Viva+ - nootropinis maisto papildas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Informacija apie papildus

„ZINZINO NOOTROPIC BLEND”: šafranai, magnis, vitamino B kompleksas, vitaminas C ir jodas.

Išskirtinės „Viva+“ savybės

„Viva+“ yra visiškai natūralus maisto papildas, kurio paskirtis – mažinti stresą, gerinti nuotaiką ir stiprinti geros savijautos pojūčius. Jis palaiko sveiką nervų sistemos ir smegenų veiklą, padeda sumažinti nuovargį ir mieguistumą.

„Viva+“ yra „affron®“, standartizuoto ir patentuoto grynų aukščiausios kokybės šafranų purkų ekstrakto (Crocus sativus L) iš Ispanijos, vitamino B komplekso iš grikių, magnio iš jūros vandens, jodo ir vitamino C, išgauto iš kraštuotųjų malpigijų, derinys.

Ingredientai:

  • Ispaniškųjų šafranų purkų ekstraktas
  • Vitaminas C, išgaunamas iš kraštuotųjų malpigijų uogų Vitaminas B, išgaunamas iš grikių
  • Magnis, išgaunamas iš jūros vandens
  • Pagalbinės medžiagos, išgaunamos iš ryžių ir aliejaus

 

Šafranų nauda

Šafranas yra vienas brangiausių prieskonių pasaulyje. Šafranai auginami daugelyje pasaulio vietų ir kadangi derlius imamas ir perdirbimo darbai atliekami rankomis, daugeliu atvejų reikia atlikti pirminį apdorojimą karščiu arba spinduliuote, nes šafranuose yra mikroorganizmų, įskaitant patogenus, tokius kaip E. coli. Dėl tokio apdorojimo sumažėja mikrobinė tarša, bet kartu ir bioaktyviųjų komponentų kiekis, taigi nukenčia produkto kokybė.

Ispaniškieji šafranai yra kitokie! Ispaniškieji šafranai taip pat skinami rankomis, tačiau dėl auginimo ir derliaus ėmimo metodų neturi tokių trūkumų, kuriuos sukelia mikroorganizmai, ir jų nereikia apdoroti spinduliuote. Tai reiškia, kad šafranuose išlieka visos bioaktyviosios medžiagos, taigi ir ekstrakte jų kiekis yra didesnis.

„Affron®“ yra naujos kartos šafranų ekstraktas

„affron®“ išgaunamas iš ispaniškųjų šafranų purkų, naudojant moderniąsias technologijas, kurios sustiprina bioaktyviųjų komponentų poveikį. Per procesą ekstraktas standartizuojamas, kad jame būtų ne mažiau kaip 3,5 % bioaktyviojo junginio „Lepticrosalides®“*, kuriame yra didelis kiekis dviejų pagrindinių aktyviųjų medžiagų: Šafranalio (0,03–1 %) ir krokino (3,48–8,0 %). Šiais kiekiais „affron®“ ir jo poveikis išsiskiria iš visų kitų rinkoje parduodamų šafranų ekstraktų.

Kaip Viva+ padeda smegenų veiklai bei nuotaikai?

Smegenų chemija yra labai sudėtinga: optimali smegenų veikla priklauso nuo daugybės maistinių medžiagų, be to, smegenys ypač jautrios medžiagų apykaitos disbalansui. Kai tai įvyksta, gali atsirasti daugybė simptomų.

Neuronai tarpusavyje sąveikauja pasitelkdami daugybę cheminių medžiagų pernešiklių, vadinamų neuromediatoriais; o šį ryšį – ir pačių neuronų vystymąsi bei išgyvenimą – moduliuoja vietoje veikiantys baltymai, kaip antai smegenų išvestinis neurotrofinis faktorius (SINF). Pastebėti neuromediatorių kiekio ir pasisavinimo pokyčiai tokiomis sąlygomis kaip stresas ir nuotaikų kaita skatina kurti vaistus, kurie valdo neuromediatorių kiekį. Tai, kad šie vaistai yra lėtai veikiantys ir sąlyginai neveiksmingi, paskatino imtis kitų tyrimų; neseniai nustatyta, jog didelę reikšmę gali turėti SINF pokyčiai ir su jais susiję veiksniai. Įrodyta, kad šafranuose esančios bioaktyviosios medžiagos sustiprina tiek neuromediatorius, tiek SINF. 

Kokią naudą Viva+ teikia nervų sistemai?

Mūsų nervų sistemą sudaro dvi pagrindinės dalys: centrinė ir periferinė nervų sistema. Abi šios sistemos dalyvauja siunčiant signalus tarp smegenų ir kitų kūno dalių, todėl galime normaliai kvėpuoti, matyti, mąstyti ir judėti. „Viva+“ sudėtyje yra vitamino C, jodo ir magnio, kurie padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją. Vitaminas C taip pat padeda palaikyti normalią kognityvinę funkciją.

Ar Viva+ gerina psichinę ir psichologinę būseną?

Dieta, kurioje yra mažai pagrindinių maistinių medžiagų, laikui bėgant gali pakenkti tiek psichinėms, tiek fiziologinėms mūsų kūno funkcijoms. Tai gali paveikti miegą, atmintį ir gebėjimą susikaupti. „Viva+“ sudėtyje yra vitamino C ir magnio, kurie padeda sumažinti nuovargį, mieguistumą ir palaikyti normalią psichologinę funkciją, kad būtumėte sveiki ir gerai jaustumėtės.

Pagrindiniai „Viva+“ privalumai

  • Sudėtyje yra vitamino C ir magnio, kurie palaiko normalią nervų sistemos funkciją ir sumažina įprastą stresą
  • Sudėtyje yra vitamino C ir magnio, kurie padeda sumažinti protinį nuovargį ir mieguistumą
  • Sudėtyje yra vitamino C, kuris padeda palaikyti gerą nuotaiką
  • Sudėtyje yra jodo, magnio ir vitamino C, kurie palaiko normalią protinę veiklą
  • Sudėtyje yra jodo ir magnio, kurie palaiko normalią kognityvinę funkciją

Pagaminta Norvegijoje.

Kiekis: 60 tablečių, grynasis svoris – 18 g.