Xtend - multivitaminų kompleksas ir "imuno" formulė


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Xtend – pažangiausias iš šiuolaikinių papildų. Jame yra 23 įvairiausi vitaminai, mikroelementų, pagrindinių augalinės kilmės maistinių medžiagų ir visa tai papildo „Wellmune“ – išgrynintas 1,3/1,6 beta gliukanas, išgautas iš kepimo mielių. Papildas yra puikus „BalanceOil“ ir „ZinoBiotic“ priedas, papildantis Jūsų sveikatingumo protokolą.

Pagrindiniai „Xtend“ privalumai

  • Suteikia daugiau energijos.
  • Pagerina kaulų ir sąnarių funkciją.
  • Sustiprina imuninę sistemą.
  • Teikia įvairiausių audinių augimui ir atkūrimui naudingų maistinių medžiagų kompleksą.
  • Tik natūralios sudėtinės medžiagos.
  • 45 patvirtintos naudos sveikatai ypatybės (Europos maisto saugos tarnyba, EFSA).
  • Tai visapusė mitybos faktorių programa, užtikrinanti audinių augimą ir atkūrimą.

 

Kaip Xtend suteikia daugiau energijos?

Papilde esantys B grupės vitaminai (B1–B12) ir nemažai mineralų, tokių kaip varis, magnis, jodas ir manganas, yra naudingi sveikatai, nes svarbūs normaliai energiją teikiančiai medžiagų apykaitai.

Kaip gerina „Xtend“ kaulų ir sąnarių funkciją?

Sudėtyje yra kaulams ir raumenims naudingų vitaminų ir mineralų. Tai vitaminai D, C, K ir mineralai magnis, manganas ir cinkas.

Kokią naudą „Xtend“ teikia imuninei sistemai?

Papildo sudėtyje yra 1-3, 1-6 beta gliukanų. Šios maistinės medžiagos, gaunamos iš ypač gerai išgrynintų patentuotos veislės maistinių mielių, sustiprina imuninę sistemą. Kai kurie junginiai (pvz., folatas, geležies, vitamino B6 ir vario) taip pat prisideda prie esminės naudos sveikatai.

Be vitaminų ir mineralų, „Xtend“ sudėtyje taip pat yra karotinoidų, ksantofilų ir grupė polifenolių, gautų iš įvairių vaisių, prieskonių ir daržovių. Jei norėtumėte tiesiogiai iš maisto produktų gauti tokį patį naudingųjų maistinių medžiagų kiekį, turėtumėte suvalgyti daugiau nei 3 000 kalorijų turinčių maistingiausių produktų.

EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) patvirtino, kad visi „Xtend“ sudėtyje esantys ingredientai bendrai turi daugiau nei šimtą sveikatai naudingų savybių. Jos veikia kūno ląsteles, organus ir audinius. 

Rekomenduojama paros dozė: suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams. Vartoti valgio metu. Po 2-4 tabletes per dieną. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas!

Kiekis: 60 tablečių, bendras grynasis svoris – 45 g