Veido odos stangrinimas
su Venus Legacy™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Veido oda yra labiausiai matoma mūsų kūno dalis, todėl natūralu, kad norime, jog ji atrodytų nepriekaištingai. Deja, laikui bėgant prasideda odos senėjimo procesai, kurių metu oda suglemba, atsiranda raukšlės. Taip yra todėl, nes oda nebepagamina pakankamai kolageno ir elastino, kurie reikalingi odos stangrumui palaikyti. Laimei, Venus LegacyTM dėka galėsite susigrąžinti jaunai atrodančią odą.

  • Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Venus Legacy™ yra inovatyvi ir švelni šildomojo poveikio procedūra, nesukelianti nemalonių pojūčių, kaip galbūt kitos, chirurginės procedūros. Tinka visiems odos tipams.
Venus Legacy™ yra vienintelis estetinėje medicinoje naudojamas prietaisas su VariPulse™ technologija. Tai – reguliuojamas impulsinis siurbimas, kuris palengvina gilesnį skleidžiamos energijos įsiskverbimą. VariPulse™ vakuumo ir oro aušinimo mechanizmas leidžia greičiau pasiekti ir išlaikyti aukštesnę bei efektyvesnę temperatūrą, kuri užtikrina maksimalų paciento komfortą ir puikius klinikinius rezultatus.

  • Kaip veikia procedūra?

Dėka patentuotos daugiapolio radijo dažnių spinduliavimo ir impulsinių magnetinių laukų technologijos Venus LegacyTM sušildo poodinį sluoksnį. Šio proceso metu natūraliai paspartinama kolageno ir elastino gamyba. Tuo pat metu VariPulse™ technologija su reguliuojamu impulsiniu siurbimu švelniai tempia odą aukštyn.

  • Ar ši procedūra man tinka?

Venus Legacy™ pritaikyta kiekvieno amžiaus ir odos tipo žmonėms. Ši procedūra veiksminga norintiems sustangrinti suglebusią veido odą ir sumažinti matomas raukšles. Jeigu nenorite brangių veido odos patempimo operacijų, tačiau norite susigrąžinti jaunatvišką odą, tuomet Venus LegacyTM – kaip tik Jums.

  • Ar procedūra skausminga?

Šilumos bei odos tempimo lygis yra reguliuojamo intensyvumo, kad jums nesukeltų nemalonių pojūčių. Procedūros metu atsipalaiduojama, kai kurie klientai jų metu net užsnūsta.

  • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Dauguma mūsų pacientų matomais rezultatais džiaugiasi jau po 6-8 procedūrų, atliekamų kartą per savaitę.

  • Kaip ilgai išliks rezultatai ir ar jie ilgaamžiai?

Šių procedūrų rezultatai vis ryškėja, po paskutinės procedūros odos būklė gerės dar 3-4 mėnesius, tačiau praėjus šiam laikotarpiui rekomenduojama Venus Legacy™ procedūras profilaktiškai atlikti kas kelias savaites ar mėnesius. Kiekvienam atvejui šios rekomendacijos pateikiamos individualiai.