"ZinoGene+" - palaiko DNR sintezę ir ląstelių dalijimąsi


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„ZinoGene+“ – maisto papildas pagamintas pagal pažangiausias technologijas. Tai mokslo proveržis, pagrįstas kompleksinės fukoidanų formulės išradimu; natūralūs jūros dumblių polisacharidai, polifenoliai, vitaminas C ir cinkas, palaiko DNR sintezę1 ir ląstelių dalijimąsi2. Nefunkcionuojančių ląstelių kaupimasis ir sutrikęs jų atsinaujinimo procesas yra neatsiejamos  senėjimo proceso dalys. Šių pokyčių tempas priklauso nuo maistinių medžiagų kiekio mūsų maiste. Štai kodėl sukūrėme „ZinoGene+“

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „ZinoGene+” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Kurkumino ekstraktas
Ryškios geltonos spalvos kurkuminas yra „ZinoGene+“ formulės pagrindas. Kaip imbiero šeimos narys, kurkuminą gamina Curcuma longa rūšies augalai. Istoriškai kurkuminas Indijoje vartojamas jau tūkstančius metų – ir kaip prieskonis, ir kaip dalis jų ajurvedos tradicijų. Šiandien jis plačiai naudojamas visame pasaulyje maisto papilduose, kosmetikoje, maisto skoninėse medžiagose ir maisto dažikliuose. Rinkoje yra daug įvairių kurkumino ekstraktų, tačiau biologiškai jie labai nevienodai įsisavinami, todėl ekstraktai labai skiriasi šios sudedamosios dalies poveikio aktyvumu. Kurkumino ekstraktas, kuris patenka į mūsų produktus, yra labai kruopščiai atrenkamas ir pasižymi plačiu kurkuminoidų spektru. Mes parinkome pasaulinius apdovanojimus pelniusį ingredientą „HydroCurc®“, kuris yra geriausiai biologiškai įsisavinamas kurkuminas pasaulyje. Tai reiškia geresnę absorbciją, taigi ir didesnį veiksmingumą bei funkcionalumą.

Kvercetinas
Kvercetinas yra natūralus pigmentas, kurio yra daugelyje vaisių, daržovių ir grūdų sudėtyje. Jis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir priklauso polifenolių, vadinamų flavonoidais, pogrupiui. Apskaičiuota, kad vidutinis žmogus kasdien jo suvartoja 10–100 mg kartu su maisto šaltiniais, tokiais kaip svogūnai, obuoliai, kaparėliai, uogos, brokoliai, citrusiniai vaisiai, vyšnios, kava, vynuogės, žalioji arbata ir raudonas vynas.
Svarbu paminėti, kad kvercetino kiekis maiste gali priklausyti nuo maisto auginimo sąlygų. Todėl, siekdami optimizuoti biologinį įsisavinimą ir funkcionalumą, sukūrėme savo nuosavą kvercetino mišinį, naudodami tris skirtingus ingredientus iš dviejų skirtingų augalinių šaltinių: pagoda medžio ir svogūnų. Kaip ir visada, mūsų ingredientų kokybė mums yra tokia pat svarbi kaip ir jų kiekis, todėl tai išliko mūsų prioritetu, kalbant apie kvercetino šaltinius, kuriuos pasirinkome šiai formulei.

Fukoidanai
Ruduosiuose jūros dumbliuose yra elementas, vadinamas fukoidanu. Iš jūros žolės gaunami fukoidanai yra nelipnūs junginiai (galvokite apie juos kaip apie teflono biologinį atitikmenį). Jie aptinkami įvairių rūšių ruduosiuose dumbliuose ir jie yra jūros žolės augalo ląstelių sienelėse, apsaugančiose augalą nuo išorinio streso. Fukoidanų maistinės savybės nėra naujiena. Istoriškai jūros dumbliai, kurių sudėtyje yra fukoidano, senovės tradicijose naudojami jau tūkstančius metų. Tiesą sakant, ankstyviausi jo naudojimo duomenys yra datuojami 12 000 metų prieš Kristų, kai archeologiniai kasinėjimai Monte Verde Čilėje atskleidė jų naudojimo įrodymus. Šiandien fukoidanai įtraukiami į maistinius produktus kaip labai vertingi ingredientai. Žinome, kad kokybė ir kaina skiriasi priklausomai nuo tiekėjo, tad savo „ZinoGene+“ nusprendėme naudoti išskirtinius fukoidano ingredientus.

Pažngiausios naujovės, palaikančios Jūsų:

  • DNR sintezę1
  • Ląstelių dalijimasi2
  • Apsaugą nuo oksidacinio streso3,4

 

Rekomenduojama paros dozė:

Suaugusieji: Vartoti po 1 tabletę per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nėra subalansuotos ir visavertės mitybos pakaitalas. 

Talpa: 30 g, 30 tablečių