ZinoBiotic - 8 natūralių maistinių skaidulų mišinys


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„ZinoBiotic“: specialiai pritaikytas 8 natūralių maistinių skaidulų mišinys. Šios skaidulos metabolizuojamos gaubtinėje žarnoje (storojoje žarnoje), kur jos palaiko sveikų bakterijų augimą. „ZinoBiotic+“ padeda sumažinti staigų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio ir išlaikyti gerą cholesterolio kiekį. Skaidulos skatina daugelį sveikų žarnyno funkcijų. 

Maistinės skaidulos

Kituose rinkoje esančiuose skaidulų produktuose paprastai yra tik vienos ar dviejų rūšių maistinių skaidulų – tokia strategija nepatenkina kasdienio skaidulų poreikio. „ZinoBiotic“ sudėtyje yra nemažas aštuonių maistinių skaidulų kiekis. Šis metodas užtikrina naudą visai gaubtinei žarnai. Atsparusis krakmolas, inulinas, beta gliukanai iš avižų, fruktooligosacharidai (FOS) ir balkšvojo gysločio sėklų luobelės fermentuojami gaubtinėje žarnoje ir skatina keletą žarnyno funkcijų, pavyzdžiui, atsparusis krakmolas padeda sumažinti normalų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio.

Sveikas virškinamasis traktas

„ZinoBiotic“ skaidulos skatina gerųjų bakterijų augimą visoje gaubtinėje žarnoje. Žmogaus gaubtinėje žarnoje yra daugiau nei 100 trilijonų bakterijų; kai kurios iš jų yra naudingos mūsų sveikatai, kitos yra mažiau pageidaujamos. Gerosios bakterijos kaip maistą naudoja maistines skaidulas, leidžiančias joms peraugti ir išstumti mažiau pageidaujamas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių kūno funkcijų, pavyzdžiui, lavina mūsų imuninę sistemą. Jos taip pat yra susiję su geresne nuotaika, ištverme ir sveikata apskritai. Sveikam kūnui būtinas sveikas žarnynas.

Skaidulos taip pat prisideda prie pilnumo jausmo skrandyje (tai gali padėti kontroliuoti apetitą), tačiau tuo pačiu sumažina pilvo pūtimą. Gali praeiti trumpas prisitaikymo laikotarpis, kol skaidulos pradės gerinti bakterijų populiaciją, tačiau tai yra nereikšmingas ir praeinantis žingsnis link geresnės situacijos.

Normalus cholesterolio lygis

Vienos iš aštuonių skaidulų yra avižų beta gliukanai. Jie palaiko normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

Kokios skaidulos?

„ZinoBiotic“ yra specialiai pritaikytas 8 natūralių maistinių skaidulų mišinys. Šios skaidulos metabolizuojamos gaubtinėje žarnoje (storojoje žarnoje), kur jos palaiko sveikų bakterijų augimą. „ZinoBiotic+“ padeda sumažinti staigų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio ir išlaikyti gerą cholesterolio kiekį. Skaidulos skatina daugelį sveikų žarnyno funkcijų.

Pagrindiniai privalumai

  • Maistinių skaidulų mišinys
  • Staigaus cukraus kiekio kraujyje padidėjimo po valgio sumažėjimas
  • Žarnyno sveikata
  • Subalansuotas cholesterolio lygis
  • Sveika žarnyno veikla
  • Subalansuotas mikrobiomas

 

Rekomenduojama paros dozė

Plaktuvėje sumaišykite 12 g miltelių (2 kaušelius) su 200 ml vandens arba sumaišykite miltelius su Jūsų pasirinktu gėrimu, pvz., „LeanShake“, vaisiniu kokteiliu. Taip pat galite pabarstyti jų ant jogurto, kefyro, rauginto pieno ar panašių produktų. Vartokite „ZinoBiotic+“ pagal poreikį, 1–4 kaušelius per parą. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.
Maisto papildai nėra subalansuotos ir pilnavertės mitybos pakaitalas.

Vanduo: vartojant maistines skaidulas, labai rekomenduojama gerti papildomai skysčių. Vanduo apsaugo nuo virškinimo problemų, tokių kaip vidurių užkietėjimas.

Laikymas: laikykite sausoje ir vėsioje vietoje, uždarytu dangteliu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Grynasis kiekis180 g