"Vitamin D Test" - išdžiovinto kraujo lašo tyrimas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

„VitaminD Test“ yra konfidencialus laboratorijoje analizuojamas išdžiovinto kraujo lašo tyrimas, kuris atskleidžia esamą būklę ir padeda pritaikyti mitybą pagal vitamino D poreikius. Jį galima greitai ir paprastai atlikti, o vitamino D lygio rezultatas pateikiamas lengvai suprantamu grafiniu pavidalu.

Atlikę testą sužinosite apie vitamino D lygį Jūsų organizme ir Jums bus pateiktos individualiai pritaikytos rekomendacijos, kaip jį tinkamai palaikyti arba pagerinti. Rekomenduojama atlikti testą kas 120 dienų, kad būtų galima stebėti Jūsų būklę ir pritaikyti vartojimą bei gyvenimo būdą pagal sezoninius pokyčius.

Kad peržiūrėtumėte pilną produkto „VitaminD Test” aprašymą ir pažymėtų teiginių išaiškinimą, spauskite ČIA

Pažinkite savo sveikatą

„Zinzino“ „Vitamin D Test“ yra lengvas savarankiškai atliekamas testas kapiliariniame kraujyje esančio vitamino D lygiui išanalizuoti, paėmus kraujo iš piršto galiuko ir naudojant išdžiovinto kraujo lašo (angl. „dried blood spot“, DBS) metodą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad, analizuojant vitamino D lygį, DBS metodu paimtas kraujo mėginys yra toks pat tikslus, kaip ir veninio kraujo mėginys. Tereikia užlašinti 1­2 kraujo lašus iš piršto ant filtro popieriaus „Whatman®“ – tai užtruks trumpiau nei minutę.

„VITAS Analytical Services“ Norvegijoje išanalizuos Jūsų esamą vitamino D lygį, o rezultatai bus anonimiški. Per metus būklė gali kisti, atsižvelgiant į buvimą saulėje, mitybą gyvenamoje vietoje ir maisto papildus. Todėl rekomenduojamas testo intervalas yra 120 dienų.

Naudodami savo asmeninį testo ID, gausite išsamias rekomendacijas, atsižvelgiant į Jūsų vitamino D lygį, kad optimizuotumėte jį.

Ką mes išmatuojame

Yra įvairių būdų, kaip įvertinti vitamino D lygį Jūsų organizme, ir mes taikome geriausią praktiką, kad užtikrintume, jog mūsų analizės tikslumas būtų kuo geresnis. 25­hidroksivitamino D tyrimas yra geriausias būdas stebėti vitamino D lygį, nes juo matuojamas 25(OH)D, dar vadinamo kalcidioliu, lygis kraujyje.

Tyrimas atspindi visus tris vitamino D šaltinius: maisto, papildų ir odos sintezės, ir nustato, ar Jūsų vitamino D lygis yra optimalus, per didelis ar per mažas.

Normalus vitamino D intervalas matuojamas nanogramais mililitre (ng/ml) arba nanomoliais litre (nmol/l). Nmol/L yra labiausiai paplitęs būdas vitamino D lygiui parodyti. Tačiau JAV ir daugelyje kitų šalių tas pats lygis matuojamas ng/ml vienetais. Todėl galima pasirinkti, kokiais matavimo vienetais rodyti testo rezultatus.

Sertifikuotas testo rinkinys 

„Zinzino“ sauso kraujo lašo testas yra sertifikuotas ir atitinka Europos direktyvos Nr. 98/79/EB dėl in vitro diagnostikos (IVD) medicinos priemonių reikalavimus. Tai reiškia, kad testas ir tyrimo priemonės atitinka galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus, todėl testo priemonių rinkinys žymimas CE ženklu.

 

 

Sužinokite daugiau apsilankę www.zinzinotest.com.