Protect+ - beta gliukanų maisto papildas


Pasiteirauti Įsigyti Zinzino svetainėje

Zinzino Protect+ blend: iš Norvegijos, JAV ir Azijos gaunami 1-3, 1-6 beta gliukanai, iš kerpių gaunamas veganiškas vitaminas D3 (cholekalciferolis) ir iš kraštuotosios malpigijos gaunamas vitaminas C.
 
Protect+ savybėspage1image49384064

Protect+ yra natūralus papildas, padedantis stiprinti imuninę sistemą. Vartodami Protect+ geriau jausitės ir būsite sveikesni. Papilde yra gausu veiksmingų, imuninę sistemą stiprinančių veganiškų vitaminų: D3, C bei stipraus veikimo (remiantis klinikiniais tyrimais) 1-3, 1-6 beta gliukanų.

Protect+ veiksmingiausia vartoti kasdien, nes pagrindinės imuninės sistemos ląstelės atsinaujina kas 1–2 dienas, o jų veiksmingumui užtikrinti būtinas šių medžiagų tiekimas.

Ingredientai:

  • Iš kepimo mielių išgauti 1-3, 1-6 beta gliukanai
  • Iš kraštuotosios malpigijos uogų išgautas vitaminas C
  • Iš kerpių išgautas vitaminas D3
  • Pagalbinės medžiagos išgautos iš kokoso, ryžių ir kukurūzų.

 

1-3, 1-6 beta gliukanai

Protect+ sudėtyje esantys 1-3, 1-6 beta gliukanai yra specifinė ir standartizuota beta gliukanų forma, gaunama iš patentuotos kepimo mielių rūšies. 1-3, 1-6 beta gliukanai sužadina įgimtos imuninės sistemos ląsteles, todėl jų darbas tampa veiksmingesnis. Gliukanai yra natūralūs elementai gaunami iš maisto produktų, tokių kaip kepimo mielės, šitake grybai (valgomasis dantenis) ir tam tikrų rūšių javų grūdai, kuriuos šiuolaikinis žmogus retai įtraukia į savo maisto racioną.

Vitaminas C

Oksidacinės pažaidos intensyvumas mūsų organizmo gyvenimo eigoje ir kiekvieną dieną kinta. Situacijose, kai oksidacinė pažaida padidėja, pavyzdžiui, dėl oro užterštumo, karščio ir saulės poveikio, keliaujant ar intensyviai mankštinantis, kūnui reikia daugiau antioksidantų. Antioksidantai vaidina svarbų vaidmenį – jie yra vidiniai neutralizatoriai ir apsaugo mūsų ląsteles nuo oksidacinio poveikio (senėjimo). Protect + sudėtyje yra labai stipraus anti- oksidanto vitamino C, kuris padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Vitaminas D

Mes turime dvi imunines sistemas – įgimtą ir įgytą. Dažniausiai įgimtas imunitetas yra svarbesnis kovoje prieš infekcijas. Jį sudaro specifinės ląstelės ir fermentai, kurių organizme yra visada ir kurie iškilus grėsmei yra pasiruošę kovai su mikrobais infekcijos židinyje. Įgytas imunitetas „atsimena“ konkrečius patogenus ir atitinkamai reaguodamas į juos teikia ilgalaikę apsaugą nuo pasikartojančių infekcijų. Vitaminas D yra nepaprastai svarbus elementas, aktyvinantis visus apsauginius imuninės sistemos mechanizmus, be kurio imunitetas gali būti nepajėgus kovoti su tam tikromis infekcijomis.

Svarbiausia vitamino D forma yra vitaminas D3 (cholekalciferolis). Šis vitaminas gaminamas mūsų odoje, kai gauname pakankamai saulės spindulių, taip pat jo pasitaiko veganiniame maiste, pavyzdžiui, grybuose, ir kituose neveganiniuose šaltiniuose, tokiuose kaip riebi žuvis, krevetės, kiaušiniai ar jautienos kepenys. Šiaurinėje pasaulio dalyje žiemos metu saulės poveikis yra mažesnis, todėl odoje gaminamo vitamino D3 kiekiai nėra pakankami. Įprastai, tokiais atvejais, žmonės vartoja papildus su vitaminu D, kurių vaidmuo yra ypač svarbus papildant vitamino D trūkumą.

Vitamino D3 gamybai naudojamas tik vienas veganiškas šaltinis – kerpės. Veganiškas Protect + vitaminas D3 gaunamas iš ekologiškai užaugintų kerpių, neturinčių GMO.

Pagrindiniai Protect + privalumai

  • Yra vitaminų C ir D, kurie yra svarbūs normaliai imuninės sistemos veiklai.
  • Yra vitaminų C ir D3, kurie yra svarbūs normaliai energinių medžiagų apykaitai ir normaliai psichologinei būklei.
  • Yra vitamino D, atliekančio tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.
  • Yra vitamino C, padedančio apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

Pagaminta Norvegijoje.

Kiekis pakuotėje: 60 kapsulių