"Xtend+" - pažangus imuninę sistemą stiprinantis maisto papildas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Xtend+“ yra veganinis, visiškai natūralus ir pažangus imuninę sistemą stiprinantis maisto papildas, puikiai papildantis „BalanceOil“ ir „ZinoBiotic“. Sukurtas imuninei sistemai stiprinti, iš mikro- ir augalinių maisto medžiagų, įskaitant 22 svarbiausius vitaminus ir mineralus, ir iš konditerinių mielių išgautų išgrynintų 1-3, 1-6 beta gliukanų. 

Pagrindiniai „Xtend+“ privalumai

  • Daugiau energijos 1.
  • Gerina kaulų ir sąnarių funkcijas 2.
  • Padeda imuninės sistemos veiklai 3.
  • Teikia įvairiausių audinių augimui ir atstatymui naudingų maistinių medžiagų kompleksą 4.

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „Xtend plus” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Daugiau informacijos

B grupės vitaminai (B1-B12) ir nemažai mineralų, tokių kaip varis, magnis, jodas ir manganas, yra naudingi sveikatai, nes svarbūs normaliai energiją teikiančiai medžiagų apykaitai.

„Xtend+“ sudėtyje yra kaulams ir raumenims naudingų vitaminų ir mineralų. Tai vitaminai D, C, K ir mineralai magnis, manganas ir cinkas.

„Xtend+“ sudėtyje yra 1-3, 1-6 beta gliukanų. Šios maistinės medžiagos, gaunamos iš ypač gerai išgrynintų patentuotos veislės maistinių mielių, sustiprina imuninę sistemą3 . Kai kurie junginiai (pavyzdžiui, folatas, geležies, vitamino B6 ir vario) taip pat prisideda prie esminės naudos sveikatai. Be vitaminų ir mineralų, „Xtend+“ sudėtyje taip pat yra karotinoidų, ksantofilų ir grupė polifenolių, gautų iš įvairių vaisių, prieskonių ir daržovių. Jei norėtumėte tiesiogiai iš maisto produktų gauti tokį patį naudingųjų maistinių medžiagų kiekį , turėtumėte suvalgyti daugiau nei 3 000 kalorijų turinčių maistingiausių produktų. EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) patvirtino, kad visi „Xtend+“ sudėtyje esantys ingredientai bendrai turi daugiau nei šimtą sveikatai naudingų savybių. Jos veikia kūno ląsteles, organus ir audinius. „Xtend+“ yra puikus priedas prie „BalanceOil“ ir „ZinoBiotic“ produktų serijos, teikiantis visas būtinąsias ir kitas naudingas medžiagas.

Kaip naudoti?

Rekomenduojama paros dozė: Suaugusiesiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams. Vartoti kartu su maistu. 2–4 kapsules per parą. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildai nėra subalansuoto ir įvairaus maisto pakaitalas.

Įspėjimas: Jei vartojate kraują skystinančius vaistus ir norite pradėti vartoti maisto papildus su vitaminu K, iš pradžių pasitarkite su gydytoju.

Laikymas: Sausoje, kambario temperatūros aplinkoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pagaminta Norvegijoje.

Kiekis60 kapsulių, bendras grynasis svoris 45 g