"Xtend" - pagrindinės mikro ir fito maistinės medžiagos


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Xtend“ – mūsų pažangiausias imunitetą palaikantis maisto papildas – yra puikus mikro ir augalinių maisto medžiagų, įskaitant 23 nepamainomus vitaminus ir mineralus, šaltinis, kuriame taip pat gausu išgrynintų, iš kepimo mielių išgautų 1–3, 1-6 beta gliukanų, saugančių ir atnaujinančių ląsteles bei audinius. „Xtend“ yra puikus „BalanceOil“ ir „ZinoBiotic“ priedas, papildantis Jūsų sveikatingumo protokolą.

Pagrindinė „Xtend“ nauda

  • Daugiau energijos1.
  • Pagerinkite kaulų ir sąnarių funkciją2.
  • Sustiprinkite imuninę sistemą3.
  • Tai visapusė mitybos faktorių programa, užtikrinanti audinių augimą ir atkūrimą4.

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „Xtend” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Kaip Xtend suteikia daugiau energijos?

Teigiama, kad B grupės vitaminai (B1–B12) ir „Xtend“ sudėtyje esantys mineralai, pvz., varis, magnis, jodas ir manganas, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.

Kaip gerina „Xtend“ kaulų ir sąnarių funkciją2 ?

„Xtend“ yra vitaminų ir mineralų, kurių patvirtintas poveikis yra susijęs su kaulų ir raumenų sveikata. Tai yra vitaminai D, C, K ir magnis, manganas bei cinkas.

Kokią naudą „Xtend“ teikia imuninei sistemai3 ?

„Xtend“ yra 1,3/1,6 beta gliukanų. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad ši maistinė medžiaga, išgauta iš labai išgrynintų, patentuotų kepimo mielių, stiprina imuninę sistemą*. Kai kurie junginiai (pvz., folio rūgštis, geležis, B6, varis) taip pat prisideda prie šios labai svarbios naudos sveikatai. (*Aprašyta 13 klinikinių tyrimų dokumentuose.)

Be vitaminų ir mineralų „Xtend“ taip pat yra karotinoidų, ksantofilų ir polifenolių iš vaisių, prieskonių ir daržovių grupės. Norint gauti tą patį kiekį visų šių maistinių medžiagų su maistu, kasdien jums reikėtų suvalgyti daugiau nei 3 000 kalorijų daugiausia maistinių medžiagų turinčių maisto produktų.

Visos „Xtend“ sudėtinės dalys pasižymi daugiau nei šimtu naudos sveikatai ypatybių, kaip patvirtinta EFSA (Europos maisto saugos tarnybos). Jos turi įtakos kiekvienai organizmo ląstelei, organui ir audiniui4. „Xtend“ yra puikus priedas prie „BalanceOil“, visapusiškai aprūpinantis organizmą mikroelementais.

Rekomenduojama paros dozė: suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams. Vartoti valgio metu. Po 2-4 tabletes per dieną. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės.

Pastaba

Maisto papildai nėra subalansuotos ir įvairios mitybos pakaitalas. Atsitiktinis produktų, kurių sudėtyje yra geležies, perdozavimas yra dažniausia vaikų iki 6 metų amžiaus mirtino apsinuodijimo priežastis. Šį produktą laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsitiktinio perdozavimo atveju nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba apsinuodijimų pagalbos tarnybą. Būtina pasitarti su gydytoju, ar nėščios moterys ir vaikai gali vartoti „Xtend“.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Įspėjimas: Jei vartojate kraują skystinančius vaistus ir norite pradėti vartoti maisto papildus su vitaminu K, iš pradžių pasitarkite su gydytoju.

Labai svarbu sveika ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas!

Kiekis: 60 tablečių, bendras grynasis svoris – 45 g