tais atvejais, jei procedūrą atlieka neprofesionalas. Todėl nerimauti nereikėtų, nes Skinny Klinikoje šias procedūras atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, o taip pat botulino toksino injekcijų saugumas yra patvirtintas Jungtinių Amerikos Valstijų  Maisto ir vaistų kontrolės departamento bei kitų sveikatos priežiūros organizacijų. 

Po injekcijų į pažastis gali pasireikšti tik kompensacinis prakaitavimas, kuris paprastai praeina per 2-4 savaites. Leidžiant botulino toksiną į delnus ar padus, kartais gali būti stebimas laikinas raumenų silpnumas.

Kaip turėčiau prižiūrėti odą po procedūros?

Po procedūros Jums nieko daryti nereikia. Patariama susilaikyti nuo masažų, taip pat 10 dienų po injekcijos nevartoti alkoholinių gėrimų ir vengti perkaitimo, pavyzdžiui, karštų vonių, garinių pirčių ir saunų. 

Kokiais atvejais botulino toksino injekcijų atlikti nerekomenduojama?

Procedūros atlikti nerekomenduojame, jeigu: 

  • Esate alergiškas A tipo botulino toksino injekcijoms, arba bet kuriam kitam botulino toksino produktui.
  • Esate alergiškas pieno baltymams.
  • Turite odos infekciją, toje vietoje, kurioje norėtumėte atlikti injekcijos procedūrą.
  • Raumenų – nervų sistemos ligos
  • Ant veido turite gilius randus.
  • Turite kraujo krešėjimo sutrikimų.
  • Sergate ūmia liga arba vartojate vaistinius preparatus, tokius kaip: antibiotikai, antikoaguliantai, antiagregantai, relaniumas.
  • Esate besilaukianti ir krūtimi maitinanti moterims.

Skinny klinikos gydytojai, gerbdami pacientų fizinę būseną ir sveikatą bei siekdami maksimalaus saugumo, siekia parinkti geriausius gydymo būdus, todėl norint sužinoti ar botulino toksino ijekcijos Jums tinka, tereikia atvykti į konsultaciją!