"ZinoBiotic+ Portion Pack" - visiškai natūralus maistinių skaidulų mišinys


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„ZinoBiotic+“ yra specialiai pritaikytas 8 natūralių maistinių skaidulų mišinys. Šios skaidulos metabolizuojamos gaubtinėje žarnoje (storojoje žarnoje), kur jos palaiko sveikų bakterijų augimą. „ZinoBiotic+“ padeda sumažinti staigų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio ir išlaikyti gerą cholesterolio kiekį. Skaidulos skatina daugelį sveikų žarnyno funkcijų.

Pagrindiniai privalumai:

  • Maistinių skaidulų mišinys1
  • Staigaus cukraus kiekio kraujyje padidėjimo po valgio sumažėjimas2
  • Žarnyno sveikata
  • Subalansuotas cholesterolio kiekis3
  • Sveika žarnyno veikla4
  • Subalansuotas mikrobiomas

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „ZinoBiotic+” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Maistinės skaidulos

Kituose rinkoje esančiuose skaidulų produktuose paprastai yra tik vienos ar dviejų rūšių maistinių skaidulų – tokia strategija nepatenkina kasdienio skaidulų poreikio. „ZinoBiotic+“ sudėtyje yra nemažas aštuonių maistinių skaidulų kiekis. Šis metodas užtikrina naudą visai gaubtinei žarnai. Atsparusis krakmolas, inulinas, beta gliukanai iš avižų, fruktooligosacharidai (FOS) ir balkšvojo gysločio sėklų luobelės fermentuojami gaubtinėje žarnoje ir skatina keletą žarnyno funkcijų, pavyzdžiui, atsparusis krakmolas padeda sumažinti normalų cukraus kiekio kraujyje padidėjimą po valgio.2

Žarnyno sveikata

„ZinoBiotic+“ skaidulos skatina gerųjų bakterijų augimą visoje gaubtinėje žarnoje. Žmogaus gaubtinėje žarnoje yra daugiau nei 100 trilijonų bakterijų; kai kurios iš jų yra naudingos mūsų sveikatai, kitos yra mažiau pageidaujamos. Gerosios bakterijos kaip maistą naudoja maistines skaidulas, leidžiančias joms peraugti ir išstumti mažiau pageidaujamas bakterijas. Gerosios bakterijos prisideda prie daugelio svarbių kūno funkcijų, pavyzdžiui, lavina mūsų imuninę sistemą. Jos taip pat yra susiję su geresne nuotaika, ištverme ir sveikata apskritai. Sveikam kūnui būtinas sveikas žarnynas.

Skaidulos taip pat prisideda prie pilnumo jausmo skrandyje (tai gali padėti kontroliuoti apetitą), tačiau tuo pačiu sumažina pilvo pūtimą. Gali praeiti trumpas prisitaikymo laikotarpis, kol skaidulos pradės gerinti bakterijų populiaciją, tačiau tai yra nereikšmingas ir praeinantis žingsnis link geresnės situacijos.

Normalus cholesterolio kiekis

Vienos iš aštuonių skaidulų yra avižų beta gliukanai. Jie palaiko normalų cholesterolio kiekį kraujyje.3

Be glitimo

„ZinoBiotic+“ sudėtyje yra specialių beta gliukanų iš avižų, kuriuose nėra glitimo ir užterštumo iš kitų grūdų.

Kiti ingridientai 
„ZinoBiotic+“ sudėtyje yra tik veikliųjų medžiagų. Gaminyje nėra jokių pagalbinių medžiagų.

Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Grynasis kiekis180 g