Gydomoji terapija gydant alopeciją ir patologinį plaukų slinkimą

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Plaukai – tiek kiekvienos moters, tiek kiekvieno vyro puošmena bei pasididžiavimas. Tačiau vis daugiau yra skundžiamasi ankstyvu plaukų slinkimu. Nors tai gali atrodyti laikina bėda, dažnai tai gali slėpti rimtas organizmo bėdas. PRP – tai natūralus būdas ne tik sustabdyti plaukų slinkimą dėl įvairių priežasčių, bet ir paskatinti naujų plaukų augimą. Tai galimybė vėl džiaugtis vešliais, sveikais ir žvilgančiais plaukais!

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Plaukų slinkimas – vienas iš dažniausių nusiskundimų. Dažniausia priežastis – androgeninis plaukų slinkimas. Tai vyriškų hormonų (androgenų) sąlygotas paveldimas plaukų slinkimas, turintiems genetinį polinkį, tiek vyrams, tiek moterims. Kitaip nei kitos plaukų slinkimą gydančios procedūros, PRP išsiskiria savo natūralumu – procedūros metu nėra naudojamos jokios pašalinės medžiagos, tik trombocitų koncentratas, išgaunamas iš paties paciento kraujo, todėl plaukų augimas yra suaktyvinamas natūralaus, paties žmogaus kraujo pagaminto preparato pagalba. Jis skatina naujų plauko svogūnėlių formavimąsi ir aktyvuoja augimo faktorius.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento venos yra paimamas nedidelis kraujo mėginys, kuris yra centrifuguojamas, jog būtų atskirta kraujo plazma su trombocitais, kitaip dar vadinama PRP (platelet rich plasma) plazmoliftingo procedūra. Šis procesas trunka iki 15 minučių. Išgavus trombocitų turtinga plazmą, kurioje trombocitų kiekis yra padidėjęs 6-8 kartus, ji yra suleidžiama į tam tikrą paciento galvos odos sritį be jokių sintetinių pakaitalų ar priedų. Suleista plazma atstato plaukų struktūrą, normalizuoja riebalinių liaukų darbą, stabdo plaukų slinkimą ir skatina naujų augimą.

Kaip ilgai išliks rezultatai?

PRP procedūros rezultatai galite mėgautis nuo 1 iki 2 metų. 

Ar PRP terapija man tinka?

PRP terapija plaukams – norintiems atsikratyti plaukų slinkimo ir paskatinti naujų plaukų augimą. Tai ypač tinka tiems, kurie kovoja su androgeniniu, pogimdyminiu plaukų slinkimu ar plaukų slinkimu dėl skydliaukės ligų. Taip pat tiems, kurie su plaukų slinkimu susidūrė po įvairių medikamentų vartojimo, patirtos operacijos, traumos, buvusios ligos su aukšta temperatūra ar didelio streso.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Siekiant maksimalių rezultatų, procedūrą rekomenduojama atlikti 1–2 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus rezultatas

Kiek laiko trunka procedūra?

PRP terapija plaukams vidutiniškai trunka iki 30 minučių.

Kada pamatysiu rezultatus?

Pirmieji PRP terapijos rezultatai matomi jau po 24 valandų. Jau po pirmosios procedūros sulėtėja plaukų slinkimas, atsistato plaukų struktūra, plaukai tampa vešlesni, storesni, normalizuojasi riebalinių liaukų darbas, pradeda augti nauji plaukai, dėl to plaukai pastebimai tankėja.

Ar procedūra reikalauja specialaus pasiruošimo?

Dvi savaites iki procedūros atlikimo dienos nustoti vartoti antibiotikus.

Ar tai – skausminga?

Procedūra yra visiškai neskausminga ir saugi. Paruoštas trombocitų koncentratas specialia mikroadatėle suleidžiamas tiesiai į reikiamas galvos sritis, todėl galite jausti tik minimalius nemalonumus, tokius pačius kaip imant kraujo mėginius.

Kaip jausiuosi po procedūros?

Vienintelis, tačiau per kelias valandas atslūgstantis diskomforto jausmas po procedūros – odos paraudimas, patinimas ar nežymus skausmas dūrimo vietoje. 

Ar reikėtų nerimauti dėl pašalinio poveikio?

Kadangi PRP terapija yra unikali savo natūralumu, nėra jokių šios procedūros komplikacijų ar pašalinio poveikio.

Kaip turėčiau prižiūrėti galvos odą po procedūros?

Po procedūros galite užsiimti savo įprasta veikla.

Po procedūros rekomenduojame: 

Beauty By Science® maisto papildas plaukams

Kokiais atvejais PRP terapijos atlikti nerekomenduojama?

Procedūros negalima atlikti:

  • Besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims
  • Esant trombocitų disfunkcijai
  • Sergant sisteminėmis kraujo, onkologinėmis, autoimuninėmis ligomis
  • Sergant cukriniu diabetu, lėtinėmis kepenų ligomis ar sepsiu
  • Esant bakterinei ar virusinei infekcijai