Limfodrenažinė kūno modeliavimo procedūra VelaShape™ aparatu

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

VelaSmooth™ (VelaShape™) – tikras kūno modeliavimo perversmas ir stipri limfodrenažinė priemonė!

Tai pirmasis neinvazinis kūno formų dailinimo metodas, kurio veiksmingumas įrodytas klinikiniais tyrimais. Ka tai reiškia Jums? Limfodrenažinis poveikis toms, kurias kamuoja pirmos stadijos (edeminis, vandenų sankaupos) celiulitas. 

 • Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

VelaSmooth™ (VelaShape™) yra pirmoji ir vienintelė technologija, suderinanti net 4 veiksnius: vakuuminę ir masažo terapiją su infraraudonųjų spindulių energija ir bipoliniais radijo impulsais. Mechaninė manipuliacija ir giluminis įšildymas paveikia užsistovėjusias riebalines ląsteles ir paskatina odos atjauninimo procesus. (Paviršinių riebalų skilimą – lipolizę – efektyviausiai paspartina Venus Legacy™ procedūra.) Pokyčiai matomi ir odos paviršiuje, kur dėl stiprios drenacijos nyksta edeminio celiulito nelygumai, o oda pastebimai stangrėja.

 • Kaip tai veikia?

Procedūros metu vakuuminiu aplikatoriumi veikiamas odos plotas. Įsiurbtas audinys atsiduria tarp bipolinius radijo dažnius siunčiančių elektrodų, kurie skleižia šilumą net iki 15 mm gylio. Tuo pat metu infraraudonieji spinduliai pasiekia 3 mm gylį. Ši kombinuota energija paveikia poodinį sluoksnį, kur yra jungiamasis audinys, sudarytas iš pertvarų. Būtent jose susikaupia laisvos riebalų ląstelės. Kombinuota energija smarkiai sušildo audinius, todėl aktyvuojami šios matricos stangrumą lemiantys baltymai kolagenas ir elastinas. Be to, vakuuminis masažas gerina medžiagų cirkuliaciją, limfodrenažą, išryškėja kūno kontūras, oda tampa stangresnė ir lygesnė.

 • Kokiose kūno vietose atliekamas kūno modeliavimas VelaSmooth™ (VelaShape™)?

Procedūra VelaSmooth™ (VelaShape™) atliekama pilvui, sėdmenims, šlaunims ir rankoms.

 • Ar ši procedūra man tinka?

Taip, procedūra yra efektyvi ir tinka visų tipų odai.

 • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Pirmosios konsultacijos metu visas individualias aplinkybes įvertins ir geriausias rekomendacijas pateiks mūsų specialistas. Gydymo trukmė ir procedūrų skaičius nustatomas individualiai, atsižvelgiant į odos ir sprendžiamų problemų būklę.

 • Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Odos būklės pagerėjimas matomas jau po pirmosios procedūros – oda sustangrėja, paviršius tampa lygesnis (taip yra dėl to, kad iškart pagausėja kolageno). Taip pat po pirmos – antros procedūros jau pradeda mažėti paveiktų kūno dalių apimtys.

 • Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Rezultatas bus ilgalaikis, jeigu subalansuotai maitinsitės ir reguliariai mankštinsitės. Po pilno kurso rekomenduojamos periodiškos palaikomosios procedūros. 

Esant pažengusiai celiulito stadijai rekomenduojama Venus Legacy™ procedūra.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

 

 • Kiek laiko trunka procedūra?

Vienos zonos (pvz. šlaunys, sėdmenys, pilvas, rankos, blauzdos) trukmė – apie 20 minučių. 

 • Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Taip, galite – gydymas niekaip nepaveikia jūsų įprastos veiklos. Iškart po procedūros galima justi šilumą, oda gali parausti – tai yra normalu ir šie požymiai išnyksta po kelių valandų.

 • Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Dauguma klientų teigia, kad VelaSmooth procedūra nesukelia diskomforto. Jie prilygina pojūčius šiltam, giliam audinių masažui. Gydymo metu atsižvelgiant į jūsų jautrumą, reguliuojamas procedūros intensyvumas. 

 • Ar procedūra saugi?

Taip, tai yra itin saugi procedūra, nesukelianti pašalinio poveikio. Mūsų specialistai atsižvelgs į Jūsų poreikius ir užtikrins visiškai sklandžią procedūrą ir maksimalų komfortą Jums.

Dėl stipraus vakuumo procedūra netinkama turintiems paviršinius kapiliarus ir/ar venų varikozę.

 

Po procedūros rekomenduojame: Thalion apimtis mažinantis kūno kremas