Gydomoji limfodrenažinė ir fiziologinę lipolizę skatinanti procedūra Venus Legacy™ aparatu

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kūno kontūravimas su Venus Legacy™

Su amžiumi organizmas pagamina vis mažiau kolageno ir vis labiau saugo kiekvieną riebalų ląstelę. Šie pokyčiai nemalonūs, tačiau daugeliui gerai pažįstami – ant pilvo atsiradęs “gelbėjimosi ratas”, išryškėjęs celiulitas ar nemaloniai nukarusi oda. Laimei, Venus Legacy™ su šiomis problemomis kovoja lengvai, saugiai ir išties efektyviai.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Venus Legacy™ yra vienas efektyviausių būdų dailinti viso kūno linijas. Naudodama radijo dažnius, Venus Legacy™ sušildo po oda esantį sluoksnį. Šis procesas natūraliai paspartina kolageno ir elastino gamybą, tuo pat metu mažindamas riebalų ląsteles.

Kiekvienam: Įrodyta, kad radijo dažnių technologija saugiai ir efektyviai veikia visus odos tipus.
Neskausminga: Tai – maloni procedūra, kuri leidžia pasiekti akivaizdžiai matomus rezultatus.
Patogu: Atgal prie savo kasdienių darbų galėsite sugrįžti iš karto po procedūros.

Inovatyvios Venus Legacy™ procedūros veikia dėka patentuotos (MP)² technologijos, sinergetinių Multipolar radijo dažnių (RF) ir impulsų elektromagnetinių laukų (PEMF) derinio.
RF tiesiogiai stimuliuoja fibroblastus, o PEMF sukelia fibrolasto proliferaciją ir gamina naują kolageną, išskirdamas augimo faktorių FGF-2. (MP)² itin veiksmingai tinka kolageno remodeliavimui, siekiant patempti suglebusią odą ir sukurti naujus kraujo atsargų atnaujinimo kapiliarus.

Venus Legacy™ yra vienintelis estetinėje medicinoje naudojamas prietaisas su VariPulse™ technologija. Tai – reguliuojamas impulsinis siurbimas, kuris palengvina gilesnį skleidžiamos energijos įsiskverbimą. VariPulse™ pagerina RF energijos sukeltą riebalų lastelių (mažinimo) lipolizės procesą, skatina kraujo apytaką ir stimuliuoja limfos drenažą. VariPulse™ vakuumo ir oro aušinimo mechanizmas leidžia greičiau pasiekti ir išlaikyti aukštesnę, efektyvesnę temperatūrą. Tai užtikrina maksimalų paciento komfortą ir puikius klinikinius rezultatus.

Kaip tai veikia?

Naudodama radijo dažnius, Venus Legacy™ sušildo po oda esantį sluoksnį. Šis procesas natūraliai paspartina kolageno ir elastino gamybą, tuo pat metu mažindamas riebalų ląsteles.
Tuo pat metu VariPulse™ technologija su reguliuojamu impulsiniu siurbimu švelniai odą tempia aukštyn. Tai užtikrina, kad klientui procedūra bus patogi, o aparato skleidžiama energija įsiskverbs giliai. Rezultatai: dailiau atrodanti figūra, tvirtesnė oda ir nykstantis celiulitas.

Kurioms kūno vietoms galima atlikti Venus Legacy™ procedūras?

Šios procedūros gali būti atliekamos nugarai, rankoms, pilvui, šonams, sėdmenims, klubams, šlaunims, keliams ir blauzdoms. Procedūros gali būti specialiai pritaikytos ir veidui.

Ar Venus Legacy™ man tinka?

Ši procedūra veiksmingai tinka tiems, kas turi nepageidaujamų riebalų ir/arba celiulito požymių, taip pat norintiems sustangrinti suglebusią odą. Jeigu šių problemų nepavyksta išspręsti sporto ar dietos pagalba, jeigu nenorite invazinių chirurginių procedūrų, tačiau siekiate išaugusio pasitikėjimo savimi dėl dailesnės išvaizdos, tuomet Venus Legacy™ – kaip tik Jums.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų akivaizdžiais rezultatais džiaugiasi jau po 6-8 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę.

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiekviena procedūra yra individuali, tačiau tipinė sesija trunka ne ilgiau pusvalandžio. Vadinasi, tai puikus būdas pasigražinti per pietų pertrauką.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Kiekviena situacija ir pacientas yra individualūs, tad tikslesnę konsultaciją jums galėtų suteikti mūsų specialistai. Tačiau dažnai pokyčiai pastebimi jau po pirmųjų procedūrų. Oda tampa stangresnė, tvirtesnė, lygesnė ir mažėja apimtys.

Ar Venus Legacy™ reikalauja specialaus pasiruošimo?

Svarbu, kad oda būtų švari. Prieš procedūrą nerekomenduojama naudoti jokių losjonų, kremų ar makiažo priemonių. Toje zonoje, kurioje bus atliekama procedūra, reikėtų nuimti visus papuošalus.

Ar galima naudoti losjoną iš karto po procedūros?

Taip, galima.

Koks jausmas, atliekant šias procedūras?

Aplikatorius šyla iš lėto, kol jūsų oda įkaista iki reikiamos temperatūros. Jeigu temperatūra atrodys per šilta, specialistas gali ją nesunkiai sumažinti. Jeigu yra naudojamas specialus aplikatorius su VariPulse™ technologija, jūs papildomai jausite lengvą odos siurbimą toje vietoje, kuri bus veikiama aplikatoriaus. Siurbimas taip pat yra reguliuojamo intensyvumo.

Ar tai – skausminga?

Visos Venus Concept celiulito mažinimo procedūros yra patogios. Šilumos bei odos tempimo lygis yra reguliuojamo intensyvumo, kad jums nesukeltų nemalonių pojūčių.

Kaip jausiuosi po procedūros?

Greičiausiai jausitės atsipalaidavusi. Šios procedūros patogios, kai kurie klientai jų metu net užsnūsta. Procedūros metu paveikta kūno zona gali jaustis šiltesnė nei įprastai, bet daugiau jokių naujų potyrių nepastebėsite.

Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Šių procedūrų rezultatai vis ryškėja, po paskutinės procedūros odos būklė gerės dar 3-4 mėnesius. Praėjus šiam laikui, jūsų veidas bei kūnas toliau sens, tad rekomenduojama Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai atlikti kas kelias savaites ar mėnesius. Kiekvienam atvejui šios rekomendacijos pateikiamos individualiai.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Ši procedūra yra visiškai saugi. Venus Legacy™ nesukelia jokio pašalinio poveikio. Iškart po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi arba įšilusi, bet tas pojūtis po valandos ar dviejų išnyks. Iškart po procedūros galite sugrįžti į įprastą savo dienos ritmą.

Ar po procedūros man dar reikia ką nors daryti?

Ne, po Venus Legacy™ procedūros jums nieko nereikia daryti.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Norint pasiekti ypatingai gerų rezultatų, rekomenduojama atlikti kompleksišką procedūrų kursą kombinuojant su UltraShape ir/ar VelaShape technologijomis. Tokie procedūrų kompleksai užtikrina, kad teigiamus pokyčius pastebėsite kur kas greičiau ir jie bus dar ryškesni. Daugiau informacijos apie kompleksiškas procedūras suteiks specialistas konsultacijos metu.

Kokiais atvejais Venus Legacy™ procedūras atlikti nerekomenduojama?

Nors Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms, jeigu turite vieną iš šių kontraindikacijų, dėl procedūros taikymo pasikonsultuokite su mūsų specialistais:

  • Uždegimas zonoje, kuriai norite atlikti procedūrą.
  • Sergate arba esate sirgę vėžiu.
  • Neurologinė ar kito tipo liga, kurią gali paskatinti šiluma (pvz. herpes).
  • Naudojate vidinį defibriliatorių/širdies stimuliatorių.
  • Atliekamos procedūros zonoje turite metalo implantus (išskyrus dantų).
  • Turite nekontroliuojamą skydliaukės sutrikimą.
  • Turite išsiplėtusias venas (varikozė).
  • Laukiatės arba bandote pastoti pagalbinio apvaisinimo būdu.
  • Sergate su oda susijusiomis autoimuninėmis ligomis.
  • Zonoje, kurioje norite atlikti procedūrą, turite įsidėjusi silikono implantus arba esate susileidusi kitas grožio injekcijas.

 

Venus Legacy™ jums suteiks tą figūrą, apie kurią svajojote visą gyvenimą!

"Labai džiaugiuosi, kad sugalvojau ateiti pirmą kartą. Dabar su malonumu einu kas kartą! Ačiū už viską: profesionalumą, artumą, supratimą! Skinny - dovana kiekvienai merginai!"

- Laura Tam