Gydomoji teleangektazijų, bei išsiplėtusių kapiliarų šalinimo terapija lazeriu

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Kas sakė, kad jaunystė praeina ir nebegrįžta?

Pagaliau modernūs technologiniai pasiekimai leidžia išsaugoti grožį be rizikingų plastinių operacijų ar kitų sudėtingų procedūrų. Išryškėję kapiliarai, kraujagyslių išsiplėtimas, rožinės sukelti paraudimai ir panašūs kraujagyslių dariniai gali būti pašalinami pasitelkiant ELOS technologiją. Ji ne tik atstato odos būklę, bet ir skatina atkuriamuosius procesus, tad po procedūros oda regimai atjaunėja ir įgauna sveiko švytėjimo.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Procedūra atliekama pasitelkiant ELOS technologiją. Tai pirmoji ir vienintelė technologija, kurioje kartu veikia radijo dažniai ir pulsinė šviesos energija. Tai leidžia šalinti odos trūkumus saugiai, skatinant natūralų ląstelių atnaujinimą.

Kaip tai veikia?

ELOS technologija naudoja kombinuotą energiją, kurios metu veikiami gilieji odos sluoksniai. Radijo dažniai sušildo audinius, todėl šviesos impulsas prasiskverbia net iki 8 mm gylio ir sunaikina nepageidaujamus darinius. Šviesą sugėrusios struktūros suardomos: taip šviesėja ir nyksta kapiliarai, pašalinami paraudimai, bet netraumuojami aplinkui esantys audiniai. Impulsų energija paskatina kolageno ir elastino gamybą odos ląstelėse, todėl pačios odos būklė ženkliai pagerėja.

Kokiose kūno vietose atliekamas kraujagyslių darinių šalinimas ELOS technologija?

Procedūra gali būti atliekama veido, kaklo, krūtinės, rankų, kojų bei kitų kūno vietų odai.

Ar ši procedūra man tinka?

Procedūra tinka visiems odos tipams, tiek vyrams, tiek moterims. Pirmosios konsultacijos metu Jus išsamiai apžiūrės specialistas ir įvertins, ar galima atlikti procedūrą bei pateiks individualias rekomendacijas.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Procedūrų skaičius priklauso nuo šalinamos problemos. Dažnai pakanka vos 10 minučių procedūros, o intensyvesnį kursą sudaro 3-5 procedūros darant 2-4 savaičių pertraukas. Jums tereikia susitarti dėl konsultacijos (linkas į formą), kurios metu specialistas sudarys asmeninį gydymo planą.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Jeigu šalinami dariniai nėra sudėtingi, rezultatais galėsite džiaugtis iškart po pirmos procedūros. Kitais atvejais pagerėjimas bus matomas priklausomai nuo sudaryto gydymo plano, apie kurį pirmojo apsilankymo metu plačiau papasakos specialistas.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, rezultatas yra ilgalaikis, o jį išlaikysite laikantis specialisto rekomendacijų. Procedūrą ar gydymo kursą ateityje galima kartoti, jeigu dėl amžiaus arba aplinkos poveikio atsiras naujų nepageidaujamų kraujagyslių darinių.

Kiek laiko trunka procedūra?

Dažniausiai atliekamos procedūros – kapiliarų šalinimas ant nosies, skruostų, smakro – trunka iki 15 min., o pavieniai kapiliarai pašalinami per kelias minutes.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, po procedūros galite iškart tęsti savo įprastą dienos rutiną.  Trumpam galite jausti šilumą ar oda bus šiek tiek paraudusi – tai visiškai normalu ir praeis per kelias valandas.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūros metu atsižvelgiama į odos reakciją ir siekiama užtikrinti komfortą. Veikiant optinės bei radijo dažnio energijos impulsui, gali būti juntamas gnybtelėjimas, tačiau jis trunka vos akimirką. Po procedūros oda gali tarsi šilti iš vidaus, bet tai praeina per kelias valandas.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Taip, gali būti derinamos kelios procedūros. Po kraujagyslių darinių šalinimo klientai dažniausiai renkasi atlikti odos atjauninimą su ELOS technologija arba vektorinio liftingo procedūrą. Specialistas pakonsultuos, ką rinktis, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų.

Ar procedūra saugi?

Taip, procedūra yra ypač saugi. Geriausios šiuolaikinės technologijos leidžia stebėti odos varžos ir temperatūros pokyčius, kitaip tariant – odos reakciją į impulsus. Atsižvelgdamas į tai, specialistas individualiai pritaiko radijo dažnio bei šviesos energijos intensyvumą. Lyginant su ankstesnės kartos įrenginiais, kraujagyslių darinių šalinimas ELOS technologija yra kur kas mažiau skausmingas, labiau kontroliuojamas ir saugesnis procesas.

Enrikas Danilaitis

"Po procedūros likau patenkintas visu 100% ir drąsiai galiu rekomenduoti kitiems! Labai ačiū!"

- Enrikas Danilaitis