Xtend+ - visapusis imunitetą palaikantis maisto papildas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„Zinzino immune blend“. 1–3, 1-6 beta gliukanai, brokolių ekstraktas, cinkas, varis, folatai, selenas, beta karotinas, vitaminas B12, vitaminas B6, vitaminas C, vitaminas D3.

„Zinzino defence blend“. Likopenas, liuteinas, zeaksantinas, žalioji arbata polifenoliai, alyvuogių polifenoliai, brokolių ekstraktas, kurkumino ekstraktas.

Be vitaminų ir mineralų, „Xtend+“ sudėtyje taip pat yra karotinoidų, ksantofilų ir grupė polifenolių, gautų iš įvairių vaisių, prieskonių ir daržovių. Jei norėtumėte tiesiogiai iš maisto produktų gauti tokį patį naudingųjų maistinių medžiagų kiekį , turėtumėte suvalgyti daugiau nei 3 000 kalorijų turinčių maistingiausių produktų.

„Xtend+“ savybės

„Xtend+“ yra veganinis, visiškai natūralus ir pažangus, imuninę sistemą stiprinantis maisto papildas, puikiai papildantis „BalanceOil“ ir „ZinoBiotic“. Sukurtas imuninei sistemai stiprinti, iš mikro- ir augalinių maisto medžiagų, įskaitant 22 svarbiausius vitaminus ir mineralus, ir iš konditerinių mielių išgautų išgrynintų 1-3, 1-6 beta gliukanų.

Terminas „Natūralus“ reiškia, kad sudėtyje yra vitaminų, gaunamų iš natūralių šaltinių, tokių kaip kraštuotosios malpigijos (vitaminui C) arba grikių (įvairiems B grupės vitaminams), taip pat natūralių mineralų, išsaugančių visas augalines maistines medžiagas.

Ingredientai:

  • Vitaminas C iš acerolos (kraštuotosios malpigijos)
  • Vitaminas B iš grikių
  • Magnis iš jūros vandens
  • Natūralios pagalbinės medžiagos, gaunamos iš ryžių (užpildas), bulvių (užpildas), kokoso (lipnumą reguliuojanti medžiaga).

 

Kaip „Xtend+“ suteikia daugiau energijos? 

„Xtend+“ B grupės vitaminai (B1–B12) ir nemažai mineralų, tokių kaip varis, magnis, jodas ir manganas, yra naudingi sveikatai, nes svarbūs normaliai energiją teikiančiai medžiagų apykaitai.

Ar „Xtend+“ padeda kaulams ir sąnariaims?

„Xtend+“ sudėtyje yra kaulams ir raumenims naudingų vitaminų ir mineralų. Tai vitaminai D, C, K ir mineralai magnis, manganas ir cinkas.

Kokią naudą „Xtend+“ teikia imuninei sistemai?

„Xtend+“ sudėtyje yra 1-3, 1-6 beta gliukanų. Šios maistinės medžiagos, gaunamos iš ypač gerai išgrynintų patentuotos veislės maistinių mielių, sustiprina imuninę sistemą3. Kai kurie junginiai (pavyzdžiui, folio rūgšties, geležies, vitamino B6 ir vario) taip pat prisideda prie esminės naudos sveikatai.

EFSA (Europos maisto saugos tarnyba) patvirtino, kad visi „Xtend+“ sudėtyje esantys ingredientai bendrai turi daugiau nei šimtą sveikatai naudingų savybių. Jos veikia kiekvieną kūno ląstelę, organą ir audinį. „Xtend+“ yra puikus priedas prie „BalanceOil“ produktų serijos, teikiantis visas būtinąsias ir kitas naudingas medžiagas.

Pagrindiniai „Xtend+“ privalumai

  • Daugiau energijos
  • Gerina kaulų ir sąnarių funkcijas
  • Padeda imuninės sistemos veiklai
  • Teikia įvairiausių audinių augimui ir atstatymui naudingų maistinių medžiagų kompleksą.

Pagaminta Norvegijoje.

Kiekis60 kapsulių, bendras grynasis svoris 45 g