Randų po spuogų (aknės) šalinimas Sublative™

Peržiūrėti kainas Peržiūrėti kainas Gauti konsultaciją Sekite mus Instagram

Tai – metodas, kurio efektyvumas ir pranašumas yra įrodytas.

Po spuogų (aknės) likę randai dažnai sukelia didelį diskomfortą. Net ir mažyčiai randeliai gadina bendrą odos išvaizdą, o jų patys, deja, neatsikratysite. Laimei, šią problemą galima lengvai pašalinti. Randų, likusių po spuogų (aknės), šalinimas Sublative™ technologija – metodas, kurio efektyvumas ir pranašumas įrodytas tyrimais.

Kuo ši procedūra skiriasi nuo kitų?

Įprastai, šalinant randus, smarkiai paveikiamas viršutinis odos sluoksnis (epidermis), bet šios procedūros metu jis veikiamas minimaliai. Energija sutelkiama giliau, pasiekia viršutinį dermos – tikrosios odos – sluoksnį ir čia suaktyvina natūralius atsinaujinimo procesus. Tai užtikrina vidutinių ir gilių aknės randų gijimą.

Kaip tai veikia?

Vienkartiniu Sublative™ antgaliu siunčiami bipoliniai radijo impulsai padaro 64 nedideles žaizdeles. Dėl šio minimalaus pažeidimo pradeda gamintis odos atstatomosios medžiagos – kolagenas ir elastinas, skatinami atsinaujinimo procesai: toje vietoje formuojasi nauja oda, o randas nyksta.

Kokiose kūno vietose atliekamas randų gydymas?

Gali būti šalinami ne tik po aknės (spuogų) likę randai nuo veido, kaklo, krūtinės ir nugaros, bet ir kiti maži ar vidutiniai randai įvairiose kūno vietose.

"Nuostabi klinika! Labai ačiū Zinaidai už rūgštinius veido valymus bei randelių lyginimą likus po spuogų. Veido oda tikrai pasikeitė! Darbo rezultatai atitiko mano lūkesčius:)"

 

- Aura Augustanaviciute

Ar ši procedūra man tinka?

Randų šalinimas Sublative™ technologija yra vienintelė randų šalinimo procedūra, tinkanti visiems odos tipams be išimčių. Tačiau procedūrą galima atlikti tik tuo atveju, jeigu aktyvi aknė jau nebepasireiškia.

Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?

Gydymo trukmė ir procedūrų skaičius nustatomas individualiai, atsižvelgiant į paciento odos būklę. Užsiregistruokite konsultacijai, kurios metu specialistas sudarys asmeninį gydymo planą. Įprastai rekomenduojamos 3 procedūros, atliekamos kas 4-6 savaites.

Kada pamatysiu procedūros rezultatus?

Rezultatai pastebimi jau po pirmosios procedūros – dėl pakilusio kolageno lygio atsiranda naujų sveikų ląstelių ir oda pastebimai pagražėja. Tolesnė gijimo eiga – individuali. Apie tai, ko galite tikėtis, pirmosios konsultacijos metu Jums papasakos specialistas.

Ar rezultatas ilgalaikis? Kaip išlaikyti pasiektą rezultatą?

Taip, randai išnyksta visam laikui, tačiau geriausių rezultatų pasieksite laikydamiesi specialisto rekomendacijų.

Geresniam rezultatui pasiekti, galima derinti šias procedūras:

Kiek laiko trunka procedūra?

Kiek laiko truks procedūra priklausys nuo to, kokio dydžio srityje šalinami randai po spuogų. Tai gali trukti iki 40 min.

Ar atlikus procedūrą galiu iškart grįžti prie įprasto gyvenimo būdo?

Atstatomasis laikotarpis po šios procedūros yra minimalus – paprastai jis trunka nuo dviejų iki penkių dienų. Pageidaujant trumpesnio atstatomojo laikotarpio, galima rinktis mažiau intensyvų gydymą.

Ar procedūra skausminga? Ko tikėtis?

Procedūros metu pacientai jaučia šilumą, dilgčiojimą. Po procedūros oda gali parausti.
Norint sumažinti diskomfortą, procedūros metu gali būti naudojamas paviršinis nuskausminimas, oda vėsinama.

Ar galiu atlikti keletą procedūrų vieną po kitos?

Procedūros metu aktyvuojami gijimo procesai ir naujų odos ląstelių gamyba (taip atkuriamas kolageno tinklas), todėl, siekiant efektyvaus rezultato, rekomenduojama kitas procedūras (odos atjauninimą Elos™ technologija arba vektorinį odos stangrinimą Sublime™) atlikti tik prieš randų šalinimą.

Ar procedūra saugi?

Taip, tai itin saugi ir tiksli procedūra. Jos intensyvumas reguliuojamas renkantis skirtingus nustatymus, atsižvelgiant į paciento odos būklę.